مایک به خود جلب کرد: Tiny terrors تیره روز

من واقعا فکر نمی کنم که پشه ها خواهد بود و این بد است.

دراز کشیدن در یک خندق برای رسیدن به سطح بوفالو لوبیا من عکاسی, من اول فکر کردم که خاردار احساس بر شانه من بود و از برخی از کوچولو های گل رز یا یک خار که من تا به حال متوجه شده. بالا بردن تا در آرنج من به من منتقل موقعیت من کمی امید من می تواند به دور از هر چه بود poking من.


بوفالو لوبیا در دودکش تپه در نزدیکی استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

این کار را برای یک دوم یا دو اما پس از آن احساس آمد. و سپس همان احساس آمد از بین پنجه در دست چپ من. من نگاه کردن و کوچک وجود دارد, پشه خرطوم کاوش بین چین و چروک روی دست من به آن حفر شده در خون است.

من تا به حال انتظار برای دریافت جویده کاملا در عین حال با توجه به نحوه اواخر بهار بود. و من به خصوص فکر نمی کنم من می خواهم به نوبه خود به یک خون پمپاژ بوفه تا اینجا بر باد می وزد دامنه دودکش تپه. اما نه به نحوی که آنها می خواهم به من در بر داشت دروغ گفتن در اینجا گرد و خاکی علف خشک.

عنوان شرق از شهر یک ساعت قبل از من می تواند دیدن آسمان آبی فراتر از قفسه از ابرها بالاتر از من اما لبه ابرها همسان من به سمت شرق پیشرفت تا زمانی که من پیدا کردم خودم را در اینجا در این خندق با بوفالو, لوبیا, آبی, آسمان رفته بود. سربار ابر شد و ساختمان تاریک و تیره تر و پر حرارت بود گسترده در سراسر این افزایش نورد دشت در شمال از شهر استاندارد است.


ابر ساخت بیش از دودکش تپه در نزدیکی استاندارد Ab., در روز سه شنبه 26 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

که من نیمه از ذهن نیست. درست است کمی از آفتاب و گسترده در اواخر بعد از ظهر نور خوب بوده است اما من نسبتا راضی بودم.

امید من شده بود که من رهبری را از طریق مزارع که خورشید را در پیدا کردن راه خود را در زیر همه این ابرها راست به عنوان آن را در مورد به راه. اگر من خوش شانس که با شکوه نارنجی و قرمز غروب نور را گرفتن کف از این ابرها و من می خواهم یک دریای آتش سربار. اگر نه, من هنوز هم می خواهم که یک بعد از ظهر زیبا به دنبال عکس ها در کشور است.

تا به حال واقعا نمیفهمد که در آن پشه ،

من می خواهم متوقف اول فقط چند کیلومتر به پایین جاده و پا از کامیون به شلیک چند عکس از انواع توت ها زالزالک و جدید ساسکاتون شکوفه. بزرگ خوشه در hawthorns نگاه بسیار سرد در برابر آسمان تیره سربار در حالی که ساسکاتون بوی شکوفه های فوق العاده.


Hawthorns در برابر آسمان تیره و تار در دودکش تپه در نزدیکی استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد چند پشه وجود دارد و آنها buzzed در اطراف من به عنوان من به ضرب گلوله کشته تصاویر, اما وجود دارد یک حوض کوچک با یک سمفونی از آواز قورباغه های نسبتا نزدیک تا skeeters نیست که خیلی از تعجب. ایستاده آب و نسبتا گرم در روز وجود دارد محدود به اشکالات مورد.


ابرها باران بیش از یک برکه در نزدیکی Beynon, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

اما چگونه تا به حال آنها را در بر داشت به من دروغ گفتن در یک خشک خندق با حتی یک گودال در هر نقطه در این نزدیکی هست ؟ آنها می توانست از مرطوب پایین coulee بیش از این افزایش یابد اما حتی اگر آنها به حال چگونه آنها موفق به پیدا کردن من تنها خونگرم مخلوق — به غیر از چند پرندگان به صورت مایل ؟

جذاب برای اندیشیدن در چگونه آنها آن را انجام داد. آزار دهنده بود و هدف از این واقعیت است که آنها انجام داد.

