میکی Flacks قدیمی مسکن حمایت می میرد در 80

میریام “میکی” Flacks, صریح مترقی فعال و مدافع خستگی ناپذیر از مسکن مقرون به صرفه برای کمتر از 50 سال درگذشت, هفته گذشته در سن 80.

Flacks یک واجد شرایط قرمز-پوشک بچه از شهر نیویورک نقل مکان کرد به سانتا باربارا در سال 1969 با شوهرش کیر Flacks — شناخته شده UCSB جامعه شناسی استاد — و با هم زن و شوهر شد ستونهای سانتا باربارا در همیشه در حال تکامل تدریجی-چپ-محیط زیست ائتلاف.

کیر Flacks خواهد شوخی که در Flacks خانواده تقسیم کار میکی مسئول مراقبت از سانتا باربارا او با بقیه جهان است. به این منظور میکی Flacks به عنوان یک مدافع خستگی ناپذیر برای مسکن مقرون به صرفه هل دادن و تلنگر توسعه دهندگان و سیاستمداران و بوروکراتها به حداکثر رساندن گزینه های مسکن — هر دو اجاره و مالکیت — برای کار خانواده است.

هر دو Flackses پدید آمده از تلفیقی از یهودی و کمونیست فرهنگ است که رونق در نیویورک و هر دو خواهد تغییر از سمت چپ به سمت چپ در طول 1960s. اما پس از ورود در سانتا باربارا هر دو انداخت و خود را به محلی مردمی سیاست با نادر غیرت و حتی نادر درجه استقامت و دوام. که در آن دیگر از فعالان خواهد آمد و به Flackses ثابت است.

میکی معروف برای خنده سریع و خشن بدون مزخرف ارزیابی — شهادت صدها بار قبل از سانتا باربارا شورای شهر بیش از چند دهه. او همچنین خدمت در شهرستان سانتا باربارا سازمان مسکن هیئت مدیره. او در اتاق نشیمن بود و همچنین صحنه ای که در آن تعداد بی شماری از شورای شهر و شهرستان supervisorial کمپین راه اندازی شد و خیلی سیاسی استراتژیسازی صورت گرفت.

یک جشن بسیار زندگی عمومی برگزار خواهد شد در تاریخ آینده پس از COVID-الهام محدودیت در گردهمایی های اجتماعی گذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>