مایک به خود جلب کرد: در تعقیب و ابتلا به چیزی جز هوا

ابر شد و ساختمان در شرق آسمان است.

آنها پاره پاره چیزهایی که کمتر مانند puffballs آنها شده است می خواهم زودتر و بیشتر مانند چاشنی های پراکنده در اطراف هنگامی که یک سگ خسته کشته شدن یک بالش. آنها مواج شد تا بیش از یک تازه-نمایاندن زمینه کانولا احاطه شده توسط سبز تیره از مزارع گندم و حتی در زمان کوتاه من دوربین هدف آنها من می توانم ببینم که آنها roiling و مواج.


رعد و برق roars فراتر از Dalemead دریاچه در شرق سند, Ab., در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

آنها فقط آنچه که من امیدوار بودم برای.

از چند روز قبل از من بوده است که در تعقیب یک رعد و برق که تا به حال رسید و در سراسر شهر درست در غروب آفتاب. وجود نداشته است آب و هوا هشدارهای ظاهر آن را به عنوان نوتبوک همراه, تماس, مراقب سنگین باران و تگرگ و رعد و برق خطرناک شاید حتی یک گردباد.

به طور طبیعی من تا به حال برای رفتن به یک نگاه.


رعد و برق عبور می کند به شمال, Calgary, Ab., در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

من به پایان رسید تا شرق از سند در سمت جنوب از طوفان و راه اندازی دوربین من برای برخی از تصاویر به عنوان آن گذشت. هرگز تا به حال حتی یک قطره باران بودم که هر چند بیشتر شمالی آن به شدت کاهش یافت و برخی از تگرگ.

رعد و برق هر چند روشن عظیم ابرها را همراه با گذشت و من با چند از نوردهی طولانی مدت. آسمان نگاه کاملا دیوانه, رنگ توده بلوز پرتقال و ارغوانی, رعد و برق, پیچ و مهره مانند رگهای از آتش عبور ابرها و قابل توجه زمین.


رعد و برق roars فراتر از Dalemead دریاچه در شرق سند, Ab., در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

این یک چیز شگفت انگیز به تماشای آسمان پر از آتش و خشم و من ماندم پارک شده توسط Dalemead دریاچه تماشای طوفان سر و صدا به شمال و از شرق تا زمانی که آن را فقط یک توده سیاه و سفید پراکنده نارنجی چشمک می زند که از درون.


رعد و برق roars فراتر از Dalemead دریاچه در شرق سند, Ab., در روز پنج شنبه 9 ژوئیه سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

آن نیمه شب با هم به خانه من اما من بلافاصله اخراج کردن لپ تاپ به تصاویر نگاه. و آنچه که من دیدم به من می خواهید بیشتر.

تا دو روز بعد با رعد و برق در پیش بینی من در اینجا در شرق Beiseker تماشای آسمان بالا زمینه شروع به بوسیله اسباب گردنده.

طرح من این بود که نسبت به سه تپه در اواخر بعد از ظهر, بنابراین من می تواند به خوبی شرق پیش بینی طوفان. بسیاری از زمان آن را به نظر می رسد این thunderclouds ساخت تا در کوهپایه و سپس تراندن راه خود را در شرق به دست آوردن قدرت و رشد آنها به عنوان حرکت در امتداد. من نمیفهمد که من می خواهم که قادر به دیدن آنها در حال آمدن از ارتفاع زمین اجرا می شود که فقط در غرب این شهر است.

اما من در هیچ عجله برای دریافت وجود دارد. آن را به سختی سه بعد از ظهر. مقدار زیادی از زمان برای تی چرت زدن همراه است.

مزرعه کشور بین Beiseker و اوج بود سرسبز با مزارع سبز گندم و جو و گسترده عصری, روشن, زرد کلزا فقط آمدن به شکوفه. وجود دارد به سختی نفس باد و گرمای خورشید به شدت توسط رطوبت در هوا است.


ابرها پر کردن آسمان شرق Beiseker, Ab., در روز چهارشنبه 8 ژوئیه سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

باران شده اند فراوان در این سال و مرطوب زمین به نظر می رسد ساخت این محصولات رشد ضخیم در حالی که sloughs که اغلب شروع به خشک در حال حاضر هنوز هم کامل است. من برکه پس از برکه با جوخه های کودک coots و gadwalls پارو میان cattails و avocets striding از طریق پرندگان شکار حلزون و اشکالات در آب است.


