مایک به خود جلب کرد: بهار در شکوفه کامل

شاید این درست است که من مانند دروغ گفتن است.

نه این که من نمی خواهم ایستاده یا نشسته. منظورم اینه که آره از بسیاری از گزینه های برای تسلیم به کشش جاذبه آنها در میان مورد علاقه های شما. اما وقتی که می آید به عکاسی crocuses دراز کشیده است و من ترجیح موقعیت.


Crocuses در دشت شمال بسنو.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد برخی از نکات درگیر در آن ، با اکثر crocuses فقط در حدود مچ پا-بالا شما باید دریافت کنید پایین و پایین اگر شما می خواهید به نظیر بین گلبرگ. مطمئن شوید که شما می تواند ایستادن بر آنها و نگاه مستقیم به پایین و یا نشستن در کنار یک پچ از بنفش چهره و هدف خود را در سراسر تاپ.

اما برای من این زاویه من ترجیح می دهم که به دنبال در آنها از به عنوان کم به عنوان من می توانم. که خوشبختانه مش و با عشق من از دروغ گفتن است.


داخل زعفران شکوفه نزدیکی گرگ لیک در شمال بسنو.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

Crocuses به نظر می رسد در همه جا حاضر است. اگر شما می توانید پیدا کردن یک پچ بومی مرتع در هر نقطه از کوهپایه در شرق وجود دارد یک فرصت بسیار خوبی است که وجود دارد خواهد بود crocuses گل در آن است. و با آب و تاخیر برگزار شد که بازگشت بهار در نهایت کنار گذارده تقریبا هر زعفران گیاه در استان پشت سر هم به شکوفه.

که فقط صاف کردن فوق العاده است.


Crocuses چهره آفتاب صبح نزدیک Carseland.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

Crocuses البته درست نیست crocuses مانند آنهایی که احتمالا گل در سمت آفتابی از خانه خود را برای مدتی در حال حاضر. هیچ بومی گیاه است که ما به آن زعفران است که در واقع یک نوع شقایق و نه مربوط به درست crocuses در همه. این استان گل از مانیتوبا و دولت گل از داکوتای جنوبی — که در آن آنها به نام گل غیره چرا که آنها معمولا بلوم در اطراف عید پاک — و رشد آنها در مراتع بیش از همه وسط این قاره است.

و مشابه گونه رشد در مراتع آسیا نیز هست. دوست من سوتلانا زندگی می کند که در بوریاتیا در جنوب سیبری بوده است عکاسی تقریبا یکسان گل که شکوفه وجود دارد برای حدود یک ماه در حال حاضر. آره سیبری کردم بهار قبل از ما بود.

اما در حال حاضر آن را در اینجا crocuses popping تا در همه جا. بنابراین من شرق به رهبری برای انجام برخی از دروغ گفتن است.


یک زنبور عسل درصدی بیش crocuses نزدیکی Carseland.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

اولین توقف توسط Carseland اما من منتظر این روز کمی برای گرم کردن قبل از من به رهبری است. Crocuses نزدیک گل های خود را به تاریکی می افتد و خود را fuzzy, کت, کمک به آنها را گرم نگه دارید از طریق این شب های سرد. اما هنگامی که خورشید است و روز هوا گرم آنها گسترش گلبرگ خود را دوباره. آنجا که من دوست دارم سحر, نور, اگر شما در حال رفتن به ساقه crocuses احساس رایگان به خواب.

زمانی که من می خواهم از گذشته شده است در اینجا یک زن و شوهر از هفته پیش هیچ نشانه ای از هر شکوفه اما در حال حاضر آنها در ظاهر در همه جا. هل دادن راه خود را از طریق دولایه از زمستان خشک فسکيو شکوفه های خود را گسترده بودند باز خود را به رنگ بنفش گلبرگ گسترش و زرد چهره با هدف به سمت خورشید است.


انبوهی از crocuses نزدیکی گرگ لیک در شمال بسنو.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

زنبورها بودند بیش از همه آنها وزوز از شکوفه به شکوفه و ریشه در اعماق گل به جمع آوری گرده. جالب بود به تماشای آنها صورت من فقط اینچ و آنها خزید و حفر. آنها واقعا به نظر می رسید به لذت بردن از انجام کار خود را.

