دیدار ویللیستن را K9 دوک برای اولین بار پلیس راحتی سگ در ورمونت

ویللیستن اداره پلیس یک شایان ستایش از آنجاییکه عضو جدید: K9 دوک.

دوشنبه دوک روز اول در کار با کنترل خود افسر متی کوهن است که با این گروه از ماه اوت سال 2010. با هم آنها را تشکیل می دهند اولین پلیس K9 راحتی سگ تیم در ورمونت.

“او تا به حال کاملا به روز” در ویللیستن اداره پلیس نوشت: در Facebook پست دوشنبه. پست همراه با تصاویر سیاه و سفید انگلیسی لابرادور پوشیدن خود را “سگ درمانی در آموزش” جلیقه نشسته و نما برای دوربین و snoozing در طبقه با اسباب بازی های خود را.

“دوک تنظیم فقط خوب و ملاقات کاملا چند مردم امروز” پست اضافه شده است.

چه خواهد شد K9 دوک را برای بخش?

K9 دوک را ارائه راحتی به کودکان و بزرگسالان که در حال تعامل با پلیس در طول crime investigations و یا در طول زمان بحران. در ویللیستن اداره پلیس امیدوار است که K9 دوک, حضور, خواهد, کاهش اضطراب, برای این مردم و افزایش ارتباطات خود را با محققان.

اداره پلیس نیز امیدوار به استفاده از K9 دوک برای تقویت ارتباط با دیگر اعضای جامعه در خارج از موقعیت های اضطراری. این است که بخشی از جامعه خود پلیس استراتژی با توجه به ارائه پاورپوینت توزیع به رسانه ها.

اجرای آسایش سگ در یک اداره پلیس است که نسبتا جدید, الگوی, با توجه به ویللیستن پلیس. اما آنها آن را دیده ام با موفقیت اجرا در بخش های دیگر در سراسر کشور.

در طول K9 اولین جلسه خود را با کنترل این آخر هفته — که بصورت زنده در Facebook — روشن بود که K9 دوک خیلی خنک سگ. تقریبا بلافاصله او شروع به جمع شدن و به خواب رفتن در شریک زندگی جدید خود را در آغوش.

راحتی K9 تیم سوخت کمک های مالی

K9 دوک اهدا شد به ویللیستن اداره پلیس توسط Boonefield Labradors در جنوب, New Hampshire. او متولد مارس پیوست و اداره پلیس این هفته است. Pup اطاعت و درمان سگ گواهینامه آموزشی ارائه خواهد شد به عنوان یک کمک مالی توسط خط نازک آبی رنگی K9 در ویللیستن که توسط اجرا سابق برلینگتون افسر پلیس تام ردفورد.

مرد مزرعه و حیاط اهدا K9 دوک مواد غذایی و کوه بیمارستان حیوانات اهدای سگ مراقبت های پزشکی.

ویللیستن دانش آموزان خواسته شد به اشفتگی فکری موقتی نام جدید K9 و رو به رای دادن در بالای مرد و زن به نام. دوک بود مرد نام انتخاب شده توسط رای مردم اداره پلیس گفت:.

به دنبال دوک در رسانه های اجتماعی, بازدید:

  • ویللیستن اداره پلیس Facebook صفحه: facebook.com/WillistonPDVT
  • K9 دوک Facebook صفحه: facebook.com/k9dukevt
  • K9 دوک Instagram صفحه: instagram.com/k9dukevt

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>