مایک کشید: خوش آمدید به فصل بارانی

آن را آرام در بووه دریاچه.

Blackbirds آواز از cattails grebes ، نشسته بودند در لانه خود فقط دریایی. وجود دارد یک ماهیگیر در یک شناور لوله ریخته گری برای ماهی قزل آلا. یک عقاب پرواز گذشته و فرود در یک صنوبر کمی بیشتر پایین دریاچه.

دوست داشتنی ابرها شناور بودند در آسمان بالا و انعکاس در آب است. تعداد کمی از آنها نگاه کمی تیره است اما در ماه های ژوئن و سالانه قبل از تابستان باران می تواند نشان می دهد تا در هر زمان. و وجود یک نرم سر و صدا است که برای چند ثانیه و سپس دوباره سقوط کرد صدای آن تقریبا از دست رفته در میان پرنده ها آهنگ ها و صدای جرنگ جرنگ کردن جریان آب.


قرمز کلفت grebes ، تودرتو در بووه دریاچه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

صبح شده بود و دیدنی. خروج از خانه در, فقط قبل از 6 صبح, من می خواهم به رهبری جنوبی از طریق یک پتو از مه آویزان است که در تعظیم دره رودخانه و از بین می رود به نرم غبار به من گذشت رودخانه بالا و Nanton. خورشید فرستاده نور فراگیر در سراسر تازگی کشت مزارع و بر روی دامنه های جوجه تیغی تپه و با آن آمد یک نسیم که برداشت یک بیت از قدرت به عنوان من گرد خم در سر-شکست-در.

آن را به حال بارید یک شبه و گودال کوچک آب میدرخشید نقره ای در پیاده رو, اما من به عنوان نورد بر روی شن و ماسه در جنوب پایان خارپشت آن را بلافاصله آشکار شد که دوش شده اند باید خیلی سنگین تر در اینجا از آنها شده بود برگشت به سمت شهر. جاده بود و لزج با سطح گل و من تا به حال برای کاهش سرعت در نیم فقط بنابراین من می تواند به نگه داشتن رفتن بیشتر یا کمتر ،

هنوز, آن را خوب است برای دیدن همه که روشن سبز جدید در آفتاب صبح. تنها با یک زن و شوهر از تکه های از شخم زمین در نزد این بخش از تپه بود و یک فرش بومی کوهپایه مرتع با گاو و اسب چرا placidly در صبح نسیم. یک momma الک در میان آنها بود و او و نوزاد جدید ظهور تا از کم coulee و مماشات در سراسر دشت.


مامان الک و نوزاد در مراتع از جوجه تیغی تپه در نزدیکی سر-شکست-در علتا., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

جاده آیا بهتر نیست که من نورد به سمت جنوب Summerview اما پس از عبور از رودخانه میرساند بالا اما fishable — من پشت در پیاده رو دوباره. آنجا بود که تازه برف در کوه ها در مقابل من اما هوا روشن بود و من می توانید ببینید لاک پشت کوه و فرانک اسلاید کردن به غرب در حالی که مربع پهلو از رئیس کوه گل رز به جنوب.


تازه ژوئن برف در کوه های جنوب غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

چند ابرها جمع شده بودند در اینجا وجود دارد اما خورشید هنوز درخشان زمانی که من در بر داشت این بچه روباه.

وجود دارد دو نفر از آنها و با مامان هیچ جا در چشم آنها در حال بازی در چمن بلند خود را در نزدیکی دن خیلی بی اعتنا به حضور من. تعقیب و pouncing در هر یک از دیگر غواصی به یکی دن ورودی و ظاهر کردن دوباره در یکی دیگر از آنها به سختی متوقف شد. و زمانی که آنها یکی یا هر دوی آنها نگاه بیش از من اگر بپرسید اگر من تصویر.


بچه روباه بازی را دن غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia


بچه روباه بازی را دن غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia


بچه روباه بازی را دن غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

کمی دیوانه و بچه ها.

پایین جاده از آنها یک عقاب طلایی نشسته بر یک fencepost به دنبال بیش از یک آیش زمینه در حالی که در همان نزدیکی وجود دارد gophers ظاهر در میان صورتی گسترش سه گل avens. در جنوب کولی نزدیک به قلعه دره رودخانه من متوقف به عکس یک تپه پوشش داده شده با balsamroot شکوفه.