وجود اشکالات دیگر در میان گل و همچنین. مگس از انواع مختلف buzzed همراه با زنبور و سریع در حال حرکت ladybugs صعود سرچشمه می گیرد. مورچه ها foraged در اطراف زمین در زیر آنها را و اگر چه آن پرواز گذشته به ظاهر بی علاقه در شکوفه های تیره-بالدار پروانه flitted توسط.

و آن را به بوی دوست داشتنی در میان crocuses بیش از حد. اگر چه گل واقعا از هر نوع عطر و بوی, جایی که آنها در حال رشد بودند اصلا.

وجود تکه های جین-معطر زمین درخت عرعر نزدیک خورشید خود را گرم سوزن دادن یک نرم citrusy بوی. و رو به رشد در میان crocuses بودند, سبز, لوله برگ پیاز وحشی. من خرد شده چند که من crawled شده در اطراف و عطر و بوی رز و آمیخته با آن از درخت عرعر و آسمانی بوی مرطوب زمین درست زیر بینی من است.

دوست داشتنی.

شکم من بود خیلی خراشیده تا هر چند نه با کمک این واقعیت است که من می خواهم سهوا شکست مواجه کردن بر روی یک تکه از سیم خاردار بنابراین من پریدند و رفت و برگشت به کامیون و نگهداری در نورد شرق.

Crocuses نمی رشد در کشت زمین, بنابراین من نورد در گذشته Gleichen و Cluny قبل از چرخش به سمت شمال به خزنده دره. بومی مرتع فراوانی در اطراف آن وجود دارد و من می دانستم که من می خواهم پیدا کردن crocuses در همه جا.

من می خواهم امیدوار من ممکن است برخی از پرندگان در این راه من بود اما گله غازها و قوها در حال حاضر از طریق تصویب و از شمال به رهبری. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اردک در اطراف و آنها به احتمال زیاد خواهید لانه اینجا بیش از حد. هر برکه جمعیت pintails و widgeons, mallards و shovelers, shorebirds مانند killdeers و willets. و وجود چند قوها در اطراف بیش از حد.


قوها در یک دشت برکه در نزدیکی گرگ لیک در شمال بسنو.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

Meadowlarks شد و آواز همه جا و عموزاده های شاخدار larks, عضویت در گروه کر. ساوانا گنجشک نشسته در buffaloberry بیشه و redtail و Swainson را hawks افزایش یافت و بالای سر. من پیدا کردن یک غیر معمول پرنده, چند, یک, برف, پارچه سست بافت پرچمی. خیلی دیر شده برای آن را به دوباره پیوستن به گله خود را در حال حاضر. من امیدوارم که از آن لذت می برد تابستان است.

Crocuses حق داشتند که در آن من فکر کردم که می خواهم در مراتع اطراف گرگ لیک در انتهای شمالی خزنده دره بنابراین من پارک کامیون برای رفتن دراز در میان آنها است.


خورشید می درخشد را در crocuses نزدیکی گرگ لیک در شمال بسنو.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

تکه های از گل شد بسیار ساده تر به نقطه در اینجا از آنها به عقب در امتداد کمان. این کامل بر روی دشت از اینجا خالص مرتع و بدون هر یک از کوهپایه جزء است که سهام چشم انداز بازگشت 150km به غرب است. چمن است که هنوز هم بیشتر فسکيو اما در اینجا این ژاکت پشمی و کوتاه با تکه های speargrass و آبی grama مخلوط در. Crocuses نیست هر بلندتر از خود غربی عموزاده اما آنها ایستادگی بیشتری در برابر کوتاه چمن.

وجود دارد و واقعا هر زنبور عسل در اینجا هر دو. خوب زنبور عسل, حداقل. بومی زنبور عسل و انواع سوسک حفاری در شکوفه هر چند با شلاق باد در حال حاضر آن را سخت به آنها را ببینید.

آن را در واقع بسیار سخت برای دیدن بسیار از هر چیزی. گرد و غبار و خشک بیت دشت داف پرواز بودند در اطراف و گرفتن در چشم و بینی. اشک من تاری دید و گرد و غبار dulled من حس بویایی بنابراین حتی اگر سطح زمین بوی بوده است به عنوان دوست داشتنی به عنوان پشت کمان من هرگز شناخته شده اند.

