مایک به خود جلب کرد: در تعقیب کانگورو موش در نزدیکی ملکه

چراغ ملکه در بسته خود را درست در نیمه شب.

من می دانم که این به این دلیل من پارک شده بود در وسط خیابان اصلی گرفتن دوربین من برای یک عکس از کهکشان راه شیری arching سربار آن را به عنوان اتفاق افتاده است. من تا به حال چشم من فشرده به منظره یاب و سفت کردن تمرکز بر روی یک خیابان یک بلوک و یا خیلی دور زمانی که همه از ناگهانی آن فقط چشم کردن.

فکر که شاید باتری من مرده بود من کشیده چشم من دور از دوربین را بررسی کنید. جواب منفی باتری خوب. خیابان هر چند که بسیار تاریک است. همه چراغ ها را داشت خاموش نه فقط یکی از من هدف بود. به عنوان چشم من تنظیم ناگهانی dimness, من می توانید ببینید که چراغ بودند خنک کننده و محو شدن و در عرض چند ثانیه آنها تاریک است.

تاریک بود و در واقع آنچه که من تا به حال شده است در انتظار. نه فقط خاص این تیره.

در اینجا در خشک مراتع در طول ساسکاچوان مرز که در آن دره از گوزن قرمز و جنوب رودخانه ساسکاچوان ملاقات وجود دارد بسیاری از کشور های وحشی. بومی دشت هنوز هم غالب در اینجا و گسترده امتداد grama و speargrass, گلابی خاردار کاکتوس و مریم گلی رول در مکان های از افق به افق.


بز کوهی در دشت نزدیک ملکه آلتا., در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است.

مایک کشید/Postmedia

قاطر گوزن و گوزن whitetail فراوان انجام بز کوهی. آنها همه بچه ها در حال حاضر و من گرفتار یک نگاه اجمالی از fawns چندین بار. من به عنوان یک زن و نوزاد خود منعکس در سراسر دشت چمن تا زمانی که مادر یک چرخش ناگهانی و کودک به زمین کاهش یافته است. چمن بود به سختی مچ پا-بالا اما مریم فقط ناپدید شد.

من سعی کردم به گرفتن عکس از همه آنها را به من سرگردان در اطراف اما دوست داشتنی به آنها و چشم انداز بودند من در اینجا برای یک دلیل مختلف.


بز کوهی در دشت نزدیک ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020. مایک کشید/Postmedia

من در تلاش برای پیدا کردن کانگورو موش.

اقتباس به زندگی در میان خشک و تپه های شنی مکان در سراسر وسط قاره کانگورو موش ها را می توان از مرکزی مکزیک تمام راه شمال به اینجا در جنوب آلبرتا و جنوب غربی استان ، واقعا در هر نقطه مشترک آنها به خصوص نادر در اینجا در دور شمال در پایان از محدوده خود را.

اما آنها در اینجا جدا شده جمعیت زندگی در میان تپه زمینه ها و خاک های شنی که در آن گوزن قرمز و جنوب رودخانه ساسکاچوان دیدار خواهد کرد. بنابراین من تا به حال نورد در سراسر شرق باز دشت به سمت ملکه امیدوار است که من ممکن است پیدا کردن یکی.


یک cottontail خرگوش در مراتع نزدیک ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

هر چند باید بگویم که من همه که خوش بینانه است. برای یک چیز, خود, جمعیت بسیار پراکنده و اگر آنها تمایل به مهاجرت به مناطق مشترک آنها نیست استعماری مانند gophers. فردی کانگورو موش زنده خود را.

و برای چیز دیگری است و این مهم یکی از آنها شبانه هستند. اگر من قرار بود برای پیدا کردن یک, من می خواهم به رانندگی جاده ها شن و دشت مسیرهای پیاده روی را از طریق تاریک ترین ساعت شب به این امید که من چراغهای ممکن است توسط برخی از fluke نور یکی است.

بنابراین من می خواهم به پایان رسیده است و سه ساعت رانندگی برای رسیدن به ملکه منطقه در اواخر بعد از ظهر, کشف یک بیت و پس از آن شاید گرفتن چرت زدن قبل از خورشید پایین می رفت.

اما من فراموش کرده بودم که چقدر دوست داشتنی این کشور است.


قرمز, گوزن رودخانه در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

مراتع در حال گرفتن پر از گل در حال حاضر با گل آفتابگردان پتو گل و گلابی خاردار کاکتوس تمام شروع به شکوفه. این cottonwoods درختان بید و آب توس در امتداد رودخانه ها همه روشن سبز و saskatoons شروع به رسیدن.

Birdsong تقریبا ثابت است. عبور از مرز به ساسکاچوان سمت من به سمت river junction اما در زمان به نوبه خود اشتباه است و به پایان رسید تا در یک مرتع پرورش احشام در دره. چرخش به اطراف در دروازه و به عنوان بازگشت دوباره, من می خواهم ایستاد تا عکس خیلی شوخی گنجشک وقتی گله دار آمد تا در چهار خود را به صحبت کردن با من.

