مایک به خود جلب کرد: دوستان پرنده بازگشته اند

حداقل آن را همراه با بارش برف.

اما باران دریبل پایین سمت ویندوز کامیون و ساخت کمان رودخانه دره شبیه به یک نقاشی رنگ و روغن بود و به سختی چند درجه از آن دور. در حال حاضر وجود دارد splotches از برف و باران مخلوط با قطره های باران بود و آن را به وضوح تنها یک ماده از زمان قبل از قطره خواهد شروع به سفت.
اما در حال حاضر حداقل آن را همراه با بارش برف.

روز بوده است تا به این نقطه ام جالب. آن آغاز شده بود با بازدید از یک تعمیر کوره کسی که به من اطلاع داد که به این دلیل من تا به حال هر حرارت شبانه بود چون هیچ گاز از آمدن به خانه. معلوم شد که یک خط شده بود پاره شده و کل محله بود heatless.

از آنجا که او تصمیم گرفت به اتهام نه به من چیزی برای سفر — با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم! — و حتی به من داد جدید کوره های فیلتر. اما در حال حاضر من تا به حال به صبر برای شرکت گاز مردم را به آمدن و relight من آبگرمکن هنگامی که گاز تبدیل شده بود پشت در. و چه کسی می دانست که چه خواهد بود.

بنابراین من لنگ تا من کمی فضای الکتریک بخاری چپ داخل درب جلو باز, بنابراین من می توانید ببینید گاز در مرد آمدن. و منتظر.

اما بی تاب من به قدم زدن به درب نگاه به بالا و پایین خیابان. که زمانی که من متوجه پرندگان.

سینه می magpies کلاغ گنجشک محدوده chickadees همه آنها آواز خواندن و یا صحبت کردن یا سرزنش یا فقط به طور کلی ایجاد سر و صدا. صدا بود که از هر جهت از قد بلند درختان صنوبر در سراسر خیابان elms و cottonwoods پایین بلوک بام ها در اطراف من و یاس درست در کنار من.

در حقیقت من از شنیدن این هر سال شروع و در مورد حق در حال حاضر. پرندگان نادیده گرفتن آب و هوا شروع به ادعا خود را تودرتو سرزمین و به عنوان آنها را به آنها اعلام نیت خود را. Magpies گنجشک و کلاغ که لانه در منطقه ایجاد سر و صدا در همه زمان ها اما در حال حاضر آنها پیوست robins و دیگر migrators فقط بازگشت.
آن را واقعا شاد سر و صدا. اما به عنوان من بود در مقابل گام های, گوش دادن یک چیز آشکار بود با عدم وجود آن است.

ترافیک و سر و صدا.

اگر چه ترافیک است که به طور معمول بسیار نازک نزدیک خانه من تقریبا می توانید همیشه آن را بشنود زمزمه همراه در نزدیکی معابر. اما نه امروز. و نه برای بیشتر از ماه گذشته است. با تشکر از همه گیر احتیاطی حجم ترافیک — هر دو در خودرو اعداد و دسی بل — دارای کاهش یافته و راه را به پایین.

به اندازه کافی کم است که آن را تقریبا به طور کامل غرق توسط پرندگان.

آن ظهر توسط من مخزن آب شد رلت اما من می خواهم در حال حاضر تصمیم گرفته بود که من رفتن به پایین در امتداد کمان رودخانه به گوش دادن به پرندگان بیشتر. اگر آنها آواز آهنگ های خود را در شهر من نمیفهمد آنها می شود در کامل در chorale حالت خارج از شهر.

و آنها بودند.

وجود دارد برخی از نوع مردمی زندگی می کنند که در امتداد رودخانه شرق شهرستان که قرار دادن خوراک پرندگان جنگل رودخانه بنابراین همیشه خوب مردم از آنها وجود دارد. پارکینگ به تماشا و گوش دادن دیدم جونکس و محدوده chickadees درخت گنجشک زبان انگلیسی گنجشکها magpies کلاغ و کلاغ و شنیده قرقاول پارس و bluejays cackling.


یک chickadee یک نگاه به اطراف در امتداد کمان رودخانه در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

برف غازها پرواز دزدکی سربار در حالی که خود را غاز کانادا عموزاده honked از رودخانه. من شنیده ام زق زق یک دشت شاهین پرواز و تیز کری-کری-کری از یک طاس عقاب که از جایی در میان cottonwoods.

