اواسط به پایین قیمت خانه را تسلط بر بازار

کانادا فروش مجدد بازار مسکن در شکوفایی می گویند بنیامین تل و کاترین قاضی CIBC اقتصاد است.

خود را در تمرکز عضویت در خبرنامه اقتصاددانان نوشتن: “بازار مسکن بود که اساسا منجمد در ماه آوریل است. هر دو فروش و لیست جدید بودند پایین و تنها با کمتر از 60 درصد و در نتیجه نسبتا پایدار فروش-به-لیست ساکت و خاموش قیمت response.”

ممکن است تعداد آنها به طور چشمگیری بهتر است.

“به عنوان اقتصاد شروع به باز کردن که سرعت تسریع خواهد کرد. با افزایش حجم معاملات به شکل واقعی از بازار خواهد بود و به تدریج نشان داد. ما انتظار داریم که بسیاری از عوامل متضاد را در یک نرم تر بازار است.

“ما همچنین نشان می دهد که بازار مسکن را ببینید افزایش واگرایی بین اواسط تا کم قیمت واحد و بخش گران تر از بازار است. که روند در حال حاضر مشهود است. انجمن کانادایی املاک و مستغلات با استفاده از دو شاخص قیمت; سازمان ملل متحد-شاخص وزنی که گزارش متوسط قیمت به عنوان با هیچ تنظیمات.

“دیگر شاخص معیار شاخص قطاری تغییر قیمت واحدهای مشابه و در نتیجه حساب برای هر ترکیبی تاثیر بر قیمت ها. بر این اساس زمانی که قیمت گزارش شاخص ساده می افتد بیش از معیار شاخص ترکیبی shift سمت کمتر از گران قیمت واحد اتفاق می افتد. و این دقیقا کاری است که ما در حال حاضر شاهد.”

تل و قاضی می گویند فاصله بین دو اقدامات است که در یک رکورد کم, رانده شده توسط تقاضا است.

“نسبتا قوی تقاضا برای کمتر از گران قیمت واحد قابل درک است داده شده و شرایط اقتصادی کنونی اما ما معتقدیم که این نیز نشان دهنده افزایش تقاضای سرمایه گذار برای ثانویه واحد است. در یک نظرسنجی انجام شده توسط CIBC, کمتر از 23 درصد از مالکان پیشنهاد شده است که ترکیبی از یک نرمتر بازار و نرخ بهره پایین تر است که آنها را تشویق به در نظر گرفتن خرید یک واحد دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im