شروع کردم به توضیح است که من می خواهم تجاوز حادثه اما او دست تکان دادند و آن را دور. معلوم او شده است می خواهم از عکاسی از پرندگان و گفت: من خوش آمدید به بهم زدن در اطراف. با تشکر از شما آقا!

من به راحتی می تواند ساعت را صرف وجود دارد اما من می خواستم تا مطمئن شوید که من در بیشتر احتمال دارد kangaroo rat قلمرو زمانی که خورشید پایین می رفت بنابراین من به رهبری بازگشت به سوی ملکه. دیر آمدن در حال حاضر به عنوان شب نزدیک شد و من به تماشای یک شکار روباه در یک زمینه است. مه نور آویزان بیش از دو رودخانه.


مرکز شهر ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

مرکز در خیابان ملکه آرام بود و من تنظیم گوشی خود را به شلیک کنید timelapse تصویری از ابرها نورد در حالی که من ساخته شده یک suppertime ساندویچ. فراتر از گاه به گاه سر و صدا از یک کامیون در یکی از سمت خیابان بلندترین صداها را شنیدم آمد از پرندگان در cottonwoods و خفه مکالمه از یک بلوک یا خیلی دور. در این نیم ساعت من نشسته وجود دارد, من هرگز تو را دیدم دیگر روح.


غروب gilds یک بز کوهی در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

من هرگز تا به حال چرت زدن یا. نور بود فقط بیش از حد خیره کننده به خواب به عنوان خورشید در حل و فصل نسبت به افق است. نرم ابرهای صورتی منعکس شده در گوزن قرمز رودخانه و نور طلایی یک بز کوهی باک فقط در غرب شهر. یک curlew شکار در کوتاه چمن در حالی که یک cottontail خرگوش نشسته هنوز هم امید من نمی خواهد او را متوجه. کاکتوس شکوفه های خورده خود را در گلبرگ و آرام سبزها از درمنه تبدیل نقره ای به عنوان خورشید پژمرده.


غروب آفتاب در گوزن قرمز رودخانه در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

من اول rat patrol به عنوان تاریکی شروع به گرفتن نگه دارید و من در بر داشت شاخدار larks و nighthawks نشسته در میان شیارهای. چرا آنها وجود دارد, من هیچ نظری ندارم, اما آنها چرخید دور با بال مثل نور سوسو در چراغهای جلو که من نزدیک.

من تو را دیدم یک جوجه تیغی و jackrabbit یک mulie باک و حتی یک خفاش اما هیچ کانگورو موش. خیلی زود است ؟ شاید.


پروانه ها و دیگر حشرات را ترک مسیرهای پرواز را از طریق یک پرتو نور در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

پارکینگ کامیون من به کشش و راه اندازی کمپینگ نور بر روی کاپوت به من تکیه در برابر کامیون و گوش دادن به تاریکی سقوط. ستاره ها در حال حاضر و مشتری و زحل درخشان میدرخشد و در جنوب شرقی آسمان است. پروانه ها و سوسک پرواز دیوانه توفنده کمان در اطراف اردوگاه نور و من شات قرار گرفتن در معرض طولانی عکس که آهنگ های خود را به عنوان آنها flitted توسط.

حدود 11:30 شروع کردم به گشت دوباره توقف و گرفتن عکس از آسمان پرستاره به من رفت و برای اولین بار در طول South Saskatchewan دره و سپس از پل در گوزن قرمز رودخانه و دره فراتر از آن.


نیمه شب در دشت نزدیک ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

نیازی به گفتن نیست, من از گشت زنی موش-کمتر بنابراین من تصمیم گرفتم به جلو و به ملکه دوباره. من می خواهم دیده می شود نارنجی اسمير از چراغ از فراتر از افق بنابراین من نمیفهمد من می خواهم یک عکس از خیابان اصلی با استفاده از تب و تاب بودن.

مرکز خیابان بود و هنوز هم به عنوان آن را به حال شده است وقتی که من برای اولین بار می خواهم کشیده و در آنجا حدود شش ساعت قبل از. البته خورشید بوده است اما فراتر از آن چیزی خیلی تغییر کرده بود. در هوا بود و هنوز هم اگر چه کولر هنوز هم در اطراف 20C. برای تلفن های موبایل از سینه و گنجشک جایگزین شده بود که جیرجیرک.


یک بید می خزد بر روی شیشه جلو کامیون در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

من همه را به ساقه هنگامی که چراغ بیرون رفت. من حدس می زنم آنها باید در یک تایمر اما ناگهان شیرجه رفتن به تاریکی فقط به عنوان من در مورد را به یک تصویر هنوز هم کمی تکان دهنده است. ده دقیقه نیمه شب گذشته به نظر می رسد مانند نوع دلخواه زمان برای تنظیم یک تایمر اما من حدس می زنم اگر همه خواب وجود ندارد مقدار استفاده در روشنایی خیابان ها.

