مایک به خود جلب کرد: احساس سوختگی در کوه

وجود بوی دود چوب در هوا در کنار لیوینگستون رودخانه.

آن عطر و بوی دلپذیر است که بلافاصله به ارمغان آورد خاطرات قدیمی از کمپینگ با Gramma و Grampa اوه یک هزاره پیش بود. و من آهسته به جلو و در کنار رودخانه من می توانید ببینید منبع دود. یک آتش سوختن بود در یک دایره از درختان همراه بانک.

که می شده اند خوب اگر وجود نداشته است و مردم در اطراف آن است. اما نبود یک روح. هیچ خودرو بدون چادر هیچ نشانه ای از کسی. سوزاندن چوب بود فقط نشسته وجود دارد تنهایی, احاطه شده توسط سنگ smouldering و سیگار کشیدن و ارسال کردن کمی از licks از شعله.


رها شده در آتش ابلهانه چپ سوزش همراه لیوینگستون رودخانه در جنوب غربی Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

چرا ؟ چرا ترک آتش smouldering که می خواهم ؟ این لیوینگستون رودخانه جریان بود فقط چند قدم دور است. یک bucketful آب شاید دو نفر و آتش را به طور کامل فرو برد.

به طور جدی مردم است.

من می خواهم به رهبری تا Highwood دره رودخانه غرب لانگویو نسبتا زود است. ترک خانه مناسب در حدود 5:30 صبح من می خواهم برنامه ریزی شده در ساخت درایو به Highwood تصویب در صبح, نور, عکاسی راه من تا دره به قله و سپس تیراندازی راه برگشت پایین سمت دور.

اما حتی در این نسبتا زود ساعت ترافیک غرب لانگویو به مراتب سنگین تر از من پیش بینی کرده. رانندگی در سرعت تفریحانه, من می خواهم امیدوار به حفظ من گذشت توسط یک دوجین یا بیشتر ماشین زمان من ضربه ادن دره و زمانی که من کشیده کردن جاده به اتمام رودخانه در روز اول-استفاده از منطقه دیگر تعداد انگشت شماری زیپ شده است.


آفتاب صبح dapples قله بالای آب مروارید نهر فاضلاب غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

بدیهی است که من تا به حال نشده است تنها کسی که تصمیم به بلند شدن زود هنگام. و پس از بزرگراه فقط واقعا می رود که به یک مکان آن ساده بود که من فرصت سفر رفتن به شامل ترافیک بیشتر-dodging از من انتظار داشتند. بنابراین من برداشت متناوب مقصد.

در Highwood خانه من تبدیل جنوبی و رهبری برای لیوینگستون رودخانه.

در اینجا برای لحظه ای حداقل من تا به حال راه به خودم و من سوار به آرامی همراه برای تماشای پرندگان, گوزن, wildflowers, هر چیزی واقعا که نگاه خوب در صبح نور است. در Etherington نهر من در بر داشت شاهین نشسته بر روی یک درخت صنوبر و کمی flycatcher flitting در اطراف و گرفتن اشکالات فقط بیدار گرما از خورشید است.


حداقل flycatcher مکث در صبحانه خود bug hunt همراه Etherington نهر غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد اول قلممو من می خواهم دیده می شود در این سال ها در کنار جاده کمی بیشتر پایین سمت نهر آب مروارید و whitetail سازمان حفاظت محیط زیست و حنایی خود را نقش برآب سراسر ناپدید شد و به درختان قبل از من می تواند به توقف برای یک عکس. من در بر داشت یخچال نیلوفرهای و horsetails در مناطق سایه و مرداب گل های جعفری از فصل بهار کمی.


قلممو در آفتاب صبح همراه Etherington نهر غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

توقف توسط بید پر از آب مروارید کریک ولی من هدف من دوربین در موجدار منحنی رواناب آغشته به نهر و سپس با هدف کوه در انتهای دره است. این است که کوه Scrimger? من فکر می کنم تا. سایه ابر نقل مکان کرد و در سراسر سنگ و برف زمینه تحت فشار قرار دادند توسط باد که هنوز آن را به کف دره.


آب مروارید نهر تاب در سراسر گسترده غرب دره از Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia


به دنبال غرب به سمت کوه ها در امتداد نهر آب مروارید غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

پرندگان آواز در همه جا. سینه و wrens ترانه گنجشک محدوده chickadees من حتی شنیده وزوز از خاک رس رنگی اسپارو یک پرنده که به نظر می رسد بیشتر در خانه و در دشت از اینجا. ماندگار ترین آهنگ ها, هر چند که آواز توسط Wilson warblers. آنها پرندگان کوچک است که نگاه بسیاری مانند زرد warblers اما پسران باید مشخص کلاه سیاه در بالای خود را به رنگ زرد روشن بدن.