من تحت فشار قرار دادند من شکم و بر روی زانو من به عنوان یک لاک پشت نقب زن تماشا, جالب, و سپس من راه می رفت به کامیون. قوها خواستار شد در این دریاچه کمی از آنها در حال اجرا در سراسر آب و بلند کردن اجسام به هوا در حالی که یک نقطه تاریک در آسمان دور پایین و شد ferruginous شاهین. که لاک پشت نقب زن بود بهتر ducked پایین.

ابر شد و ساختمان کمی هم به من پریدند در کامیون بنابراین من به رهبری غرب دوباره. وجود مراتع من می خواستم برای بررسی بازگشت به سمت Crowfoot نهر دره و از آنجایی که آنها نزدیک شد, من نمیفهمد من می خواهم یک رول سریع از طریق شام-رول مانند تپه های نزدیک به سرباز سواره نظام سبک اسلحه.

اما همانطور که من سوار به آرامی همراه به دنبال پرندگان و شکوفه ها شنیدم قورباغه ها خواستار است.

گروه کر قورباغه ها آواز در تقریبا هر برکه من گذشت تا در سلوق نه چندان دور از Makepeace من طول کشیده برای دیدن اگر من می تواند هر نقطه.


گروه کر قورباغه ها آواز می خواند در یک حوضچه در نزدیکی Makepeace.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

آنها واقعا سخت برای پیدا کردن. فقط در مورد به اندازه یک نوک انگشت و با توانایی به زیر آب ناپدید می شوند شما می توانید احاطه شده توسط آنها و هرگز هیچ. مگر اینکه شما واقعا خوش شانس هستید تنها راه خوب برای پیدا کردن آنها این است که به دنبال امواج آنها را در آب به عنوان آنها در حال آواز خواندن و دنبال آنها را به منبع. حتی پس از آن آنها سخت است برای دیدن.


یک گروه کر قورباغه آواز می خواند در یک حوضچه در نزدیکی Makepeace.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من از رو خوش شانس, اگر چه, و آنها را در خندق درست در کنار کامیون و تماشای آنها را پف کردن گلو خود کیسه به عنوان آنها خواند آهنگ های خود را از عشق. با صدای بلند. مرد که بچه ها واقعا می تواند انفجار یک لحن.


یک قورباغه کر باد گلو او را به عنوان او آواز می خواند در یک حوضچه در نزدیکی Makepeace.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

یک chinook طاق شد و شروع به فرم به من متوقف شد و یک بار دیگر در یک مرتع بالا Crowfoot نهر در جنوب سرباز سواره نظام سبک اسلحه. و من در بر داشت مطلق فرش crocuses.


بسیاری از crocuses جنوب سرباز سواره نظام سبک اسلحه.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

صدها و صدها نفر از آنها برخوردی خشن روبرو از طریق دشت چمن خود را کمی بنفش چهره های رقص در باد و صید گاه به گاه اشعه خورشید. دو هفته پیش و شما هرگز شناخته شده آنها وجود دارد. دو ماه از در حال حاضر و شما هرگز نمی خواهد می دانم که آنها وجود دارد یا نه.

اگر این پنجره را گل crocuses خواهد بود تقریبا نامرئی خود را به ساقه کوتاه و مسطح برگ پنهان توسط چمن در حال رشد.

Flopping دوباره من بین شکوفه های با لنز بلند و سپس تغییر به لنز زاویه باز برای بدست آوردن ابر در پشت آنها. باد خم شکوفه های برخی از آنها در حال حاضر شروع به جلو با شب آینده و دما شروع به رها کردن.

دروغ گفتن وجود دارد با چهره من تقریبا روی زمین من به تماشای آنها را به رقص و گزاف گویی به عنوان ابر نرم, نور آنها مشخص فازی ساقه های خود را تنظیم گلبرگ بنفش در حال اشتعال.

آن بوده است که نزدیک به یک سال پس از آخرین دیدم چهره درخشان خود را با بیش از حد-مختصری در تابستان و هم زمستان طولانی در میان است. اما در حال حاضر در اینجا آنها را دوباره در اینجا دوباره در اسراف.

بنابراین از آنجایی که من در حال حاضر من ترجیح موقعیت دروغ گفتن در میان آنها در خشک دشت, چمن, من مجموعه ای از دوربین را کنار گذاشته و وجود آنها را به تماشای رقص.

بهار زمان برای همیشه لطفا برای گرفتن اینجا اما crocuses همه این crocuses ساخته شده تمام آن را به ارزش صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>