مایک کشید: هی چه که صدا ؟

این انفجار از مجموعه صدای من گوش به زنگ.

من می خواهم به من یک لنز متمرکز در یک گروه سه نفره از sandhill جرثقیل در طرف مقابل از یک برکه در جنوب زنجیره دریاچه که یکی از آنها در زمان خاموش. پس از اجرا به باد آن را گسترش گسترده ای بال و برداشته به هوا. در ابتدا به نظر می رسید آن را به عنوان گسترده ای بید پر از سبزه زار فقط بیش از این افزایش یابد اما پس از چند فلپ آن را تغییر دوره و آمد و پرواز به سمت راست به سمت من.

Sandhill جرثقیل را واقعا منحصر به فرد سر و صدا و هنگامی که شما آن را شنیده ام شما هرگز آن را فراموش نکنید. تصور کنید اگر شما به ululations از لون همراه با صدای بوق یک غاز کانادا. اضافه کردن به که هرزه درایی از یک کلاغ و کم پایان wonk از یک ترومپت قو و شما باید پایه صدا.

در حال حاضر اجرا است که از طریق گردن به عنوان طولانی به عنوان یک کودک پا برای یک بیت از تکثير و شما را تا پایان با یک انفجار است که می تواند گشتاور تنش از یک پرده تمپان از مایل دورتر. کسانی که بالا پایین و اواسط محدوده فرکانس ایجاد ارتعاشات در هوا است که شما می توانید احساس و همچنین شنیدن.

وقتی که می آید انعکاس در سراسر دره آن را یکی از منحصر به فرد ترین وحشی برای تلفن های موبایل است که طبیعت فراهم می کند. وقتی که می آید از بیست پا به طور مستقیم در بالای سر آن است که یکی از مهمترین و دردناک است.


Sandhill جرثقیل های جستجوگری در جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

این خیلی خوب است که در کوهپایه در چنین روز با شکوه. خورشید درخشان را از نزدیک روشن آسمان یک نسیم نرم شد wafting هوای گرم در سراسر فسکيو مراتع و مزارع آیش. مامان گاو و گوساله بودند استراحت در آفتاب, اسب شد swishing دم خود را. زنبورها شد قوی کردن شیشه جلو اتومبیل.

خوب است که کمی غم انگیز اما حداقل آن را به اندازه کافی گرم است که آنها بودند و پرواز در اطراف.

من می خواهم آمد از این راه جنوب لانگویو امیدوار است که من می خواهم پیدا کردن ذوب برف در حال اجرا پایین coulees. آخرین باری که من از این راه فقط یک زن و شوهر از هفته پیش هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از برف بنابراین من نمیفهمد که در یک روز بود که امیدوار کننده به گرمترین از اکتبر سال گذشته من می خواهم پیدا کردن آب در حال اجرا در همه جا.

وجود دارد, مراسم آشتی ترتیب دادند.


Meanders را در Stimson نهر منعکس کننده آسمان آبی جنوب Longview, Ab., چهار شنبه, آوریل 22 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

این Stimson کریک ولی خیلی کامل آب در نهر آب گل آلود خاکستری اما طرف coulees نمی گردونه خیلی در همه. بالادست در کمی انشعاب قطره ای که می آید از شمال سد در زنجیره دریاچه آب تقریبا روشن و خوبی در بانک ها. این غیر مستقیم meanders را منعکس آسمان آبی بالای سر در حالی که mallards شنا در زمان و آبی herons ایستاده در امتداد ساحل.

وجود دارد بیشتر رواناب در بیش از حد مراتع در نزدیکی headwaters و دوست داشتم به کشف یک کمی بیشتر که راه اما جاده افتضاح بود. در هر نقطه اما وسط بود کثیف و شانه ها خیلی نرم بود که چرخ من غرق هر زمان که من کشیده و متوقف شده است. من تنها چند کیلومتر قبل از چرخش به اطراف و رفتن به سوی زنجیره دریاچه دوباره.


