مایک به خود جلب کرد: قدرت از طریق زندگی شیارهای

شیارهای در جاده ها مطرح شده یک بیت از یک معضل است.

آنها با آب پر شده و در پایین نقطه بین دو meltwater حوضچه پس از آن بود بسیار واضح است که جاده بود و گل آلود شاید حتی خطرناکی ، اما از سوی دیگر کسی باید محور از طریق وجود دارد قبل از من نشان داد. منظورم این وجود نمی توانست هر شیارهای برای شروع با.

بود و نبود هزار یا اردک برف غازها و قوها در دو نیمه از برکه و تا به حال عکاسی در زوایای این پر سر و صدا و جمعی از پر و منقار نشده است بنابراین بدیهی است که بهتر است در سمت دور از آب گل آلود شیارهای من ممکن است فقط شات آنچه که من می تواند دریافت و رانده شده است.

اما در نور گرفتن بسیار و وجود چنین تعداد زیادی از پرندگان در اینجا من تصمیم گرفتم به یک شات بدهید. من با هدف FJ پایین جاده و ضربه زدن به گاز.


کولاک برف غازها طول می کشد خاموش در Keho دریاچه در نزدیکی بارون, Ab., در روز پنجشنبه 9 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

شش ساعت قبل از و در خیلی بهتر جاده من در شمال دامنه های جوجه تیغی تپه. چون من تا به حال یک چنین دیر شروع روز — منفجر تایر, بنابراین من تا به حال به یک جایگزین — من برنامه ریزی شده بود فقط بهم زدن در اطراف غرب Nanton و سپس سر به پایین دامنه های شرقی از خارپشت. روز سرد اما دلپذیر و با تنوع از مناظر اطراف وجود دارد, من می دانستم که من را در پیدا کردن چیزی.

در Williams Coulee من آمد در سراسر اسکات و خاک رس Chattaway حرکت یک گله گاو پایین جاده بنابراین من متوقف شد تصاویر و چت با آنها — بزرگ مردمی همیشه لذت دیدن آنها را — و سپس در راند به بررسی حواصیل مستعمره کردن جاده ها است. عقاب وجود دارد هیچ herons اما من در بر داشت ferruginous شاهین در یک لانه ،


Toolshed و اسکات Chattaway حرکت گاو در سرد صبح غرب Nanton, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

دوباره در سمت شرق تپه بزرگ وجود دارد شاخدار جغد نشسته و تخم مرغ را در یک بیشه صنوبر. من عکس جغدها تودرتو در اینجا برای حداقل 20 سال در حال حاضر. همان آنهایی که من مطمئن هستم اما فرزندان خود را حداقل.

وجود دارد bluebirds در اطراف بیش از حد دمدمی مزاج مثل همیشه و بسیاری از شاهین. وجود دارد redtails و چند Swainson را hawks در علاوه بر این به تمام ferruginous hawks. عقاب طاس و goldens بیش از حد.


یک redtail شاهین با آن وعده غذایی ظهر غرب Claresholm, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

یکی از عقاب طلایی در حال پرواز بر فراز آب باز در کاج Coulee مخزن غرب Stavely باعث جزئی وحشت در میان pintails و wigeons آرامش بخش بر روی یخ وجود دارد. آن را در هر نقطه در نزدیکی آنها اما فقط نزد آن افزایش سربار ساخته شده صد و یا اردک را خاموش و چرخ دور قبل از آمدن به زمین دوباره.


Pintail اردک پرواز در نزدیکی بارون, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

آسمان آبی, بی عیب و نقص. آن را به حال شده است مه آلود زودتر اما در حال حاضر در اوایل بعد از ظهر آن را پاک کرده بود و یک گرم بهار خورشید بود بشاش پایین. همراه Willow Creek غرب Claresholm, من متوقف به در بعد زیبایی.

بیشتر به غرب جوجه تیغی تپه ایستاده بود و برف دربسته در محیط و پیسه خود را در پهلوها در حالی که به سمت جنوب و شرق دراز تقریبا بدون دریا از چمن قهوه ای و زرد, زمینه. آن همه زرق و برق دار. سوال اگر بود برو از غرب و دایره به اطراف به Longview مانند من می خواهم در ابتدا برنامه ریزی شده و یا سر به سمت جنوب Granum?

آره بعد از شش ماه از پوشش برف جواب این بود که نه سخت است.

