مایک درو: روز خوبی برای رفتن ودینگ

وجود دارد هیچ چاره ای اما برای به دست آوردن ،

نزدیک برکه نیلوفرهای حدود 10 متر off shore بنابراین اگر من می خواستم به ساقه زیر آب تصاویر من امیدوار بودم برای من می خواهم به انجام برخی از wading را برای به دست آوردن نزدیک به اندازه کافی. دوربین در دست من پا به آب و شروع به راه رفتن.

خوشبختانه چای آغشته به آب همراه بانک Burnstick دریاچه گرم بودند و gravelly پایین جامد بنابراین در عرض چند قدم من ران عمیق و درست در کنار نیلوفرهای. من رسیدم به دوربین GoPro در پایان از فرمت قطب آمار دکمه شاتر و plopped آن به آب است.


زیر آب نمای حوضچه گل نیلوفر در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

Burnstick دریاچه های نهفته در کوهپایه از روش های کمی به غربی کارولین. آن را نسبتا بزرگ هر چند خیلی عمیق نیست و آن را خوب و آسان-برای-رسیدن-به نقطه در صنوبر صنوبر لرزان و جنگل است که اسپرد در پای کوه. من نمی تواند این همه راه که اغلب اما وقتی که من, من می خواهم برای بررسی از روستا های اطراف دریاچه برای دیدن آنچه که من می توانید ببینید.

و من اغلب محل خیلی به خودم.


برکه نیلوفر ساقه زیر آب در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

نه در این روز ، در واقع من آن را ندیده, این شلوغ است. تمام دسترسی عمومی لکه های کامل بودند مردم ماهیگیری در امتداد ساحل و قایق به خصوص درست کردن قایق های عمومی راه اندازی شد غرش از طریق تمام خلیج.

درست یک روز خوب است و آن را وسط تابستان اما با توجه به بسیاری از بار من آمد در اینجا دیده می شود و در کنار هیچ کس آن را به یک بیت از تعجب. بنابراین من نگه داشتم. وجود دارد چند دیگر حوضچه این راه تلاش کردم آنها را به جای. برکه نیلوفرهای اصلی ترین دلیل من می خواهم به رهبری به Burnstick در وهله اول رشد در همه آنها.

اما کسانی که در مناطق شلوغ شد ، بسیاری از قدس و motorhomes, four-wheel-drive گل ماشین آلات خاک دوچرخه. و یک حوضچه آرام من پیدا کردن خیلی کثیف و muskegy که من می توانم در هر نقطه در نزدیکی نیلوفرهای شناور در آب است.

من تا. برای لحظه ای حداقل.


هنوز هم آب منعکس ابرها در باتلاق غرب Sundre آلتا., روز چهارشنبه 15 ژوئیه سال 2020 است.

مایک کشید/Postmedia

این روستا در اینجا غرب کارولین است کمی در باتلاقی طرف. آب از برف زمستان و تابستان باران تراوش از طریق زمین و تجمع در نقاط کم که در آن اسفنجی زمین هرگز اجازه می دهد تا آن را به اندازه کافی عمیق به جریان دوباره.

خیس, پا دوست گیاهان مانند درختان بید باتلاق توس کاج اروپایی — یا tamarack — و صنوبر سیاه ریشه و به عنوان نسل زندگی می کنند و می میرند باقی مانده خود را جمع آوری و به آرامی تبدیل به ذغال سنگ نارس. خزه پر در فضاهای بین گیاهان بزرگتر می دهد و این bogs یک فریب آمیزی جامد نگاه کنید.


هنوز هم آب منعکس ابرها در باتلاق غرب Sundre آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

اما به من اعتماد جامد آنها نیست. سعی کنید برای رفتن به یک پیاده روی در میان larches و شما به سرعت خواهید خودتان را knee-deep در sulphury گل.

آنها بسیار زیبا هستند ، این larches ها سبز روشن و در حال حاضر خود را در تابستان سوزن در اوج رشد خود و صنوبر سیاه و سفید باریک و بلند و یا پیچ و خم در حداقل شبح وار در حال حاضر با تمام رشد سبز در اطراف آنها. باتلاق برگ درخت غان انواع رنگ از سبز تابستان به پاییز قرمز اما نگران نباشید که فقط چگونه آنها می خواهم به رشد است.