یک نقض بیش از حد سد در جنوب دریاچه های زنجیره ای پارک Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

زنجیره دریاچه به خودی خود هنوز یخ پوشیده شده اما وجود دارد چند حوضچه های اطراف آن برگزار شد اردک غازها و جفت قوها. گوزن nibbled در اولین شاخه از چمن سبز در لبه های برف تکه های خود را ریختن کت را به صورت کرک شده و قهوه ای به عنوان چمن در اطراف آنها. من بحث فقط برای یک لحظه در نظر گرفتن نوبه خود Willow Creek valley از زنجیره دریاچه اما تردید وجود دارد به دلیل کمی بارش برف در دره که رواناب جریان من شده بود و امید خواهد بود به احتمال زیاد غیر موجود.

بنابراین من نگه داشته و قصد جنوبی و فراتر از جنوب چنگال از Willow Creek من تبدیل شده غرب دوباره.

زمانی که من در گذشته در اینجا شاید من dunno سه ماه پیش این دره پر از برف است. و در بسیاری از نقاط آن را هنوز هم بود. شمالی-جنوبی عضوي هنوز بسته بندی شده و به عنوان من به دست آورده ارتفاع رفتن غرب, برف شروع به نشان دادن تا در سمت آفتابی ،

یخ هنوز تحت پوشش بسیاری از بیش از حد حوضچه تا اینجا اما بید catkins بودند در تمام گل. آنها تا به حال شده است در شکوفه آخرین باری که من در اینجا بیش از حد, اما این فقط یکی از فوق العاده جسورانه انبوه از درختان بید. در حال حاضر همه آنها خود را به ورزشی, fuzzy کمی گل و سراسر باریک دره نهر بانک ها به صف شدند با یک حاشیه نقره ای.


بید catkins غرب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

باد بود برداشت قابل ملاحظه ای در اینجا اما روز بود گرم و حتی بیشتر. Hoverflies buzzed در میان درختان بید و من تو را دیدم یکی از اولین پروانه ها از سال ضربه توسط است. سینه منعکس میان aspens و redtail شاهین نشسته در میان قرمز-ریشه درختان بید.

و رواناب شد غلت در همه جا.


رواناب موج آب به culvert جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

برف ذوب شدن به سرعت در حال حاضر و حتی اندک در ساعت من می خواهم صرف در دره من می توانید ببینید که در آن کانال های جدید شکل گرفته بود در سراسر برف و تکه های سنگ از یخ من متوجه خندق ناپدید شده بود. من متوقف culvert من می خواهم گذشت در راه به ساقه یک عکس در سراسر یخ من می خواهم دیده می شود تنها برای پیدا کردن که آن را شکسته بود و جاروب شده به دور است. انعکاس در آب در پشت سمت چپ نگاه بهتر به هر حال به عنوان آن معلوم شد.


رواناب موج آب به culvert جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

و در پایین جاده از وجود آب بود شروع به خزش در سراسر شن که خشک شد ، اگر رواناب شد در اینجا اتفاق می افتد, آن را احتمالا قوی در کنار دره ، بنابراین من در زمان نوبت بعدی از شمال به رهبری.

و جرثقیل.

چنین با شکوه پرندگان. آنها نگاه سطحی مانند آبی herons اما آنها نیمی دوباره بلندتر و رک و پوست کنده به مراتب ظریف تر. پاهای خود را بلند و دوک وار و دم خود را نگاه مانند bustles شما ببینید در تصاویر از زنان از اواخر دهه 1800 است. آنها یک کلاه قرمز روشن بر روی سر خود را که همراه با خود را تحمل شاهوار باعث می شود آنها را در میان خوش تیپ ترین پرندگان در اطراف.


