مایک به خود جلب کرد: رنگ شکوفه در باران

وجود دارد یک پچ از آسمان آبی بیش از کوه ها.

آن را بزرگ و آن را احاطه ابرها اما آن را مانند نگاه به آسمان بالا تعظیم دره رودخانه در اطراف شاید Exshaw روشن بود و صبح خورشید درخشان را از طریق.

اما در زمان من عبور سه بعدی پشته ساخته شده و سمت چپ آن رفته بود. ده دقیقه و به همان تعداد از کیلومتر بعد از آن باران.

باران بود و در واقع به همین دلیل من می خواهم به سمت کوه ها در وهله اول. خوب به عنوان آن را به دیدن آن نبود آسمان آبی که من می خواستم. من به دنبال نرم پاستل رنگ نوع شما زیر آسمان پوشیده از ابر نوع شما زمانی که همه چیز در حال ضعیف توسط باران.

باران من می خواهم آمار به عنوان من می خواهم نورد در امتداد Jumpingpound نهر دره به سمت پوست گرفته شده آپارتمان petered به جریمه نم نم باران و سپس به طور کامل متوقف عنوان رهبری تا Powderface دنباله. جاده مرطوب بود اما آن نگاه کرد باران را دوست دارم من می خواهم از طریق ساخته نشده بود این دور تا دره نشده است.

بانک ها نازک غبار زیرفشار در سراسر جنگل های کاج در اطراف نقل مکان کرد توسط جریان هوا آنقدر نرم است که آنها حتی نمی شد تکان دهنده aspen برگ. گله از siskins کشیده شده به کنار جاده توسط باگ هنوز هم تنبل در صبح لرز, چرخید به دور از کامیون و ناپدید شد به درختان است. تازه برف یخ زده قله در مقابل من.


غبار جریان از طریق جنگل در نزدیکی پوست گرفته شده آپارتمان در غرب, Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

من متوقف در یک نقطه بالا در امتداد جاده فقط بالادست از Dawson Creek trailhead و پا را از کامیون. هوا سنگین بود با رطوبت و من می توانم احساس خود را خنک ترین بلافاصله. اما آن بوی خوشمزه است.

گاو هویج وحشی پر شده تقریبا در هر فضای میان aspens در دامنه کوه بسیاری از آن شروع به شکوفه. نرم skunky عطر بود غالب بوی اما بوی کاج و درخت گل حنا صنوبر. پس از آن وجود دارد بوی لگد کردن با آب Jumpingpound نهر و از خاک مرطوب کنار جاده ها و باز کردن بخش هایی از جنگل در اطراف من.


گاو هویج وحشی در شکوفه در کنار Jumpingpound نهر همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

و آن را آرام بود ، نه عاری از سر و صدا نیست که نوع آرام است اما بیشتر از یک شنیداری آرامش. من می توانم شنیدن نهر زمزمه همراه warblers تریلینگ یک رابین و یک سنجاب. اما آنها همه برای تلفن های موبایل نرم, نوع, I dunno یک پس زمینه سر و صدا ساخته شده است که سکوت در شکاف بین آنها به نظر می رسد کمی عمیق تر.

من نورد دورتر تا دره توقف برای تصاویر در اینجا وجود دارد اما تفکر است که از, من می خواهم آینده را در این راه به هر حال من می خواهم توقف برای اطلاعات بیشتر در بازگشت. اما در حال ظهور از یک کشش که در آن راه فرار را از طریق جنگل تاریک در امتداد نهر متوجه شدم که قله های برفی که من دیدم قبل از اینکه در حال حاضر تا حدودی پنهان نزولی ابر و جنگل زیر دامنه های صخره ای بود فقط یک سایه پشت سر سنگین بانک از غبار.


غبار در دره نهر دره همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

امید ابرها ممکن است آسانسور دوباره من در ادامه و متوقف به صعود تا کمی کنار جاده شیب به عکس یک بیت از کف جنگل.