بنابراین من به ضرب گلوله کشته تصاویر توسط starlight. کهکشان راه شیری رسیده به آسمان بالا در حالی که تب و تاب بودن از یک گاز ایستگاه پمپاژ بیش از افق جنوب اضافه شده یک لبه نور به دره پرتگاه فراتر از شهر. نازک ابر نرم آسمان که آنها نقل مکان کرد و در سکوت ،


مرکز شهر ملکه آلتا., توسط starlight در دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

آن زیبا بود.

چشم من شد احساس در طول روز در حال حاضر پس اگر من می دانستم که من باید گشت من طول کشیده در لبه از شهر و کج و من صندلی عقب. پشه buzzed از طریق باز کردن ویندوز اما اگر آنها supped در من احساس نمی آن.

درخشش در آسمان شرق بیدار من فقط قبل از 4 صبح ستاره هنوز روشن در آسمان, اما کهکشان راه شیری تا به حال پژمرده که من رفتم به طرف تپه به سر من گشت. یک بار دیگر, پرندگان, چرخید به دور از چراغهای جلو اما من آمد موش-کمتر است.


طلوع آفتاب در دشت نزدیک ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

آسمان آبی نرم به عنوان افق قرمز و meadowlarks شروع به آواز خواندن. Curlews پرواز بودند و تماس خود را صبح پرواز مصرف بیش از nighthawks بودند که بازگشت به خود roosts. من مبهوت شدم توسط یک جفت قاطر گوزن دلار بود که اتفاقا تخمگذار در چمن راست جایی که من می خواهم را به یک عکس از آسمان صبح. آنها نگاه بزرگ, پس, از جلو.

قرمز, گوزن دره رودخانه پر بود از غبار که من سوار بر ساسکاچوان مرز. اگر شده است هر گونه موش کانگورو در سندی کشور همه آنها می خواهم در رختخواب و در حال حاضر به هر حال, پس به جای اتلاف نور صبح با رفتن دوباره به خواب رفتم به اکتشاف.


مه صبحگاهی در گوزن قرمز و South Saskatchewan River valley نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

وجود دارد گوزن whitetail محدوده سراسر دره رودخانه و یک کامیون پایین آمدن ساسکاچوان شن مطرح شده پر از گرد و غبار آویزان است که هنوز در هوا است. یک کوارتت از پلیکان پرواز کرد تا رودخانه به عنوان یک meadowlark نشسته بر یک fencepost و خواند آن آهنگ.


یک کامیون برگ پر از گرد و غبار آن را به عنوان بازدید آلبرتا در نزدیکی مرز ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

و سپس من تو را دیدم روباه.

دو بچه بودند در دهان از دن در نزدیکی جایی که من دیده بودم شکار روباه در زمینه شب قبل از. یک زاغی نشسته بود در یک پست نگاه کردن در آنها را به عنوان یکی از روباه بازگشت و آن زل زل نگاه کردن در حالی که دیگر نگرانی در چیزی است که آن را تا به حال بین آن پنجه.


یک زاغی متوقف می شود به چت با بچه روباه در ساسکاچوان طرف مرز در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

این یک جوندگان از نوعی بیش از حد بزرگ برای ماوس بیش از حد کوچک برای یک لاک پشت نقب زن. من می توانید ببینید که آن را به حال یک دم بلند و عقبی ،

می تواند باشد ؟

Nah هیچ راه این روباه کوچک بود در مورد صبحانه در یک کانگورو موش. خواهد بود که بیش از حد از یک تصادف بیش از حد از یک fluke

اما چه چیز دیگری می تواند باشد ؟ نه یک جیب دزد قفل باز کن به صورت مطمئن و دم اشتباه بود برای یک زمین سنجاب. گوگل کانگورو موش و ساير جوندگان در گوشی من تصمیم گرفتم که دم طولانی به عنوان آن را کاملا مناسب برای یک k-موش. و رنگ کردن کمی بیش از حد.


یک بچه روباه munches در آنچه به نظر می رسد مانند یک موش کانگورو در ساسکاچوان طرف مرز در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

اما تنها مخلوق من می توانم پیدا کردن که آن را ممکن است یک زیتون-حمایت جیب ماوس. و به نظر می رسید بیش از حد بزرگ برای آن است.

سرانجام روباه ظهور بازگشت به لانه و من قادر به گرفتن یک نگاه بهتر است.

بنابراین شاید با وجود ناموفق شب گشت من در واقع دیدن یک موش کانگورو.


یک بچه روباه munches در آنچه به نظر می رسد مانند یک موش کانگورو در ساسکاچوان طرف مرز در نزدیکی ملکه آلتا., در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020.

مایک کشید/Postmedia

اما حتی اگر من نمی مرد من مطمئن لذت می برد در تلاش است.

آن هفت صبح که من به عقب کشیده به ملکه و ناگهان من خسته شده بود دوباره. من هنوز هم تا به حال 300 کیلومتر رانندگی به شهرستان در مقابل من خیلی طول کشیده و چشمانم را بستم.

اما من به عنوان تضعیف به خواب من قول داد به خودم که من می خواهم دوباره به دنبال گریزان جوندگان کوچک دوباره.

و به عنوان آگاهی swirled و خواب در زمان برگزاری کانگورو موش و روباه رقصید در رویاهای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im