شما می خواهم فکر می کنم آنها می شود آسان به نقطه بودن خیلی روشن اما اگر من می تواند آنها را بشنود آن زمان در حالی که برای پیدا کردن یکی.


یک ویلسون چکاوک تقریبا از بین می رود در میان بید گل در سمت غرب Hailstone بوت-سیلور باو بالای لیوینگستون رودخانه در جنوب غربی Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

کلمبیا سنجاب زمینی گسترده بودند بیدار در حال حاضر. مانند خود را دشت عموزاده این بچه ها کمی شبیه به خواب. آن را به عنوان برای 10 صبح قبل از من تو را دیدم یکی از اولین. و نیز مانند خود را دشت عموزاده آنها به تقل. من یک نفس بریده بریده از تماشای یک جفت نبرد در علفزار کنار نهر آب مروارید. هنوز مطمئن شوید که چگونه جدی مبارزه بود اما رفتن آنها در آن است.


کلمبیا سنجاب زمینی کشمکش در امتداد نهر آب مروارید غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia


کلمبیا سنجاب زمینی کشمکش در امتداد نهر آب مروارید غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد هنوز هم تکه های برف و یخ در سایه بخش Wilkinson نهر و آب بالا بود و ابری. سمت جریان بودند جریان قوی غلت بیش از سنگ ها و درختان افتاده و تورم به جریان اصلی. خزه ها و گلسنگ ها شروع شد به تابستان خود را درخشش در کمی دره که در آن جریان اصلی جریان خود را در زمستان زرد عطف به سبز دوباره.


ویلکینسون نهر بلغزد از طریق یک سنگی تنگه غرب Longview, Ab., در روز چهارشنبه 17 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

و گل وجود دارد.

فراموشم ندار بودند گل در اسراف در gravelly مناطق که در آن دره باز و وجود چند crocuses در میان آنها نیز هست. اول قرمز شاخه های فیل-سر شد روشن بهار تراوش همراه با در حال حاضر گل مرداب گل های جعفری. و چند قلم مو شد اضافه کردن خود را قرمز رنگ.


فراموشم ندار پوشش زمین در نزدیکی لیوینگستون رودخانه غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من برای اولین بار از روز وزش تندباد در این اجلاس که در آن لیوینگستون رودخانه آغاز می شود و با تصویب شد و برای اولین بار از روز وسایل نقلیه تفریحی. این کامیون و تریلر بودند, شاید تنها چهارمین خودرو من می خواهم دیده می شود در اینجا یک بازی far cry از ده ها تن در راه به Highwood منتقل می کند. آن لگد را تا مقدار زیادی از گرد و غبار به عنوان آن گذشت اما من خوشحال بودم که به خس خس کمی در ارز برای امتداد طولانی که در آن من می خواهم به حال این کشور به خودم.

من کاهش یافته است به لیوینگستون ولی در حال حاضر و به باز علفزار که در آن جریان رودخانه در سراسر gravelly ساده. و این زمانی است که من بوی دود.

خوب, من می دانم که من شاید بیش از حد واکنش یک بیت اما واقعا زمانی که شما انجام می شود با آتش خود قرار داده و آن را. آیا فقط ترک آن را به خود می سوزاند. اضافی یا دو دقیقه به مطمئن شوید که آن را به طور کامل مرده است.

لطفا.

این لیوینگستون رودخانه به طور جدی, 20 قدم از smouldering آتش در حال اجرا بود اما بیشتر روشن است. آن را کاملا fishable و به عنوان شانس آن را من تا به حال وارد شده در آن بانک ها در روز بسیار که در این فصل باز کرده است.

من استیک با من — که من همیشه انجام شد و فقط فکر کردن در مورد خیس کردن یک خط زمانی که وسیله نقلیه دیگری کشیده. راننده باب کشیده بود به سعی کنید شانس خود را بنابراین من تصمیم به گرفتن عکس در حالی که او ساخته شده یک چند کست. او خود را پوره طریق آب سبز در حالی که من در زمان ورود من اما بعد از چند دقیقه من او را به آن.