این یک گل آلود صعود اما در بالا بود گسترش کوچک kinnikinnick شکوفه. این کمی صورتی جنگل مروارید بزرگتر از ناخن خود را در کوچکترین انگشت و آنها را به عنوان سخت به عکس به عنوان آنها به طلسم. دروغ گفتن و با چهره من در خزه رشد آنها در میان من هدف من دوربین در آنها و در زمان ورود من به عنوان پشه نقل مکان کرد و در شروع به جشن گرفتن.


Bunchberry و kinnikinnick شکوفه ها در سایه جنگل طبقه همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

وجود دارد دیگر چیزهای کوچک نیز وجود دارد. من دور خار پشه ها و نقل مکان کرد به ساقه برخی از کوچک bunchberry شکوفه که نزدیک شد و با هدف دوربین در یک پچ برگ مانند گلسنگ کردن در کنار آنها است.


Kinnikinnick شکوفه و گل سنگ های جمشید در سایه جنگل طبقه همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

این دلیل من می خواهم به رهبری تا اینجا در چنین کسل کننده و مرطوب بعد. سبزها از خزه و pinks کوچک kinnikinnick گل حتی پوسته تخم مرغ سفید از bunchberries به نظر می رسید به درخشش در منظره یاب دوربین من. آووکادو سایه از گلسنگ و تاریک غول کوچک نهال صنوبر ساخته شده آنها را نگاه غنی به اندازه کافی به غذا خوردن.

در کامیون — گل آلود سرد و مرطوب — من متوقف در یک جریان کوچک و شات جیغ سبزی خزه در سنگ. حتی گل آغشته به آب Jumpingpound نهر به نظر می رسید مانند آنها روشن شد از درون.


سبز روشن و خزه در امتداد یک جریان کوچک در حال اجرا به Jumpingpound نهر همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

اما به عنوان من نشسته در کنار جاده در اجلاس فراتر از Canyon Creek valley باران شروع به سقوط.

ستاره های عکسبرداری در مقابل من شروع به گزاف گویی به عنوان قطره ضربه های خود را پایین اشاره کرد سرخابی گلبرگ پر کردن با آب و آنها را از وسط خم شدن. زرد arnicas در لبه جنگل drooped که باران شدت یافته است. Paintbrush, گرچه ایستاد مستقیم در ساقه های قرمز کاسبرگ به سختی در حال حرکت به عنوان قطره منعکس کردن.


Phycelia و قلم مو همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

اگر من تا به حال شده است مرطوب قبل از من خیس شده بود و در حال حاضر من مجبور به روشن کردن بخاری در کامیون برای گرم کردن و پشت پا زدن رطوبت متراکم در داخل ویندوز. من می خواهم در نظر گرفته شده برای رفتن به یک کمی دورتر شاید تا آنجا که فورد نهر نشست اما با بارش باران تپش من فقط در اطراف تبدیل شده که در آن من بود.

با وجود باران نور بود و هنوز هم شیرین است. نرم و بی سایه آن روشن همه چیز را به طور مساوی. رنگ های که دوست داشتنی قبل از اینکه باران شروع شد و حتی بیشتر شدید در حال حاضر به عنوان قطرات جمع شده در آنها.

زرد columbines نگاه حتی بیشتر اذوقه و نوشابه قاب طریق مرطوب کنار جاده ای برگ بید. قاصدک ها در کنار نهر شکوفه های خود را بسته و در برابر بارش یک و نیم دوجین سایه های جید و زمرد. گرده بسته بندی ندول کاج گل شد رنگ عسل در میان سایه های پاینی گرین.


Columbines توسط باران همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

زیباترین اگر یک باران خیس سبزه زار پر از avens-که-من-nots و buttercups. وجود دارد قاصدک ها در آن وجود دارد بیش از حد شکوفه های بسته در بسیاری از آنها اما وجود دارد چند که رفته بود به دانه و باران شد و ضربه خود را کمی چتر نجات به سبزه زار چمن.


