Middlebury College خواهد بازگشایی در پاییز سال 2020: بهداشت و جدید, پروتکل, تغییرات تقویم دانشگاهی

Middlebury دانشجویان استقبال خواهد شد بازگشت به دانشگاه برای ترم پاییز. این مدرسه اعلام کرد برنامه های خود را برای بازگشایی با تغییرات تقویم دانشگاهی بیشتر از راه دور کلاس پوشیدن ماسک صورت اصلاح دو و میدانی و ویروس تست.

“در حالی که این سقوط خواهد نگاه بسیار متفاوت از هر زمان در تاریخ ما من ممنون هستم که ما قادر خواهد بود برای آمدن دوباره با هم در یک راه است که فلسطين فرصت های آموزشی در حالی که به حداکثر رساندن ایمنی و بهداشت کل Middlebury جامعه” رئیس جمهور لوری پاتون گفت: در نامه ای به اعضای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان است.

تقویم دانشگاهی تغییرات

Middlebury برنامه ریزی 12 هفته آغاز ترم 8 سپتامبر. در کلاس های دانشگاه به پایان خواهد رسید نوامبر 20 و یک هفته استراحت به دنبال خواهد داشت. هفته 30 نوامبر خواهد بود از راه دور و یادگیری و به دنبال آن از راه دور امتحانات نهایی. هیچ اکتبر شکستن ارائه خواهد شد.

تاثیر در یادگیری

حدود یک سوم از کلاس های در حال انتظار به آموزش از راه دور — 175 530 کل کلاس. بسیاری از استخدام یک مدل ترکیبی از هر دو حضوری و آموزش از راه دور. میز خواهد بود با فاصله از هم جدا و در برخی موارد جدا از ارومیه. بیشتر در هوای آزاد کلاس برگزار خواهد شد.

ورود در محوطه دانشگاه: حرکت در تست جزئیات

دانش آموزان خواسته شد تا برای تکمیل 14 روز قرنطینه در خانه خود را قبل از حرکت خود را در تاریخ. یک فرد می تواند همراه یک دانشجو در حال حرکت در اما تنها دانش آموزان اجازه داده می شود در خوابگاه.

دانش آموزان خواهد شد تست شده برای COVID-19 پس از ورود و پس از آن دوباره 7 روز بعد. ساکنان خواهد قرنطینه در خوابگاه یا خانه های دانشجویی تا زمانی که نتایج آزمون دوباره (انتظار می رود در 24 ساعت) و تحویل غذا به اتاق خود را. پس از دانش آموزان حرکت به پردیس قرنطینه فاز که در آن ملزم به اقامت در محوطه دانشگاه برای یک بار قبل از رفتن به جامعه است.

در حالی که در محوطه دانشگاه و دانشجویان و کارکنان خواسته می پوشند صورت پوشش تمرین های اجتماعی فاصله و اغلب دست خود را بشویید.

فعالیت های دانشجویی متفاوت خواهد بود

به دلیل مقیاس بزرگ تجمعات نمی تواند اتفاق می افتد بسیاری از فعالیت هایی مانند هنر و دو و میدانی را نگاه متفاوت است. پردیس بازدید محدود خواهد شد در ابتدا به خارج از سخنرانان و بازدید کنندگان است.

“این فقط آغاز کار ما است که نیاز همه ما به گرد هم می آیند در این لحظه تاریخی با جدی برای مراقبت از خودمان و یکدیگر سازگاری و سخاوت روح و روان. اما بعد از همه, چه Middlebury می تواند به خوبی انجام دهد” پاتون گفت.

Middlebury College خانواده همچنین می توانید پرسش و پاسخ سند برای اطلاعات بیشتر.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de