Balsamroot شکوفه های بر روی یک تپه در جنوب کولی آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 9 سال 2020 است.

مایک کشید/Postmedia


عقاب طلایی به دنبال صبحانه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

تراکتور rumbled از یک مزرعه نزدیک آن آج لگد زدن تا تکه های گل از جاده و من به دنبال آن تا زمانی که آن را تبدیل به یک مرتع توسط یکی از مورد علاقه ترین southern Alberta مناظر.

جاده ها در اینجا شرح زیر قلعه دره رودخانه و شما می توانید نگاه غرب به سمت پل است که دهانه رودخانه فقط قبل از اینکه وارد یک دره عمیق و باریک و یا کمی گذشته که به کوه که افزایش فراتر از آسیاب نهر دره و بیش از حد معادن. این یک نمایش خیره کننده در هر زمان اما با همه سبز جدید است, آن است که واقعا در بهترین حالت آن است.


قلعه دره رودخانه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

بووه دریاچه پارک استانی میسازد فقط چند کیلومتر فراتر از دره بنابراین من نگه داشته در عنوان این جهت است.

بووه دریاچه نشسته در یک شکاف در کوهپایه نه غرب دور از Pincher Creek, بسیار کمی به جای تن از پرندگان وحشی است. دامنه های رو به جنوب در حال صدر با سرحال سنبه در حالی که نزدیک به آب aspen جنگل طول می کشد. شمال رو به سمت پوشیده از کاج و صنوبر و cottonwoods رشد در نهر دهان.


قرمز کلفت grebes ، تودرتو در بووه دریاچه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

پایان غرب این دریاچه بیشتر باز با مرطوب جگن پر از مراتع و این جایی که من در بر داشت تودرتو grebes ، و دیگر خط ساحلی پرندگان. اما من در واقع می خواهم به اینجا می آیند برای پایان مقابل از دریاچه. من کمی دیر اما من می خواهم امیدوار به پیدا کردن یخچال نیلوفرهای هنوز گل در کف جنگل.

من.


یخچال های طبیعی لیلی همه انجام می شود در جنگل در بووه دریاچه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

بسیاری از آنها تا به حال shrivelled و حدود برای تنظیم دانه, اما تعداد کمی از آنها هنوز باز خود را افتادگی زرد سران معلق از ساقه های سبز. در میان آنها گل زبان درقفا و کوچک بنفشه. ذرت نیلوفرهای و گاو هویج وحشی بودند شروع به بلند و پر کردن شکاف میان aspens.

باد در حال شروع به انتخاب کنید تا من پیاده روی کوتاه به جنگل و صدای خش خش باد دمیده برگ صدا مانند در حال اجرا آب بالاتر از من. بافر توسط درختان وجود دارد به سختی نسیم پایین در کف جنگل اما من به عنوان ذخیره کردن در گل و لای به یک زاویه کم در یک پچ از گل زبان درقفا فوق العاده با صدای بلند کف زدن رعد و برق ضرب دیده در سراسر دره.


ذرت نیلوفرهای گسترش آن برگ های سبز روشن در جنگل همراه فوقانی drywood برگ نهر دره جنوب غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

طوفان تا به حال نقل مکان کرد و در بیش از قلعه رودخانه چند کیلومتر به سمت شمال اما تا به حال گسترش به اندازه کافی برای جلوگیری از خورشید توسط دریاچه. نرم رامبل من شنیده ام زمانی که من برای اولین بار متوقف شد آب شد و رعد و برق از آن رویکرد است. در حال حاضر آن را درست در کنار من و باد در اطراف لبه های آن آغاز شد به شدت.

در آن زمان من پشت کردم به کامیون تندبادها بودند چکش به اندازه کافی سخت است که من تقریبا از دست من گرفتن بر روی درب. من به عنوان نورد از پارک من می توانید ببینید این عقب نشینی لبه طوفان به عنوان آن را به رهبری نسبت Pincher Creek.

باران افتاده بود تنها چند کیلومتر پایین جاده و من گذشت خیس-به دنبال عقاب نشسته بر یک fencepost. پیاده رو بود puddled و خندق مرطوب با خطوط به اندازه نخود تگرگ مسطح چمن.