باب رز چشم انداز قاتل ماهی قزل آلا در روز افتتاحیه از فصل ماهیگیری در لیوینگستون رودخانه در جنوب غربی Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

سلام, باب, من امیدوارم که شما موفق به آزار حداقل یک زن و شوهر از cutties!

ابرها در حال حرکت بودند که من در کاوش تا به سمت Hailstone بیوت و سپس نورد به پایین Wilkinson نهر دره. چند قطره باران شد تف کردن بیش از حد. بیشتر rv ها لگد زدن شد تا گرد و غبار در امتداد جاده و از نهر آب مروارید در گذشته Etherington و Baril Creeks من گذشت ده ها تن از اتومبیل های پارک شده در کنار جاده.

به نظر می رسید توانا مشغول یک شنبه اما آن را به خوبی ببینید مردمی با بهره گیری از جهان است.

این Highwood خانه فروشگاه بسته شده بود زمانی که من می خواهم گذشت قبل بود اما باز در حال حاضر تا آنجا که من احساس کمی peckish من کشیده.

و دیدم hummingbirds.


یک بور مرغ مگس خوار شل برای چند ثانیه در Highwood خانه غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

مردمی در این فروشگاه قرار داده تا فیدر برای جذب بچه ها کمی پس در طول بهار و تابستان شما می توانید تقریبا همیشه hummers اینجا. آنها آنقدر کوچک است که معمولا شما فقط آنها را ببینید زمانی که آنها در حال معلق در هوا توسط فیدر اما شانس گنگ من اتفاق افتاده است به جلو و در کنار یک درخت که در آن یکی از آنها بود لحظه ای نشسته.

این یک نر بور مرغ مگس خوار و تا به حال آن را نمی دیدم آن رنگین کمانی گلو پر فقط به من نگاه راه خود من به احتمال زیاد هرگز متوجه آن است. اما وجود دارد آن را کوچک عمدتا قهوه ای پرنده به اندازه انگشت شست من فقط چند فوت دور. من را فراموش کرده در مورد شکم من و برداشت من ،


یک بور مرغ مگس خوار چوب آن زبان دراز در Highwood خانه غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

بدن خود را تا حدودی مخفی توسط یک شعبه من به تماشای او به عنوان گیر کردن شکوه خود را به زبان و سپس در فضای بین فریم در دنباله ای از عکس ها او رفته بود. من شنیده وزوز بال و او فقط به سادگی ناپدید شد. خوب بود که سریع

من شروع به قرار دادن دوربین دور اما پس از آن وجود دارد یکی دیگر از وزوز بال و او را در همان محل. من شروع کامیون و حمایت کردن چند اینچ بنابراین من می تواند او را به وضوح و با هدف گیری دوباره است.

در یک فلش او رفته بود. و سپس بازگشت. و پس از آن رفته دوباره. به دنبال در سراسر دوربین به جای از طریق آن من می توانم ببینم او تعقیب کردن دیگر hummers به شدت حفاظت از قلمرو خود است. و انجام آن را خیلی سریع.


یک بور مرغ مگس خوار چشمک می زند خود را رنگین کمانی گلو پر در Highwood خانه غرب Longview, Ab., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

هدف طولانی لنز در فیدر و تیراندازی یک ویدیو کلیپ به عنوان یک زن بور sipped آب قند من دیدم نر انفجار در تعقیب زن دور. بازی آن را به عقب, من شمارش فریم های ویدئویی از نر وارد شده تا زمانی که او به سمت چپ. آن پنج فریم. در 30 فریم در ثانیه است که به این معنی است که هر دو hummers وجود دارد رفته و در کمتر از یک چهارم از یک ثانیه است.

شگفت آور پرندگان کوچک.

من در زمان کمی طولانی تر است که در خروج خودم. پارکینگ پر بود تا به عنوان من نشسته وجود دارد و مردم راه رفتن در اطراف بنابراین من بیرون کشیده و سر به پایین جاده. ببخشید Highwood خانه. من از شما قدردانی قرار دادن فیدر. من نمی دیده اند hummers بدون آنها. من قسم می خورم من صرف پرخرج دفعه بعد من با.

در حال حاضر اگر چه روز من تا Highwood انجام شد. آن را شلوغ تر از من فکر کردم این امر می تواند اما نمی کاستن از زیبایی است. و من بر می گردم به مراجعه دوباره به زودی.

اما به نظر می رسد خروج از خانه در 5:30 فقط ain’t gonna آن را قطع.

دفعه بعد من زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>