Avocet در یک برکه در کنار یک مزرعه کلزا در شرق Beiseker, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

من به دنبال Kneehill نهر دره به سمت شرق و کاوش امتداد آن پوشیده از چمن بانک ها. وجود دارد herons شکار در رپیدز و mallards در خم. Goldfinches, kingbirds و وز وز رس-رنگی گنجشک flitted در میان بیشه از ساسکاتون و chokecherry در کنار coulees.

گل در شکوفه در همه جا همراه با صورتی hedysarum و کوچک harebells. پتو گل لبخند از خورشید خیس مراتع است.


یک گل رز وحشی جلب نور همراه Kneehill شرق نهر اوج, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

من قطع شمال تا Swalwell و ضربه سد به یک نگاه. مخزن وجود دارد کامل به لبه و من به تماشای مردم ماهیگیری به عنوان زرد-رهبری blackbirds preened میان cattails و گلچهره اردک شنا ، کمی سرد پرندگان کسانی که ruddies. آنها همیشه آماده برای مبارزه با.

من کمی پریشان تمام زندگی و رنگ که من سوار همراه بود, بنابراین من کمی شگفت زده کرد زمانی که من مطرح شده و من چشم به آسمان دوباره. پاره پاره ابر من دیده بودم فقط چند ساعت قبل از جایگزین شده بود من بیشتر-آسمان آبی. چه چند ابرها باقی مانده بودند پف و مواج.

من چک هوا بر روی گوشی من. آن را هنوز هم به نام برای ابری در روز بعد و در واقع من می توانید ببینید چه شبیه یک طوفان ساختمان به جنوب غربی است. اما آسمان در اینجا بود در مورد به عنوان تهدید به عنوان یک سبد از بچه گربه ها.

من تا به حال نیمه برنامه ریزی شده برای نگه داشتن در رفتن به سه تپه و شاید تا آنجا که Trochu قبل از بازگشت غرب دوباره اما با آب و هوا بودن آزاردهنده و زیبا در اینجا با Swalwell من شروع به تعجب می کنم اگر من برنامه ای برای ملاقات با دوزند طوفان بود به کار کردن. بنابراین من به رهبری غرب است.

توقف بر روی یک خط الراس بالا فقط در شمال لیندن من به اطراف نگاه کرد. به آسمان شمالی پراکنده شد با مارشملو در حالی که به سمت شرق آن آبی روشن. جنوب نگاه کمی زنده با یک گروه از تاریکی هل دادن در. غرب برگزار کمی از وعده بیش از حد.

آن را فقط در مورد suppertime و اگر وجود دارد برای رفتن به هر طوفان آنها می تواند ساخت تا شب در آمد. سه تپه و Trochu را به صبر برای یک روز دیگر. من به رهبری بیش از یال و motored غرب است.

گوشی من dinged و روی صفحه نمایش نشان داد یک هشدار شدید ممکن است رعد و برق در هر دو دیدسبوری و ایردری. نه این که من می خواستم هر گونه محصولات کشاورزی نابود شده و یا خانه های آسیب دیده اما این چیزی بود که من امیدوار بودم برای وقتی که من می خواهم به سمت چپ شهر شش ساعت قبل از.

من می توانید ببینید چه چیزی باید دیدسبوری طوفان به غرب توده ای از ابرها که شبیه به تضعیف مخروط بستنی بنابراین من به رهبری غرب نسبت به آن است. در یک حوضچه در نزدیکی Sunnyslope من متوقف به عکس بازتاب آن در آرامش سطحی و برداشت یک زن و شوهر از تصاویر از یک momma غاز و تقریبا رشد نوزادان است که نزدیک است.


مامان غاز و بچه ها در یک حوضچه در نزدیکی Sunnyslope, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

این گروه از ابرهای تیره که به سمت جنوب آغاز شده بود به پاپ bulges در پایین mammiform اشکال است که نشان می دهد داخلی تلاطم. من نگه داشته و رفتن به سوی غرب امیدوار به پیدا کردن یک زاویه نگاه در نوپای طوفان اما به عنوان من آن را از بین می رود و شکست. هیچ رعد و برق از آن یکی.