تازه سبز سوزن روی کاج اروپایی — یا tamarack — در یک تالاب در نزدیکی Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

جنگل اطراف bogs پر است از انواع گلهای وحشی. Buttercups پوشش بزرگ عصری باز مراتع خود را روشن شکوفه های تقلید خورشید در آسمان است. شبدر خطوط کنار جاده و می افزاید: یک نرم و شیرین عطر و بوی. عمیق تر به جنگل سفید geraniums bluebells و آرنیکا بلوم. چوب نیلوفرهای هنوز اضافه کردن نارنجی لهجه به understory.


Buttercups نزدیکی توت آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia


چوب گل نیلوفر و شبدر در نزدیکی توت آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

و من در بر داشت و چشم آبی و چمن در بسیاری از مکان های. در واقع یک عضو از خانواده زنبق و نه چمن در همه آنها کوچک و کمی دشوار است به نقطه اما هنگامی که شما انجام آنها در واقع کاملا رایج است. خیلی چیزهای کوچک.

اما خیلی به همه این چیزهایی که من هنوز هم می خواستم عکس از حوضچه گل نیلوفر, بنابراین من دور برگشت به Burnstick دریاچه.

اگر هر چیزی, آن را حتی بیشتر شلوغ بنابراین من شروع به دنبال مکان های من می تواند به آب بیشتر در امتداد ساحل. و رانندگی بینام و جاده دیدم یک نشانه برای Burntstick دریاچه توچال بله با هجی متفاوت. من کشیده وجود دارد.

من فرض آنها تا به حال یک قایق راه اندازی بنابراین من می تواند حداقل به آب و من امیدوار ممکن است وجود داشته باشد برکه نیلوفرهای رشد نزدیک به ساحل بنابراین من متوقف به درخواست اجازه از صاحبان — خوب مردمی بسیار مفید — و پس از آن رهبری را به دریاچه.


حوضچه گل نیلوفر در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

وجود برکه نیلوفرهای نسبتا نزدیک به ساحل و من تا به حال جایی خیلی به خودم اما وجود دارد یک گروه کوچک مردمی فقط تا ساحل, بنابراین من رفت به توضیح دهد که چرا من سرگردان در اطراف وجود دارد با دوربین های دیجیتال — آنها نمی تواند مراقبت کمتر — و سپس شروع به کار بر روی تصاویر.

من مقدار زیادی از عکس از ساحل اما شکوفه های زرد بزرگ و گسترده ای پد بیش از حد سخت برای دیدن, بنابراین من برداشت من فرمت قطب با GoPro در پایان و در آن گیر کرده است بیش از این آب به ببینید که چگونه نزدیک من می توانم.

نه بسیار. اگر من قرار بود برای دریافت تصاویر من امیدوار بودم که به دست آوردن ،


حوضچه گل نیلوفر در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

آب بیش از حد عمیق به زحمت نورد تا من نفس نفس زدن و پایین بیش از حد سنگی برای سر پا, بنابراین من فقط راه می رفت.

و این احساس واقعا خوب است. سرد اما نه سرد ripply اما نه ترشح آب در اطراف نقل مکان کرد پاهای من راست در جیب سطح به من جاروب دوربین در سراسر و در زیر آب است. من نمی توانستم در واقع آنچه که من تیراندازی شد اما من می توانم حدس بزنید و به اندازه کافی آنچه را که دوربین را مشاهده خواهد بود, بنابراین من فقط اجازه دهید آن را اجرا کنید.


نزدیک یک برکه لیلی شکوفه در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

این همه من می تواند انجام دهد نه برای رفتن به ساحل قرار دادن دوربین پایین خالی کردن جیب من و فقط شیرجه رفتن دوباره به دریاچه. اما من مقاومت می کرد. آن را احساس فوق العاده در حال حاضر اما این دو ساعت رانندگی به شهر در لباس نه کاملا به عنوان خوب.


جفت گیری damselflies در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

علاوه بر این که من تنظیم شد تا من متوجه ضربت سخت زدن تمام damselflies در لبه جنگل. آنها جفت گیری خود را بلند آبی بدن و clasping هم به آنها چسبیده به سنگ و چمن خود را سلفون بال تند به عنوان آنها پرواز کرد. من آنها را برای انجام این کار چند بار قبل اما هرگز در چنین اعداد. هر دو من و خیلی دریاسالار پروانه که fluttered در میان آنها یافت می شود آن را کاملا جذاب است.