باد وزید در سراسر حصار خط و hissed از طریق چمن در اطراف من و فرستاده پشه ها که من را تکان داد سست و یا خار دور غلت از طریق هوا مانند motes از گرد و غبار. یک گنجشک کوچولو نشسته لحظه ای در یک پست نزدیک و در زمان خاموش دوباره بلند شدم و رفتم به طرف کامیون.

درهم و برهم کردن از aspens در سر coulee من است می خواهم در کنار برگزار آواز wrens و سینه و دیگر پرندگان که آهنگ ها خاموش شد توسط باد. یک گله از آبجو blackbirds صف کشش سیم خاردار اما پرواز کردن به عنوان به زودی به عنوان من می کند. یک گوزن قاطر سازمان حفاظت محیط زیست راه می رفت در امتداد لبه از یک میدان و پس از آن ناپدید شد به ساسکاتون بیشه به عنوان من braked را به یک تصویر. حنایی دید ؟ احتمالا.

وجود دارد یک جفت از نوزاد بزرگ شاخدار جغد نشسته در یک پنجره بر روی lee کنار یک انبار نه چندان دور بیشتر همراه است. آنها مسخره-به دنبال چیزهایی که این بچه ها. حتی اگر من یک نمایشگاه راه دور می تواند صدای گاه به گاه صدای کلاغ در آینده از آنها. نمی دانم که من تا کنون شنیده ام که صدا از یک جغد قبل از.


کودک بزرگ شاخدار جغد شمال استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من به دنبال الراس تپه به سمت شرق به امید به دست آوردن یک تصویر را بر روی دشت اما فراتر از یک نور باران آغاز شده بود به سقوط است که پر از دره زیر با ابهام است. بنابراین من تبدیل شمالی و عبور از خط الراس به جای.

سورن سد نشسته در دامنه های شمالی از دودکش تپه کمی impoundment که دارد به رواناب و بهار تراوش می کند که به صورت نهر سورن. محبوب ماهیگیری محلی نقطه مخزن مواجه نگردند سالانه با ماهی قزل آلا و مردم در پارک همراه بانک به چاک خود را طعمه. ماهیگیری است که معمولا خیلی خوب است.

به خصوص برای پلیکان.


مرغ سقا و cormorants در سورن سد در شمال استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد احتمالا 20 از آنها کار آب بزرگ خود را در حالی که بدن کوتولگی cormorants و اردک که با شنا با آنها. من نشسته و به تماشای آنها را از کار عقب و جلو در امتداد خلیج بی اعتنا به باران و وزش باد وایت کپس در دریاچه. یکی از آنها را تبدیل به طور ناگهانی و lunged آن گسترده نارنجی لایحه کوبیدن به آب است.


یک پرستوی دریایی غواصی برای ماهی های کوچک در سورن سد در شمال استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

دوم بعد آن را به عقب کشیده تا دوباره با یک ماهی در آن کیسه. خیلی خوب به اندازه یک, بیش از حد.


پلیکان و cormorants در سورن سد در شمال استاندارد Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من در آنجا ماند برای چند دقیقه به عنوان باران pattered پایین عکاسی الگوهای پرواز و تلاش برای به دست آوردن تصاویر از صدها نفر از چلچله موجد خسارت در اطراف اما به نظر می رسید مانند ابرها بودند نازک شدن دوباره به شرق است. من نورد در.

شکوه از زمستان تپه های بعدی خط الراس به سمت شمال و شرق, من می توانید ببینید که اگر آسمان بالای سر بود و لک های گروه دیگری از ابرهای تیره شد و به سرعت در حال حرکت در. اما من می خواهم از این راه دور آمده. همچنین ممکن است نگه داشتن رفتن.

روز تاریک و حتی بیشتر در حال حاضر. هر چند آسمان سربار کمتر بود ابری شد در حال حاضر نزدیک به 7:30 شب و خورشید تا به حال بسیاری از گاهی به فشار از طریق آن را به عنوان به رهبری غرب است. من عبور از Rosebud رودخانه در یک اسپری رنگ پل قدیمی و نورد از طریق coulees پر از درمنه و ساسکاتون بیشه در شکوفه. در اینجا از باد می تواند صدای قورباغه ها و پرندگان که من سوار همراه با پنجره نورد پایین و من در بر داشت یک قرقاول و درخشنده در آن آشنائی, رنگ, راه رفتن در امتداد جاده ها است.


