دیدار با عمده نامزدهای حزب به دنبال نشان دادن Chittenden منطقه در ورمونت در سنای

رقابت برای شش Chittenden County دولت کرسی سنا در این سال ها 15 عمده نامزدهای حزب — 13 دموکرات و دو خواهان.

در حالی که هر دو حزب جمهوریخواه هستند و مطمئن باشید از شکاف در حزب خود بلیط دموکراتیک زمینه خواهد بود winnowed به شش نامزد در Aug. 11 اولیه.

چهار امتیازهای در حال اجرا دوباره به صندلی خود را در حالی که دو نفر دیگر امتیازهای دیابت دبی اینگرام از ویللیستن یک دموکرات و سناتور. رئیس جمهور Pro Tempore تیم اش از Burlington یک دموکرات/تدریجی در حال کنار پله.

اش است که به دنبال نامزدی حزب دموکرات را برای معاون فرماندار.

در اینجا همه از نامزدها را که پر شده به اجرا برای موقعیت خود را در بزرگترین سنا دولت منطقه.

دموکرات

نام: Phil Baruth

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Baruth شده است یک عضو ورمونت در سنای پس از سال 2010. او در حال حاضر به عنوان رئیس کمیته مجلس سنا در آموزش و پرورش بود که قبلا رهبر اکثریت مجلس سنا. Baruth یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه ورمونت.

وب سایت: facebook.com/baruthsenate/

نام: توماس Chittenden

اقامت: South Burlington

در مورد: Chittenden در حال حاضر به عنوان یک عضو از South Burlington شورای شهر و موقعیت او برگزار کرده است برای سه نظر. او یک مدرس ارشد در دانشگاه ورمونت گراسمن مدرسه کسب و او را در خدمت در سبز کوه حمل و نقل مدیره.

وب سایت: thomaschittenden.com

نام: Dylan Giambatista

محل اقامت: Essex

در مورد: Giambatista نشان داده شده است اسکس جانکشن به عنوان یک دولت نماینده پس از 2017 و خدمت در خانه کمیته آموزش و پرورش. او همچنین عضو ورمونت کالج های دولتی هیئت امنا. او قبلا به عنوان رئیس ستاد سابق مجلس شپ اسمیت.

وب سایت: vtdylan.com

نام: ژوئن D. هستون

محل اقامت: ریچموند

در مورد: Heston بود که مدیر عامل Make-A-Wish Foundation ورمونت برای 10 سال و مشغول به کار در آموزش عالی دولت در سه ورمونت کالج ها. او همچنین مدیر عامل ورمونت خانواده شبکه و مدیر اجرایی برتون لرز پایه و اساس است.

وب سایت: juneheston4vt.com

نام: ویرجینیا “جینی” لیون

محل اقامت: ویللیستن

در مورد: یک سناتور از سال 2001 لیون است رئیس مجلس سنا کمیته بهداشت و سلامتی و عضو مجلس سنا نهاد کمیته. قبل از انتخابات لیون بود و استاد علوم زیستی برای بیش از 30 سال است.

وب سایت: senatorginnylyons.com

نام: ارهارد Mahnke

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Mahnke خدمت در برلینگتون شورای شهر برای چهار سال و رئیس شورای برای یک. او شده است هماهنگ کننده برای ورمونت مسکن مقرون به صرفه ائتلاف از سال 1997 و عضو سابق رژیم صهیونیستی. پیتر Shumlin را شورای مشورتی در مسیر از فقر است.

وب سایت: erhardforsenate.com

نام: استیو ممکن است

محل اقامت: ریچموند

در مورد: ممکن است یک مددکار اجتماعی بالینی و غیر انتفاعی موسس. او قبلا خدمت در ریچموند Selectboard و به عنوان معاون رئیس جمهور از دره چاپلین مرکزی کار شورای. او برای ورمونت مجلس نمایندگان در سال 2016 و برای دولت سنا در سال 2018 است.

وب سایت: steveforvt.com

نام: Louis Meyers

اقامت: South Burlington

در مورد: Meyers شده است یک پزشک به مدت 25 سال و با این نسخهها کار در Rutland مرکز پزشکی منطقه ای. او همچنین در گذشته به عنوان یک مددکار اجتماعی و افسر عفو مشروط. Meyers زد برای ورمونت در مجلس سنا در سال 2016.

وب سایت: louismeyers.com

نام: کریستوفر پیرسون

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Pearson منصوب شد برای پر کردن یک جای خالی در ورمونت مجلس نمایندگان در سال 2006 و در رفت و به خدمت سه نظر در خانه قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2017. پیرسون اجرا می شود خود شرکت مشاوره ای متخصص در سازمان های غیر انتفاعی ارتباطات و مدیریت پروژه.

وب سایت: senatorpearson.com

نام: Kesha Ram

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Ram خدمت در ورمونت مجلس نمایندگان از سال 2009 تا سال 2016. او برای نامزدی حزب دموکرات را برای معاون فرماندار در سال 2016 در سوم. او در لیست سه کارفرمایان در افشای مالی تشکیل پرونده: این مرکز برای کل جوامع در برلینگتون جایی که او یک عضو ارشد; خلاق گفتمان در اسکس جانکشن; و چشم انداز مهمانخانه در برلینگتون. او قبلا به عنوان مشارکت مدنی متخصص برای شهرستان برلینگتون و به عنوان حقوقی وکالت مدیر برای سازمان گام برای پایان دادن به خشونت خانگی.

وب سایت: kesharam.com

نام: Adam سقف

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: سقف یک عضو سابق شورای شهر برلینگتون که او انتخاب شد تا در سال 2015 به عنوان مستقل. سقف اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی به نام BTV آتش که با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک و نوآوری در فن آوری.

وب سایت: adamroof.com

نام: دیوید Scherr

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Scherr در حال حاضر به عنوان دستیار دادستان کل در ورمونت دفتر دادستان کل است. قبل از این که نقش او به عنوان یک مدافع در برلینگتون.

وب سایت: davidscherr.org

نام: مایکل Sirotkin

اقامت: South Burlington

در مورد: Sirotkin خدمت در ورمونت در سنای پس از 2014 و او رئیس مجلس سنا در کمیته اقتصادی و توسعه مسکن و به طور کلی امور. قبل از فرض منشی Sirotkin مشغول به کار در قانون است.

وب سایت: sirotkinforsenate.com

خواه

نام: تام Chastenay

محل اقامت: میلتون

در مورد: Chastenay صاحب Chastenay لوله کشی & گرمایش در South Burlington. این اولین بار خود را در حال اجرا است.

نام: Ericka Redic

محل اقامت: برلینگتون

در مورد: Redic صاحب یک مشاوره مالی کسب و کار به نام من دوست دارم پول خود را. Redic زد برای برلینگتون شورای شهر در شمال منطقه صندلی در 2019. او خدمت در هیئت ورمونت قربانی/بازمانده از جنایت شورا و مشغول به کار با سازمان های زنان کمک به ضرب و شتم زنان تجاوز بحران مرکز و ورمونت آزادی به ازدواج.

وب سایت: erickaredic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im