خوب, خوب, من, به هر حال. من هیچ ایده چه پروانه ها فکر می کنم.


دریاسالار پروانه استراحت در خورشید در Burnstick دریاچه غرب کارولین آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

مرطوب و با یک تعداد انگشت شماری از تالاب زنبق عکس من تا به حال به دنبال من شروع به ساخت راه برگشت به شهر. یک بیت از نسیم بود برداشت و در حال حاضر و سنگین تر ابرها در حال حرکت بودند اما در این روز بود که هنوز هم لذت بخش و نور نرم است. من نورد در سراسر جیمز رودخانه و دور تا دره گذشته توت قبل از آمدن به سوی Sundre و برگن.

من backroaded به Little Red Deer River کشور و سپس ضربه جنوبی دوباره به سمت آب دره. وجود حوضچه گل نیلوفر در Winchell دریاچه در نزدیکی وجود دارد و من می خواستم به یک نگاه.

من پریشان شد توسط یک جغد.


یک جغد بزرگ خاکستری در غرب کرمونا آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

این یک جغد بزرگ خاکستری, بزرگ, زرق و برق دار پشته از پرهای نرم و سوراخ کردن چشم زرد که پارک شده بود در یک پست حصار به آن گوش موش و موش در چمن زیر. آن را نمی من را نادیده گرفت اما به نظر می رسید به طور کامل unperturbed با حضور من به عنوان من شات تصاویر من.

آن مزاحمت هر چند با این پرستوها.


یک جغد بزرگ خاکستری winces آن را به عنوان مورد آزار و اذیت توسط یک درخت فرو کردن غرب از کرمونا آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia


یک جغد بزرگ خاکستری به نظر می رسد تا به عنوان یک درخت فرو کردن buzzes آن غرب کرمونا آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

قرار گرفتن جغد انتخاب کرده بود فقط یک زن و شوهر از پست های پایین از یک جعبه تودرتو قرار دارد که یک خانواده از درخت چلچله و آنها شیرجه-بمب گذاری جغد تقریبا بدون توقف. آنها در واقع هرگز آمار, آن, اما آنها مطمئن ساخته شده جغد شانه خالی کردن چند بار.

دیر آمدن به خوراک در حال حاضر و نه چندان دور از جغد من در بر داشت یک جفت قاطر گوزن دلار سرگردان لبه هی زمینه است. آنها munched در علف های بلند به عنوان یک whitetail سازمان حفاظت محیط زیست, یک صد متر دورتر و وحشت در تضاد به ارام mulies منعکس در سراسر وسط میدان.


گوزن قاطر دیگران با مخملی شاخ غرب کرمونا آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia


یک گوزن قاطر دیگران با مخملی شاخ مار در چمن بلند غرب کرمونا آلتا., در روز سه شنبه, جولای 14, 2020.

مایک کشید/Postmedia

جنوب آب دره نسیم بود که باد حمایت کردن و آب ایستاده بود و آینه مانند در حوضچه ها و انعکاس دهنده aspens در امتداد سواحل به عنوان خانواده اردک جات اطراف. بیش از Winchell, دریاچه, تالاب, نیلوفرهای ایستاده در برابر آب تیره وجود دارد اما آنقدر گرد و غبار در هوا از عبور وسایل نقلیه است که من سوار توسط.

من تبدیل به اطراف و متوقف شد هر چند در حد حوضچه فقط پایین جاده. یک حواصیل آبی بود نشسته بر گیر و با استفاده از آن لایحه به سنجاق سینه خود را پر. هوا آرام بود و در حال حاضر من می توانم شنیدن wrens و محدوده chickadees و نرم peeps از پرستوها که گرفتار اشکالات از درجه بالای آب است. یک کلاغ squawked سربار.

در کنار من geraniums نمایاندن علف های بلند و گاو هویج گسترش گسترده ای سفید flowerheads بالا خود را پهن برگ. آهنگ گنجشک trilled از درختان بید.

و یک کامیون کشیدن یک تریلر roared با پر کردن کل صحنه با گرد و غبار و سر و صدا.

اما آن را به حال شده است یک روز دوست داشتنی, حوضچه گل نیلوفر و مردم muskeg و قاطر گوزن جغد و پرستوها.

پا هنوز ها گردش در اطراف در کفش من پا بر روی گاز و رهبری در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im