مایک به خود جلب کرد: هد زدن هم خوب همراه گوسفند رودخانه

یک زن و شوهر از پسران شد ضرب و شتم یک کشمش بیدانه بوش.

قرار دادن سر خود را پایین و فشار دادن به آن بودند و در نظر گرفتن نوبت خرمن کوبی و آن را به عقب و جلو در حالی که افراد خود را نگاه. در اطراف آنها بلند aspens و صنوبر رسیده رو به بالا در حالی که چمن سبز روشن پوشش داده شده در دامنه کوه جمع شده بودند ،

به طور ناگهانی به عنوان من تماشا از طریق دوربین من یکی از آنها را برداشته و سر خود را از چمن و گل رز بر روی پاهای عقبی خود را و سر خود را در برابر آن از دیگر فقط چند فوت دور. صدای شاخ برخورد بود و یک تفنگ ساچمهای انفجار شدید جنسی که تکرار در سراسر دامنه کوه.


Bighorn قوچ در آسپن جنگل در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

و آن بود. هر چه تنش ایجاد در میان bighorn قوچ در اینجا گرد آمده در درختان و بهار چمن در تنگه نهر دره عمیق و باریک در غرب ترنر ولی تا به حال منتشر شده است. دو قوچ ایستاده بود تکان دادن برای چند ثانیه و سپس رفت و برگشت به چرا. کشمش بیدانه بوش ایستاده بود unmolested دوباره.

آن را رو به آفتاب, شادی بخش روز در اینجا در گوسفند رودخانه استانی پارک. ابر شد نورد در سراسر کوه ها به غرب در حالی که جدید aspen برگ لرزید در باد. تازه چمن سبز جاذبه اصلی برای کسانی که bighorn قوچ و تا به حال تحت فشار قرار دادند گذشته قهوه ای قدیمی از سال گذشته و تحت پوشش دامنه های تپه ها و مراتع.


یک bighorn ram nibbles جدید برگ توت در آسپن جنگل در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

این بخش از پارک و Bluerock Wildlands که آن را احاطه کرده است بسته باقی می ماند از طریق زمستان با جاده است که به دنبال گوسفند دره رودخانه تنها به بازگشایی ترافیک در اواسط ماه مه. است که به حیات وحش است که پرسه می زدند در اینجا برای هزاران سال زمان به خود و اجازه می دهد تا grazers مانند گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی و الک اولین نرم افزار در این چمن جدید قبل از هر دو پارک برای باز کردن گاو چرا در اواسط ماه ژوئن.

و آن را یکی از زیباترین بار از سال به دیدار.


برف ذوب شدن-دارای عقاید گوسفند رودخانه رول از کوه های غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

گوسفند رودخانه اجرا می شود تاریک با برف ذوب شدن در حال حاضر و رعد و برق از طریق دره و بیش گوسفند ریور فالز در تورنت خاکستری و قهوه ای اما طرف جریان کمی trickles که خوراک آن اجرا روشن و درخشان از meltwater-پر چشمه. خزه ها که رشد در کف جنگل در میان spruces و سنبه تب و تاب بودن, سبز از ذوب برف که هنوز آن را از طریق زمین به خوراک این چشمه. و گل های کوچک که تکیه می کنند که بهار رطوبت شروع به شکوفه.


یکی از بسیاری از جریان های کوچک که تغذیه گوسفند رودخانه غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

Calypso ارکیده — صورتی بانوی دمپایی را اگر شما ترجیح می دهند — در ارتفاع بلوم خود را در حال حاضر. این کوچک زیبا گل مانند به رشد در سایه باتلاقی فضاهای باز در میان غرفه از سنبه و آسان به نقطه با رنگ روشن خود را. آنها همه جا بودند من در امتداد دره و من در بر داشت یک انبوه از آنها با حداقل دو دوجین از دوست داشتنی خود را سر تکان در zephyrs از نسیم ساخته شده است که آن را به کف جنگل.

و آنها نه تنها گل در شکوفه.


Calypso گلهای بهاری در جنگل همراه گوسفند رودخانه غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

در gravelly حاشیه همراه تنگه نهر وجود دارد برای اولین بار در این فصل در بسیاری از مجموعه این آنهایی که کوچک و سفید با رنگ زرد روشن و مراکز. در اینجا در آنها شلاق می زد در باد اما متوقف نمی به خصوص سر سخت پرواز از تلاش برای یک جرعه از شهد.


یک syrphid پرواز در اوایل fleabane در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

هنوز هم وجود دارد crocuses در شکوفه ، من تو را دیدم آنها را در امتداد لبه از جنگل و چسبیده به آخرین بیت از خاک که در آن سنگ رها کردن به گوسفند رودخانه خروشان زیر. بسیاری از آنها رفته بود به دانه گلبرگ بنفش تبدیل به باریک اما چند هنوز هم برگزار می شود پر شکوفه. نزدیک آنها بودند avens و dryads مورد به شکوفه در حالی که همراه کمی trickles برش leafed شقایقهای حال شروع به باز کردن.


اواخر crocuses همراه گوسفند رودخانه غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

من رفیق Mike شده بود تا اینجا چند روز قبل از او می خواهم دیده می شود یک زن سیاه خرس و توله اش در کنار تنگه کریک پس از من به عهده شن دنباله دار که باد در امتداد دره عمیق و باریک برای دیدن اگر من می توانم آنها را پیدا کنید بیش از حد.

و آن را بسیار دور تا جاده ای که من در بر داشت گوسفند.

