دیدار با جدید ‘Batwoman’ — او Javicia لسلی

“Batwoman” را یک نگاه جدید وقتی قهرمان سری درام بازده برای فصل دوم خود را در زمستان آینده در CW.

شبکه همراه با برادران وارنر تلویزیون و Berlanti Productions اعلام کرد که Javicia لسلی را یاد کیپ و راهب در سری. با او مصاحبه لسلی می شود سیاه و سفید بازیگر زن برای به تصویر کشیدن Batwoman در یک اقدام زنده تلویزیونی یا تولید فیلم.

“من بسیار افتخار می شود سیاه و سفید بازیگر زن برای بازی نمادین نقش Batwoman در تلویزیون و به عنوان یک دوجنسی, زن من مفتخرم که به عضویت این نوشته ها نشان می دهد که چنین بوده است پیشگامی برای تجاوز+ جامعه” لسلی در بیانیه ای گفت.

او همچنین اذعان کرد او را استخدام در یک Instagram پست نوشتن: “برای همه از کوچک سیاه و سفید دختران خواب به یک ابرقهرمان یک روز… آن را ممکن است!”

لسلی طول می کشد بیش از سری سرب از روبی رز که بازی کیت کین و ابرقهرمان alter ego, Batwoman, در فصل 1 سریال الهام گرفته از کمیک DC حماسه. افزایش حیرت زده طرفداران هنگامی که او اعلام کرد او خروج از نشان می دهد در ماه مه.

لسلی خواهد شد بازی یک شخصیت جدید به نام Ryan وایلدر. او به عنوان “دوست داشتنی, کثیف, کمی مسخره و untamed.” او همچنین چیزی شبیه به رز کیت کین گفت: CW. با هیچ کس در زندگی خود را به نگه داشتن او در مسیر Ryan صرف سال به عنوان دارو-دونده dodging GCPD و پوشش او درد با عادات بد.

این روزها Ryan زندگی در او ون با گیاه. او را “بسیار ماهر و شدید undisciplined جنگنده — یک دختر که سرقت شیر برای گربه کوچه و همچنین می تواند شما را بکشند با دست خالی.” او یک کردن, لزبین, ورزشی, خام, پرشور, خطاپذیر — و نه خود را “کلیشه ای همه آمریکایی قهرمان است.”

رز ستایش, ریخته گری, نوشتن بر روی Instagram: “این شگفت انگیز است!! من خیلی خوشحالم که Batwoman برگزار خواهد شد توسط یک زن.”

قبل از پیوستن به “Batwoman,” لسلی ستاره دار در سری CBS “خدا Friended من” که برای پخش دو فصل است. که نشان می دهد نیز تولید شده توسط برادران وارنر تلویزیون و Berlanti Productions. او همچنین ستاره دار در شرط بندی سری “کسب و کار خانوادگی” و فیلم “همیشه یک ساقدوش عروس.”

در مصاحبه اخیر خود با TVline.com, showrunner کارولین خشک توضیح داد که این تصمیم به اجتناب سنتی توزیع مجدد و به جای ایجاد یک شخصیت جدید.

“صادقانه به شما بگویم من در نظر بگیرید ‘صابون اپرا نسخه’ (از نو قالبگیری کردن) برای یک دقیقه به دلیل خودخواهانه ما در حال حاضر به حال یک زن و شوهر قسمت نوشته شده و انتقال عاقلانه آن خواهد بود بدون درز. اما پس از انعکاس بیشتر — و من فکر می کنم گرگ (Berlanti) به من کمک کرد این تماس گفت: “من فکر می کنم ما فقط باید راه اندازی مجدد Batwoman به عنوان یک شخصیت متفاوت.'”

خشک رفت و به توضیح است که یک شخصیت جدید “همچنین کمک می کند تا مخاطبان زیرا ما نمی خواهیم آنها را به آدرس ‘فیل در اتاق” با پذیرش یک چهره جدید به همان فرد است.

“Batwoman” برنامه ریزی شده است برای بازگشت در ماه ژانویه در روز یکشنبه شب در سی دابلیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>