یک عقاب شل در یک fencepost بووه در نزدیکی دریاچه غرب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

طوفان تا به حال از دست رفته دریاچه, اما آن را تا به حال ضربه سخت به اینجا.

من بر روی شن جاده به سمت دره Pincher Creek جریان است که به این شهر نام خود را به عنوان من می بینم نه تنها طوفان در کنار من اما دیگر توده ها از گردونه ابر تیره همه در اطراف. درجه حرارت کاهش یافته و وزش screeching اما تکه از نور خورشید شدند و در سراسر تپه که در آن شکاف در ابرها مجاز است.


Balsamroot جلب زودگذر پچ از نور خورشید در میان طوفان در جنوب غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

عضوي در اینجا پوشش داده شد با balsamroot شکوفه و سرد باد انجام عطر saskatoon chokecherry و گرگ بید فقط آمدن به شکوفه. من در بر داشت یک گروه سه نفره از گوزن قاطر دلار در دامنه کوه و محکم کمی آهنگ گنجشک تلاش برای چسبیدن به یک حصار سیم آن را به عنوان سنگ.


خارش گوزن قاطر دیگران بر روی خط الراس در جنوب Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

ابر شد و جوش بیش از کوه های برفی به عنوان گاو در امتداد خط الراس در حالی که باد پهن چمن در یک برکه پر از سبزه زار. من متوقف به یک عکس و به عنوان من منتظر پچ خورشید یک جفت sandhill جرثقیل پرواز با حق بر سر من. یک راه کمی بیشتر در من پیدا کردم یک مرغ شکار در کنار یک نهر کوچک و تپه تاج با بوفالو لوبیا ستاره عکسبرداری و balsamroot.

فکر می کنم من ممکن است قادر به گرفتن یک ویستا به دنبال ایست من سر تا دامنه کوه فراتر از Waterton گاز, گیاه, اما در زمان من وجود دارد, طوفان تا به حال coalesced به یک توده جامد بیش دشت. هنوز هم هر چند من در بر داشت یخچال نیلوفرهای گل در اسراف خود را در فصل کمی بعد از خود را در ارتفاع پایین عموزاده.


یخچال نیلوفرهای هنوز هم حلق آویز در امتداد بالایی drywood برگ نهر دره جنوب غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

توقف در یک گیاهی الراس من پا از کامیون به شلیک گذشته برخی از crocuses که رفته بود به دانه و به پایان رسید تا تعقیب کلاه من پایین شیب. باد سرد بود اینجا و باران بود شروع به سقوط.

آمد آن را در سطل برای حدود پنج دقیقه که من نورد بر روی مراتع در سمت غرب Waterton دره رودخانه, اما پس از آن خورشید را از طریق شکست. سنت هنری کلیسا ایستاده بود رواقی در باد بر روی خط الراس که در آن شده است برای بیش از یک صد سال backdropped توسط شدیدا ابرها عبور طوفان به سمت شمال است.


سنت هنری کلیسا و در عین حال یکی دیگر از طوفان جنوب غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

Balsamroot تحت پوشش عضوي اینجا هکتار از آن هزاران گل. من پایین می آیند در اینجا هر سال به آنها عکس اما من به یاد داشته باشید همیشه از دیدن بسیاری از. من در بر داشت یک پچ از آنها را با گوساله lazing در میان آنها کشیده و کامیون به گرفتن چند عکس.


یک گوساله در میان مرطوب balsamroot شکوفه های غربی Pincher Creek, Alta., در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

و چرخ غرق نرم شانه جاده. آره من فقط می خواهم به تماشای باران که خیس کنار جاده بامیه بوسیله اسباب گردنده راست بیش از این محل و هنوز هم من می خواهم کشیده و بیش به طور مستقیم به آن.

چرخ نخ ریسی در چهار چرخ دیسک, من stuccoed چشم انداز اطراف من تا زمانی که من در نهایت آن را به عقب بر روی شن. و به عنوان من فکر کردم شاید آن زمان به سر خانه.

باد وزید و ابر roiled عنوان رهبری به این شهرستان است. من گذشت طوفان و بعد از طوفان به من رفت. من می خواهم به آرامش در بووه و dodged بیشتر از باران و تگرگ.

اما به عنوان من نگاه به غرب در رگه های نور خورشید الک را از طریق از غلت توده ابر در یک چیز روشن شد.

به نظر می رسد مانند ژوئن موسمی است که در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im