یک نهر کاهش از طریق یک سبز coulee به عنوان باران تف نزدیکی Beynon, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

در سلوق پشت در benchland بالای دره رودخانه من متوقف به گرفتن چند عکس از گربه-قطع درختان و ابرها طوفان منعکس شده در آب هنوز. پرنده بالدار سبز فیروزه ای دریک برش V در سراسر بازتاب به من ضربه زد دور ابرها از پشه ها.


یک بالدار سبز فیروزه ای شنا در سراسر برکه در نزدیکی Beynon, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من تبدیل به اطراف در حال حاضر و به رهبری بازگشت سراسر زمستان تپه. ابرها به دنبال کمی بیشتر شوم در حال حاضر و جنوب شرق وزش موج آب در sloughs من متوقف شد. آن را تاریک بیش از حد. توقف برای عکاسی از اسب ها در یک آیش زمینه من تا به حال به بند طولانی لنز در مقابل درب کامیون برای دریافت یک تصویر sharp.


اسب در یک آیش زمینه در زمستان تپه های شمال سرباز سواره نظام سبک اسلحه, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

غروب آفتاب نگاه می کرد مثل این بود که به یک مجسمه است. ابرها که من می خواهم امیدوار ممکن است به نوبه خود زرشکی در اواخر روز شد هنوز هم وجود دارد اما در حال حاضر آنها گسترش تمام راه را در سراسر آسمان است. اگر قفسه رفت و فراتر از افق غربی روز فقط رفتن به تیره تا شب سقوط کرد. من خیلی نا امید ، این یک قمار برای شروع با و علاوه بر این به جز هجوم پشه ها بوده است, خوب و لذت بخش رانندگی در کشور است.

عنوان غرب, من گذشت Rockyford و عبور Serviceberry نهر و پس از آن تبدیل شمالی دوباره به بررسی یکی از آخرین مجموعه ای از sloughs. اما من اشاره کرد که آسمان به غرب روشن شد. بنابراین من دوباره برگشته و رهبری نسبت به آن است.

هنگام غروب تا به حال به طور کامل کاهش یافته است به عنوان من نورد در امتداد اما به عنوان من نگاه به اطراف متوجه شدم که وجود دارد کم رنگ نقاشی با مداد رنگی, رنگین کمان قوس را از آبی-خاکستری ابرها. به نوعی یک شفت از غروب خورشید پیدا کرده بود یک ترک در ابرها و برخورد باران در حال سقوط به سمت جنوب از من. من تضعیف به توقف در کنار یک cottonwood درخت و در زمان سریع مجموعه ای از تصاویر است.


نقاشی با مداد رنگی رنگین کمان ایجاد شده توسط تنظیم خورشید شرق Irricana, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

و پس از آن فقط برای ده ثانیه یا بیشتر, نارنجی, نور, آب گرفتگی زمین. سرعت من اخراج کردن کامیون و شروع به رانندگی. من نیاز به یک پیش زمینه چیزی به لنگر عکس.

نور چشم اما افق روشن و نارنجی و قرمز و هلو و من sped همراه, من می دانستم که آن را نمی خواهد آخرین طولانی است. از جان گذشته من ام به توقف دوباره که در آن یک windrow های بلند صنوبر بود silhouetted در برابر افق. من ظهور کردن چند عکس وجود دارد و سپس به سرعت دوباره به امید پیدا کردن چیزی بهتر است.


آخرین بریده بریده نفس کشیدن از غروب خورشید شرق Irricana, Ab., روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

اگر من می خواهم دیده می شود این فقط 10 دقیقه زودتر غازها من در بر داشت یک برکه نیست خیلی بیشتر جاده می شده اند خوب است. اما نه همه من آخرین زودگذر پرچم از رنگ.

من می خواهم درست شده در مورد نور در سطح زیرین ابرها زمانی که من می خواهم خانه را ترک کرد. اما من نمی توانست بیشتر گنگ در مورد زمان بندی.

این بوق از غازها و شب آهنگ سلوق پرندگان تکرار در اطراف به عنوان مجموعه آفتاب و رفته بود. و یک پشه غرق پروب آن به ابرو سمت راست.

به عنوان تاریکی پیچیده در اطراف من سر در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im