من برای اولین بار من meadowlark تصویر سال فقط در غرب Granum. آن آواز در fencepost بر روی لبه یک مرتع با یک نهر کوچک در حال اجرا قوی با ویسکی رنگ رواناب پایین وسط. Meadowlark موسیقی و صدای جرنگ جرنگ کردن جریان آب با زمینه ای ضرب و شتم از علف خشک ژولیده توسط یک نور chinook نسیم آن یک جوجه تیغی تپه سمفونی.


یک تازه وارد meadowlark trills غرب Claresholm, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

من می تواند به خواب افتاده اند گوش دادن به آن اما به جای من تبدیل شده به سمت شرق از طریق Granum و در سراسر باز مزرعه کشور در شمال رودخانه میرساند. من که قرار بود در هر نقطه خاص فقط کروز با بهره گیری از روستا و گوش دادن به شن جغ کلیک کنید و در قسمت زیرین کامیون. تعداد زیادی بیشتر hawks اینجا meadowlarks بیش از حد.

و گله غازها.

آنها Canada geese احتمالا پرندگان محلی که اویختن اینجا همه سال اما آنها ساخته شده من تعجب می کنم اگر ممکن است بیشتر در نزدیکی Keho دریاچه. من نمیفهمد آن را هنوز هم یخ زده بود اما از آنجایی که من در همسایگی من تصمیم گرفتم آن را به اتمام.

آن را منجمد به طور کامل یخ پوشیده شده است. به جز شاید در غازها نشسته بودند.


برف غازها پرواز فوق Keho دریاچه در نزدیکی بارون, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

وجود دارد حداقل یک هزار نفر از برف غازها شاید 500 متر off shore, پر سر و صدا موج دار جمعی از پرندگان. از طریق لنز طولانی من می توانم آنها را برروی آن بکشید در اطراف گاه به گاه غاز بلند کردن اجسام به هوا و زدن چند بال ضربان قبل از حل و فصل کردن دوباره. خود را از پرهای سفید بود فقط کمی تیره تر از پوشش برف بر روی یخ اما تاریک خود بال نکات قابل رویت بود با هر حرکت.

آن را سخت به بگویید که چگونه بسیاری از پرندگان وجود دارد. از آنجا که دریاچه بدیهی است که به صورت کاملا مسطح و غازها در چنین محکم بسته بندی توده هیچ راهی وجود دارد به اندازه کافی برآورد تعداد آنها.

اما سپس آنها را در زمان خاموش.


غازها برف در شب نور غرب, قهرمان, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

آنها نقل مکان کرد مانند تاج از موج پرندگان در انتهای جنوبی جرم مصرف کردن و سپس بقیه را در طول گله. آنها فقط به عنوان غیر قابل شمارش در هوا به عنوان بر روی یخ اما در پرواز شماره به نظر می رسید منظور از قدر بزرگتر است. آنها پر از منظره یاب در دوربین لنز 600mm فشرده سازی آنها را به نزدیک به یک توده جامد از گردونه سفید.

آنها را برداشته به سمت بالا در یک ابر اکثر آنها نوسانی جنوبی در حالی که بقیه چرخید شمالی قبل از چرخش به اطراف و آینده جنوبی دوباره در سمت راست بر روی کامیون. آنها روشن بارهای خود را به عنوان آنها پرواز کرد و باقی مانده از خود را هضم غذا pattered پایین بر روی پشت بام مانند نرم تگرگ.

و سپس حل و فصل آنها حق بازگشت در همان نقطه. هیچ نظری ندارم که چرا آنها در وهله اول. برف غازها عجیب و غریب هستند.


برف غازها پر کردن آسمان بالا Keho دریاچه در نزدیکی بارون, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

باد را برداشت کمی به من نورد و خم cattails در تالاب در ساحل جنوبی. وجود دارد بیشتر غازها در اینجا بسیاری از آنها اما نه به عنوان بسیاری از در اصلی گله. این sloughs در سمت شمال بودند فشار می آوردند با پرندگان ، هیچ غازها اما قوها pintails و wigeon.

Chinook ابر منفجر کرده بود اما به من نورد در امتداد آفتاب لبه گذشته قوس و گرم و اواخر روز نور و آب گرفتگی زمین. و من بیشتر و بیشتر پرندگان به من شمال به رهبری. گله از pintails در یک برکه در شمال بارون, skeins تندرا قوها پرواز سربار meadowlarks, بازها, حتی چند blackbirds. پرندگان در همه جا.