Sandhill جرثقیل های جستجوگری در جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

شش وجود دارد از آنها ترکیبی از بزرگسالان و قبلی خود را broods و آنها مجبور شد در اطراف لبه های یک برکه به دنبال چیزهایی برای خوردن. در برکه خود غازها و اردک ها ور رفته در اطراف و یا سرگردان در یخ و من می توانم شنیدن آنها صحبت بیش از غرش باد.

اما با صدای بلند به عنوان آنها بودند هیچ چیز در مقایسه با جرثقیل.

هر یک بار در در حالی که یک زن و شوهر از جرثقیل فقط می خواهد به توقف پرتاب سر خود را به عقب و اجازه دهید که کودک warbling داد از ایشان. حتی از خوب 300 متر دور آن غرق غازها و اردک و زدم پشت یک تکه از باد سر و صدا بیش از حد.

آن را فقط پس از یکی از این مکالمات که یکی از جرثقیل در زمان خاموش و پرواز کرد به سمت من.


یک sandhill جرثقیل طول می کشد خاموش در جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

از آن آغاز شده به عنوان آن را پرواز کردم و بلندتر و بلندتر به عنوان آن را با نزدیک شدن. من به شدت سعی در نگه داشتن آن را در منظره یاب دوربین, اما من آن را از دست داده و پس از چند ثانیه. در نظر گرفتن چشم من دور از دوربین من نگاه کردن فقط به عنوان آن را به پرواز به طور مستقیم در بالای سر.

شاید من مبهوت آن و یا شاید آن را فقط به حال یک ریتم رفتن اما به هر دلیل آن اجازه دهید بروید trumpeting انفجار راست به عنوان آن گذشت بیش از من. پس از آن بود ناگهانی و بلند است که من flinched پشت به کامیون صندلی با چشم های فشرده بسته است. گوش من احساس من است می خواهم سیلی در کنار سر و من احساس monetarily deafened.

گوش من هنوز زنگ زدن که من سوار در جاده اما در علفزار بیش از من تو را دیدم جرثقیل دور در طرف دیگر یک جفت از آنها یک کیلومتر دور حداقل. توقف به عکس برخی از دوست داشتنی بید به وزوز گوش صدا فقط شروع به فروکش من شنیده جرثقیل فریاد دوباره تا من چرخش لنز برای یک نگاه.


درختان بید تب و تاب بودن در آفتاب جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

که آنها را سر به عقب پرتاب صدای رسیدن یک دوم یا دو پشت اقدامات خود را. بله آنها هستند که با صدای بلند.

من قطع به شرق در حال حاضر زیر south fork of Willow Creek سراسر جوجه تیغی تپه. Meltwater استخر, گیر افتاد, بازتاب aspens آنها احاطه شده است در حالی که bluebirds و robins سقوط همراه در نسیم. اسب قرق در دامنه کوه شروع به رنگ سبز روشن در حالی که جوانه های جدید فنر همراه غلت meltwater جریان است.


Aspens منعکس در meltwater تالاب در جنوب زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

من برای یک لحظه متوقف در اجلاس بین این دو چنگال از Willow creek به نگاه کردن در دره زیر.

چمن قهوه ای خال خال با گاو کشیده به افق. پف ابرها را تحت فشار قرار دادند توسط باد راهپیمایی در سراسر شب-آسمان آبی. Meltwater جریان meandered از طریق نقاط کم در کف دره پر از برف هنوز هم قابل مشاهده در میان درختان در دامنه به آرامی تسلیم شدن به خورشید قدرت.

من شنیده meadowlarks و robins پرواز و غازها — همیشه وجود دارد غازها — گوش من در نهایت بازگشت به حالت عادی پس از جرثقیل حمله به.

مرد آن بچه ها با صدای بلند. اما مهم نیست که چه دسیبل سطح آنها یکی از فوق العاده ترین تلفن های موبایل از بهار است.

گرد و غبار دنباله پشت سر من نورد در بازگشت به شهر است.


رواناب چرخ پایین coulee شرق زنجیره دریاچه پارک, Ab., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مایک کشید/Postmedia

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>