همه از آن همراه بود با صدای کمان رودخانه و نهر در حال اجرا ، تنها انسان ساخته شده صدای من شنیده ام — علاوه بر قطع سر و صدا از شاتر دوربین — از یک قطار در آپارتمان پنج کیلومتر دور است.


یک junco می شود مجموعه ای برای پنک در برخی از دانه ها در امتداد کمان رودخانه در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

خوب است و باد.

آن در حال چرخش در اطراف به شمال و متوسط بود حذف به عنوان باد را برداشت. وجود داشته است تکه ای از آسمان آبی هنگامی که من سمت چپ شهر و گاه به گاه فلش از آفتاب اینجا در دره رودخانه اما در حال حاضر آسمان بود کاهش و خورشید رفته بود.

اما روز هنوز جوان — و یا حداقل میانسال — بنابراین من نگه داشته و پایین رفتن در امتداد کمان برای دیدن آنچه که من می توانید ببینید.


روز بارانی در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 15 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

Wyndham-Carseland استانی پارک کاملا بسته در حال حاضر با توجه به بیشتر COVID-19 هشدار اما من قادر به دریافت نزدیک به رودخانه بیشتر بالادست بالای آبیاری ویر. در بر داشت و ضربت سخت زدن تمام پرندگان.


Goldeneye اردک و یک زن و شوهر از mergansers – در کمان رودخانه در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

وجود دارد coots و حلقه گردن اردک فقط از جنوب غرب با کمی ابلق mergansers و خود را بسیار بزرگتر رایج merganser قوم و خویش. بیشتر دور بودند چه شبیه قوها و مخلوط مجموعه ای از کانادا و white-fronted غازها.

اما پرندگان نزدیک ترین و فراوان ترین بودند goldeneye اردک. آنها در کامل بر روی جفت گیری حالت phalanxes از مردان اطراف مجرد پسران انجام این مسخره رقص که در آن آنها گذاشته و سر خود را به تمام راه برگشت میان بال خود را در حالی که زنان شنا گردن به پایین در آب به عنوان مرد نمایش داده شده در اطراف آنها.

خنده دار اما من حدس می زنم آن را با این نسخهها کار.

من می دانستم که جستجو خواهد بود بیهوده اما وجود دارد مقدار زیادی از تکه های زعفران را در این راه به این نتیجه رسیدم که آنجا بودم در محله, من نیز ممکن است به یک نگاه. در نزدیک به سال نرمال آنها می شود گل در حال حاضر, اما من نمی نگه داشتن امید زیادی به من متوقف بر چمنی پرتگاه بالاتر از تعظیم به راه رفتن در امتداد یک نگاه.

جواب منفی بدون crocuses. اما وجود دارد مورچه ها.


مورچه ها تنظیم مجدد برخی از بیت از چمن در لانه خود را در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

این شد چند لانه تپه در امتداد لبه پرتگاه و حتی اگر آن را کاملا سرد شدند تان شدیدا با فعالیت. من قرار دادن لنز ماکرو در دوربین و گذاشته کنار یکی از لانه برای یک نگاه نزدیک تر است.

در ابتدا من فکر نمی کنم من بود آزار آنها اما پس از آن من احساس آنها را به راه رفتن بر روی دست من و من آستین و وقتی که من نگاه کردن من می توانید ببینید آنها در همه جا در من. تعداد کمی از آنها گزنده در پوست من اما بیشتر آنها فقط خزنده در اطراف بنابراین من رفت و برگشت به عکس گرفتن.


مورچه ها مشغول بودن در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

کردم و facefull از مورچه ها’ مواد شیمیایی دفاع. آن را به نام اسید فرمیک و آن را مانند بوی ضعیف سرکه فقط با یک اشاره از گوگرد و lemme بگویید بله واقعا سیب زمینی سرخ کرده, چشم هنگامی که شما یک انفجار از آن را از فقط چند اینچ. ترکیبی از باد توفانی باشد و این واقعیت است که من در فوری نزدیکی چند صد اذیت حشرات ساخته شده این دوز به خصوص موثر است. من حمایت کردن بلافاصله.