یک تندرا قو احاطه شده توسط pintail اردک غرب, قهرمان, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

بنابراین بسیاری از, در واقع, که من شروع شد آنها را به تصویب. من می خواهم در حال حاضر یکی از پر 64gb کارت حافظه — بیش از یک هزار عکس به علاوه کلیپ های ویدئویی — و نیز به یک دوم زمانی که من آمد در سراسر عجیب و غریب ،

من متوقف می خواهم به عکس jackrabbit تلاش برای استراحت در خرابه های یک انبار غذا شرق Carmangay زمانی که متوجه شدم که سفید و پرهای پراکنده در سراسر چمن در یک مزرعه و حوالی ان. آنها بیش از حد بزرگ را از مرغ و من در ابتدا فکر کردم شاید یک جغد برفی تا به حال punted سطل. من از کامیون به یک نگاه.


یک jackrabbit hunkers پایین در یک ساختمان قدیمی در شرق Carmangay, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

آن را تبدیل به یک قو. من فرض آن ملاقات پایان آن به طور طبیعی و scavenged و پراکنده توسط مخلوقات پس از این واقعیت است. مهاجرت زمان دشوار است در پرندگان و نه همه آنها را.


باقی مانده از یک قو پراکنده با وزش باد در شرق Carmangay, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

اما مطمئن به نظر می رسید مانند بسیاری از آنها خود را با بهره گیری توقف زمان در اینجا. وجود دارد قوها در هر گودال در اطراف Carmangay و حتی بیشتر به من نزدیک تر به رب النوع اتش و فلزکاری. و سپس من در سراسر گله غرب از قهرمان.

وجود دارد من dunno یک هزار و یا بیشتر پرندگان در دو نیم تقسیم حوضچه نه غرب دور از شهر. وجود دارد تندرا, قوها, pintails, wigeons چند mallards, redheads و canvasbacks. من حتی دیدم یک کمی بالدار سبز فیروزه ای. دیگر گله غازها برف.


غازها برف در شب نور غرب, قهرمان, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

من در حال حاضر بسیاری از تصاویر اما نور خیلی جالب من تا به حال برای متوقف کردن. و من می توانید ببینید که بهترین زاویه را به استفاده از آن جالب نور از سمت دور از یک تکه بسیار مرطوب جاده ها است.

من کاسته FJ طریق بخش اول از آن و بر روی یک خشک نقطه بین دو مجموعه از شیارهای اما من احساس می کنم که جاده بود احساساتی, حتی اگر این بخش از سطح خشک شد. هنوز هم نورد من ارزیابی شیارهای جلوتر است.

آنها بودند و آنها بودند ، و آنها طولانی است. این نگاه خشک در سمت دور اما من می خواهم به حرکت به من از طریق. بنابراین من پانچ آن است.

آب گل آلود پرواز و پوشش شیشه جلو به عنوان کامیون fishtailed پایین ruts و در نیمه راه در سراسر جاده. اما من از آن ساخته شده. و به طور معجزه آسایی پرندگان نمی spook.


در عین حال یکی دیگر از گله غازها برف پرواز بیش از یک جاده غرب, قهرمان, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

نیمی از غازها در زمان خاموش و پرواز در سراسر جاده در مقابل من به زمین دیگر در حالی که قوها و pintails ماند بسیار زیبا که در آن آنها شد. من قادر به دریافت تمام تصاویر من می خواستم که گرم و اواخر روز شسته سراسر sloughs.

این خورشید در حال غروب بود که من نورد به سمت شهر با تغذیه قوها در زمینه های محو شدن نور و silhouetted در برابر نارنجی آسمان که خورشید کاهش یافته و در پشت کوه. آن را به حال شده است واقعا شگفت انگیز روز, همه چیز از گاو درایوهای به ابرها از پرندگان.

و آفتاب و آسمان آبی است. این چیزی است که بهار قرار است به مانند.

که می تواند — و احتمالا تغییر ، اما اگر ما باید در عین حال یکی دیگر از طوفان برف, اجازه دهید آن را ساخته شده از غازها.

و در حال حاضر زمان برای خانه.


تندرا قوها در غروب آفتاب در شمال Blackie, Ab., در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>