من قطع جنوبی از روش های کمی در حال حاضر تماشای شمال طوفان رشد که من سوار و اسکن جنوبی افق برای تماشای هر آنچه که من در نهایت می تواند رانندگی به سمت. وجود دارد بلند ابر است که راه بیش از حد.

سربار هیچ چیز وجود ندارد. من در بین دو تکه از سلول. من عکس گاو در یک زمینه با شمال طوفان بلندی پشت, آنها, اما من می تواند آن فقط نیمه حلق آویز وجود دارد میان ابرها به دنبال خوب اما نه در حد عمل به آنها.


طوفان ابرها و گاو غرب نمدار, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

من در بر داشت جالب برکه فقط پایین جاده از گاو و به خودم اجازه به پریشان تمام خزه سبز و پرندگان در اطراف هجوم آوردند. این واقعا بسیار زیبا. اردک شنا kingbirds تعقیب اشکالات با صدای بلند grackles جستجوگری همراه بانک.


گلچهره اردک دریک در Swalwell سد درست در جنوب Swalwell, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

اما زمانی که من در نهایت به عقب بر وظیفه شمالی طوفان تا به حال fizzled از بلند مخروط بستنی در حال حاضر به طور کامل فرو ریخت. بنابراین من به رهبری جنوبی.

من می توانم ابرها در افق خود را در صدر روشن توسط westering خورشید و پایگاه های خود را تیره. اما چقدر دور بودند ، من به نام طوفان برنامه بر روی گوشی من برای یک نگاه.

من در حال حاضر با توجه غرب Beiseker. با توجه به برنامه طوفان همراه بود در جایی در شرق Nanton. که بود و چه, یک صد کیلومتر یا بیشتر میشه ؟ بیشتر ؟ و طوفان نمی بنشیند. حرکت آنها گاهی اوقات در یک بسیار سریع سرعت. آره حتی ايميل ارسال شده محدودیت سرعت توسط یک حاشیه قابل توجهی من هرگز به عقب به آن است.

اما من به رهبری است که راه به هر حال. من هنوز در رایج ترین راه که طوفان تا شاید یکی دیگر متلاطم است که من تا به حال دیده نشده است. من در سراسر یک اسپری هواپیما کار بالاتر از زمینه آن به رنگ زرد روشن در نزدیکی یک بازی کامل برای کلزا در آن بود پاشش و من بیشتر پرندگان آرامش در حوضچه های متعدد است که انعکاس آبی آسمان در بالای سر. اما آسمان روشن باقی ماند.


یک گوزن قاطر doe مستغرق در یک مزرعه کلزا در غرب Irricana, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

خورشید تقریبا در افق زمانی که من آمد در سراسر یک زن و شوهر از گوزن قاطر دیگران lazing در کنار یک نخود زمینه نزدیکی Kathyrn و من برداشت یک زن و شوهر از تصاویر از یک کره-breasted غربی kingbird در مقابل یک زمینه کهربا چمن.


شرقی kingbird در خزه-پوشش حوضچه غرب نمدار, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

یک گوزن قاطر doe peeked در من از یک توده از روشن کلزا در یک میدان در نزدیکی های گذشته چند اشعه آفتاب ساخت catchlights در چشم او. چرخش در اطراف به دنبال راه های دیگر من به تماشای ابرها از midges رقص در آفتاب گرم بالاتر از کنار چمن تبدیل مس روز به روز در آخرین اشعه.

و سپس آفتاب رفته بود. آسمان بالای سر روشن آغاز عطف بنفش به عنوان طولانی تابستان گرگ و میش در زمان نگه دارید. طوفان به شمال رفته بود یکی به جنوب فقط یک خط تیره در افق. بالا, اولین ستاره twinkled در.


غروب عود در سراسر چمن های کنار جاده ای در نزدیکی Kathyrn, Ab., در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

همه مانده یک شب تابستان است.

رعد و برق البته هرگز حملات دو بار در همان محل. اما در این روز با وجود این پیش بینی با وجود گرما و رطوبت با وجود اینکه در مسیر خوبی پوشیده است که پیش بینی طوفان شده اند که به احتمال زیاد به آن را هرگز زده در همه.

اما طوفان فصل ain’t over نشده است. من تا به حال بدست خوش شانس با یک طوفان چند روز قبل از. شاید من خوش شانس دوباره.

در این میان هر چند من حدس می زنم من فقط باید راضی مطلقا روز تابستان زیبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>