عکاسی از آنها با لنز بلند کلمپ بر روی کامیون پنجره من تماشای آنها را به حرکت در امتداد شیب پوشیده از چمن و پس از کمی کج خلقی و پشتیبان گیری به آرامی به حرکت همراه با آنها.


یک bighorn رم در آسپن جنگل در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

وقتی دیدم حرکت ناگهانی در آینه دید عقب.

حیات وحش محقق شده بود قدم زدن در جاده و متوقف درست پشت کامیون برای تماشای گوسفند همراه با من است. متاسفانه من تا به حال دیده می شود او را در تمام زمانی که من شروع به به پشت او پا را از پشت کامیون به من اجازه دریافت کنید.

مبهوت جهنم بری من!

او خوشخو در مورد اینکه نزدیک به اجرای بیش از, اگر چه, و او به من گفت که تقریبا تنها bighorns سمت چپ پایین در گوسفند دره بودند گروه از این قوچ. این میش بود و همه نقل مکان به مناطق مختلف به خود بره و نمی شود آنها به پایین در اینجا تا بعد در تابستان.

او همچنین گفت که او می خواهم دیده می شود یک خرس بیشتر در جاده ها است. من او را به کار خود ادامه amble — پس از مطمئن شوید که او به خوبی واضح و روشن از کامیون و تبدیل به اطراف نگاه برای خرس خودم.

هیچ خرس وجود دارد.


یک ruffed باقرقره مکث در یک پچ از نور خورشید در جنگل در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

من سوار به آرامی در طول تماشای آن اما من تو را دیدم بسیاری از کاج siskins سینه و warblers و یکی کاملا خوش تیپ ruffed باقرقره. من رفتم تا به جایی که جاده به پایان می رسد در سوارکاری trailhead و سپس به آرامی راه برگشت به پایین تنگه.

گوسفند تا به حال قرق راه خود را بیشتر در امتداد شیب به من نورد و من آهسته به ببینید چه چیزی آنها را به من متوجه دوست داشتنی, ماژنتا, ستاره تیراندازی شکوفه تحریک کردن از طریق چمن. بنابراین من متوقف به گرفتن برخی از تصاویر.


ستاره تیراندازی میان aspens در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

آن را در اواخر بعد از ظهر در حال حاضر رهبری نسبت به شب و نور درخشان وری از طریق درختان. آن را روشن برگ های سربار که من شکست مواجه در شکم من به ساقه تصاویر و آبی از یک پچ کوچک آبی بنفشه من در میان ستاره های عکسبرداری واقعا ایستادگی کردن در برابر سبز چمن. صورتی از ستاره های عکسبرداری کاملا میدرخشد.

گوسفند تا به حال قرق نسبت به من به عنوان من غیر روحانی وجود دارد و nibbling در برگ توت بوش که من حدس می زنم آنها تا به حال مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم در حالی که من بیشتر در جاده ها است. آنها به اندازه کافی نزدیک است که من می تواند آنها را بشنود خوردن پس از به یاد آوردن ناگهانی سر سرحد از قبل از من بلند شد و رفت پشت به کامیون.


کوچک بنفش در میان aspens در امتداد تنگه نهر غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

سایه ها پخش می شد در سراسر گسترده علفزار بالا تاریک دره عمیق و باریک که گوسفند رودخانه اجرا می شود از طریق و در امتداد دامنه های سبز در بالا, بنابراین من کشیده به گرفتن چند عکس.

و دیدم خرس.

او یک راه طولانی اما از طریق لنز طولانی من می توانم ببینم که او پاره تا پس از لقمه لقمه از چمن سبز و هر چیز دیگری در حال رشد بود با آن و لنجرنج آن را. او یک خرس سیاه — هر چند سایه دوست داشتنی دارچین رنگ و اندازه خاکستری به عنوان بزرگ به عنوان او بود.


یک مامان خرس سیاه grazes همراه گوسفند رودخانه غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

و چرا من به او به عنوان مراجعه او ؟ چرا که فقط قابل مشاهده آن را به عنوان منعکس طریق علف های بلند کوچک, سیاه, توله زد تا او را از نزدیک توسط درختان و بلافاصله تبدیل به اطراف و فرار به عقب است. من فقط تو را دیدم آن را برای چند ثانیه به طوری که نمی توانید یک تصویر اما آن را سرگرم کننده برای دیدن.

سایه گرفتن بسیار طولانی در حال حاضر و باد شد از زایش به عنوان کولر هوایی شروع به اسلاید به پایین از ارتفاعات بالاتر است. گوزن Whitetail در حال حرکت بودند از درختان برای شام و برای فقط چند ثانیه دیدم سه نفر از الک بالا در یک شیب.


Whitetail doe peeks از موضع aspens همراه گوسفند رودخانه غرب ترنر دره آلتا., در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.

مایک کشید/Postmedia

اواخر نور خورشید گذاشتم در سراسر غرفه از aspens و برق زد در گوسفند رودخانه در دره عمیق و باریک در زیر. بالا باد می وزد نقطه — آن را همیشه زندگی می کند تا نام خود را — ابرها میره با هل داد به سمت شرق توسط باد.

در طول روز بود که من به عنوان نورد بازگشت به کشور باز در راه به ترنر دره و نرم و گرم نور روشن مزرعه زمین و سبز شدن زمینه فقط به عنوان زیبا به عنوان آن را تا به حال پشت در پارک.

این یک بخش خاصی از جهان, این گوسفند رودخانه کشور به بازدید هر زمان. بنابراین من دوباره به زودی.

نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه مامان خرس و bighorn پسران تا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de