غبار در دره نهر دره همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

همانطور که من در عکاسی نقاشی با مداد رنگی گسترش شکوفه از طریق لنز بلند دیدم جنبش است. این یک کلمبیا زمین سنجاب ها را برای یک میان وعده است. خز, انزال, با, باران, آن جستجوگری در اطراف در میان گل و خوردن هر چه نگاه جالب توجه است. باران خسته نمی کند در تمام.

آن را واقعا شروع چکش پایین در حال حاضر. آب در حال اجرا بود پایین جاده, چمن در کنار تخت. کاج و صنوبر boughs در کنار جاده درختان خم شد با تجمع قطره.


یک کلمبیا سنجاب زمینی اسنک در پچ wildflowers همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., چهار شنبه, جولای 1, 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

گل بود در حال اجرا از یک جاده دسترسی به یک clearcut و puddling بر روی اصلی دنباله. آرنیکا به حال استعمار لبه برش شروع روند جایگزینی که در آن شکاف برداشت درختان شده بود و گلبرگ زرد شد و تاشو خود را تحت وزن از باران. Whitetail doe ظهور از قلم مو در کنار جاده و فرار به درختان اما او متوقف شد و فقط به اندازه کافی بلند برای من یک تصویر دریافت کنید.


Whitetail doe همسالان از جنگل مرطوب همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

باران ترک دوباره با همان abruptness که با آن آغاز شده بود اما جاده یک نرم و صاف کردن ظروف سرباز یا مسافر. من متوقف به عکس تکه های از geraniums و قلم مو, روشن, بنفش phycelia — چیزی است که من همیشه به نام زنبور عسل گیاهی و سریع-جریان کنار نهر قبل از ظاهر بر روی پوست گرفته شده آپارتمان دوباره.


باران-تورم نهر آب همراه Powderface Trail west of Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

غبار پر از دره و پیچید در میان درختان و قطرات باران نشسته مانند حباب جیوه در آسپن برگ و چکیده از درختان بید. از قله های کوه به طور کامل پنهان. وجود داشته است برف تازه بر روی آنها بود. در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر است.

آن ظهر بود که من کشیده به چشم پوشی از بالا پوست گرفته شده مراتع و نور بود و هنوز هم به عنوان نرم افزاری و نقاشی با مداد رنگی به عنوان آن را به حال شده است یک ساعت قبل از.


باران می گذرد پوست گرفته شده آپارتمان در غرب, Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

راه رفتن به دامنه کوه تنها فراتر از درختان دیدم چوب گل نیلوفر گل پایین شیب. من راه می رفت پایین و شکست مواجه کنار آنها.


چوب لیلی در نزدیکی پوست گرفته شده آپارتمان در غرب, Calgary, Ab., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مایک به خود جلب کرد / Postmedia

رنگ شدید بود. پرتقال قرمز و زرد که پر خود شیاردار فنجان عملا فریاد زد در نور نرم. حتی نرم و قهوه ای از پلنگ نقاط در مراکز دور به نظر می رسید و توسط شعله. قطرات باران نشسته بر گلبرگ بزرگ ساختار زیر آنها نشان variegations در رنگ آنها.

غبار زیرفشار بیش از علفزار به عنوان باران شروع به سقوط دوباره اما من نشسته وجود دارد برای چند دقیقه و فقط اجازه دهید آن را خیس خوردن در. من سرد بود و من خیس اما من خوشحال بودم که فقط نشستن در آن نور نرم و گوش دادن به صدای نرم.

اما در نهایت من به گرمی از کامیون.

آن را به حال شده است در یک صبح دوست داشتنی را به دنبال سایه اما در حال حاضر من سرد شد و از طریق گرسنه و کمی خسته است.

به طوری که باران شدت گرفته دوباره من رهبری در بازگشت به شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de