کردم و swarmed توسط زنبور عسل.


یک زنبور عسل پدیدار از یک چشم سوراخ در تارپ پوشش کندو خود را در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

وجود دارد کهیر یک زن و شوهر از صد متر دورتر و آنها هنوز هم پیچیده با تاریک زمستان پالتو اما بعد ظاهرا گرم به اندازه کافی برای به دست آوردن زنبورها در حال حرکت است. به عنوان من ایستاد و خار کردن مورچه ها و زنبورها آمد وز وز فرود بر روی کت و کلاه و درهم شدن در من مسخره بود.

اشکالات را به طور کلی اشکال من و این زنبورها بودند که خوش خیم است. اما مورچه نیش بودند شروع به خارش و چشم من هنوز هم نیش زده از اسید و من کمی نگران است که یکی از کسانی که زنبورها ممکن است پیچیده در من نقره ای یال و ناخن من در گردن بنابراین من پیاده به کامیون.

باران وزید فقط در زمانی که من شروع کردم به درایو دور.

آن را به سختی pattering به من سر پایین در امتداد کمان و آن را حمایت کردن و پس از آن دوباره آغاز شده که من سوار همراه است. من در بر داشت آبی herons — نیز فقط از جنوب — روی لبه استخر و یک جفت زرق و برق دار اردک های چوبی پارو در اطراف. یک Swainson را هاوک و یک جفت عقاب طاس پرواز بود که من عکاسی woodies. و من تو را دیدم من اول redwinged blackbird از سال است.


آبی شکار حواصیل در یک حوضچه در نزدیکی Carseland, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

اما باران شروع به سقوط بیشتر به شدت به عنوان من در راند تا زمانی که آن را در حال اجرا کردن کامیون ویندوز که من برای متوقف تصاویر بر روی لبه دره. روز تا به حال تاریک و سرد می شود و اگر هوا بوی خوشمزه — عطر ساخته شده از مشک و مرطوب خاک و رسیدن صنوبر جوانه — آن را به حال یک پهلو به آن است.

ترک کمان پشت من به رهبری, مزرعه کشور پایین سمت Mossleigh. من واقعا نمی هر چیزی در ذهن به دنبال اما من احساس نمی بسیار شبیه به رفتن به شهر. من گذشت قوها در meltwater حوضچه بیش از حد پنهان باران به عکس کردم و نسبتا نزدیک به یک مخلوط گله white-fronted و کانادا غازها تغذیه در کلش از یک میدان.


کانادا غازها خوراک در یک میدان در نزدیکی Mossleigh, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

همان آنهایی که من قبلا دیدم در کمان? شاید.

نه چندان دور از آنها را من در بر داشت یک قرقاول اول از طریق چمن های خیس — رنگ های بسیار روشن در این زمان از سال و سه نفر از goldeneyes معاشرت در آب گل آلود از Arrowwood نهر. باران به شدت در حال سقوط بود دوباره به من کشیده به Mossleigh.


بارانی آمیزه ای از دانه آسانسور در Mossleigh, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

پارکینگ با نور و روشنایی پیر grain elevators من نگاه کردن در آنها را از طریق آب در حال اجرا پایین FJ شیشه ای و قرار دادن دوربین به چشم من. آنها نگاه خوب در, نرم, نور کم, بنابراین من در زمان یک زن و شوهر از تصاویر و سپس فقط آنجا نشسته گوش دادن به باران تند تند پایین.


بارانی آمیزه ای از دانه آسانسور در Mossleigh, Ab., روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. بله من نیاز به یک جدید در شیشه جلو اتومبیل.

مایک به خود جلب کرد / مایک کشید/Postmedia

آره شده بود جالب روز. کوره مشکلات که منجر به گوش دادن به آهنگ پرنده, آهنگ پرنده که منجر به یک حمله با اسید توسط حشرات. یک حمله با اسید که منجر به بیشتر پرندگان. و پرندگان است که منجر به من نشسته در کامیون من و گوش دادن به ریتم باران.

بله, آن را به حال بوده است بسیار جالب سه شنبه. اما حداقل آن را همراه با بارش برف.

و سپس صبح روز چهارشنبه…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>