Mikahely یک ورمونت نوازنده از ماداگاسکار می بیند زیبایی در رنگ پوست ما

نژاد پرستی نیست چیزی Mikahely “میکا” آناتول فکر در کشور ماداگاسکار است. هر چند این کشور جزیره ای در سواحل شرق آفریقا در گذشته مستعمره فرانسه نوازنده گفت: “ما واقعا دوست دارم افرادی که از خارج می آیند.”

او می دانست که در مورد مفهوم نژاد پرستی از یادگیری در مورد مارتین لوتر کینگ جونیور او تا به حال تجربه کرده نژادپرستی تا زمانی که او به ایالات متحده آمد با همسر خود که او را ملاقات کرد در حالی که او در سپاه صلح در ماداگاسکار است.

زن و شوهر بودند شبانه روزی در یک اتوبوس در بوستون در سال 2015 پس از آمدن به آمریکا برای بازدید از خانواده همسرش در ایالت مین است. همسر خود را که سفید است, در اولین و نشان داد این زن و شوهر بلیط به راننده قبل از نشستن در پشت. آناتول خارج بارگذاری زن و شوهر توشه در اتوبوس. زمانی که او در هیئت مدیره راننده گفت: “در جایی که بلیط خود را?”

“کسی در حال حاضر به شما نشان بلیط من. من همدم” آناتول راننده گفت.

“شما لازم نیست که یک بلیط! من قصد دارم به تماس با پلیس!” آناتول گفت: راننده فریاد زد.

آناتول تنها شخص سیاه و سفید در اتوبوس می دانستم که راننده نمی اعتماد او را به خاطر رنگ پوست ، “من بسیار شگفت زده بود گفت:” آناتول بود که در نهایت مجاز به سوار شدن در اتوبوس. “من شروع به احساس آن (نژاد پرستی) کمی.”

آناتول گفت: او نه تجربه نژادپرستی پس از حرکت به ورمونت در سال 2018 تا همسر خود را می تواند مطالعه برای درجه دکتری خود را در دانشگاه ورمونت. مردم شده اند به خوبی او گفت: سرد نیست, به ویژه هنگامی که او مشغول به کار در زمستان سال گذشته به عنوان عبور از گارد. (او همچنین با این نسخهها کار برای برلینگتون غذای مدرسه پروژه برای کمک به حمایت از او سه پسر از جمله یکی که دو ماه.)

نوازنده می کند آدرس مسابقه در آهنگ های خود را. آناتول گفت: یک ترانه او با بازی در جولای 15, کلیسای خیابان بازار با عنوان “Mifankatiava” است که در مورد عشق برای همه است.

او انجام شده در مقابل نرده در مراحل برلینگتون شهرستان سالن تزئین شده با نشانه هایی از های اخیر تظاهرات خواستار عدالت و اصلاحات و در نزدیکی یک میله پرچم تحمل یک زندگی موضوع پرچم. آناتول معرفی “Mifankatiava” گفت: “پوست ما از خدا می آید.” او در تشریح که در یک گفتگو در مراحل تالار شهر فقط پس از عملکرد خود را.

خدا درختان آناتول گفت و نه همه آنها همان رنگ. آن خواهد بود “واقعا عجیب و غریب,” او گفت: “اگر همه چیز در این سیاره بودند یک رنگ.

“شاید پوست است اما این خون همان است. خون ما قرمز است و ما استخوان (هستند) سفید” آناتول گفت. “پوست آن را از خدا. آن زیبایی است. خدا دوست دارد زیبایی است.”

بیشتر: سیاه Vermonters به اشتراک گذاری داستان در مورد زندگی در کوه سبز دولت

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>