دیدار با مادلین. بزرگ و افتخار از آن است.

فضای زندگی اضافی گرفته شده در یک معنای کاملا جدید این روزها. این چیزی است که شما کشف در Jayman ساخته شده است مادلین مدل stacey chais در چوب ماهون می گوید لارنس وانگ مدیر منطقه.

“این مادلین دو طبقه خانه اندازه گیری 2,283 متر مربع با سه سطح بالای اتاق خواب و یکی در توسعه زیرزمین و 3.5 حمام و سرویس بهداشتی می گوید:” وانگ. “شما را پیدا خواهد کرد یک آشپزخانه کامل برای سرگرم کننده با مقدار زیادی از ذخیره سازی و آمادگی فضا و شامل یک مخفی گاه شربت خانه که توسط یک سرآشپز رویا.


Jayman ساخته شده است مادلین stacey chais در چوب ماهون

“این stacey chais فولاد ضد زنگ ویژگی های گرداب لوازم و Venmar هود فن بیش از این محدوده است که به طور مستقیم منافذ خارج از خانه سنگ کانتر با undermount ابریشم-گرانیت نزول و انتخاب خود را از چوب افرا کابینت با نرم-نزدیک درب.”

اتاق نشیمن باز است-به-بالا از ویژگی های است که اجازه می دهد تا نور طبیعی به سیل اصلی طبقه وانگ می گوید.

“نور طبیعی اتاق را بزرگتر احساس به عنوان انجام اندازه ویندوز در خانه,” او می گوید. “باز مفهوم طرح طبقه با ظرفیت یک میز ناهار خوری نشسته تا هشت نفر و یک اتاق بزرگ است که بزرگ برای سرگرم کننده است.”

استاد بزرگ اتاق خواب شامل او و او ensuite.


Jayman ساخته شده است مادلین stacey chais در چوب ماهون

“اتاق خواب استاد می تواند به جای یک اندازه تخت پادشاه با دو nightstands و یک کمد به راحتی می گوید:” وانگ. “در stacey chais, اتاق خواب استاد همچنین ویترین یک عقب نشینی کامل منطقه برای دو صندلی. این اتاق خواب استاد ensuite قطاری هر دو خود و طرف خود را غرق و گنجه خود را ایجاد خود را کمی واحه.”

توسعه زیر زمین ویژگی های نه پا سقف یک نوار و یک اتاق خواب با پیاده روی در گنجه.

چند برنده جایزه جامعه از چوب ماهون است که به خوبی تاسیس با همه چیز به خانواده نیاز دارد.

“چوب ماهون ارائه می دهد بزرگترین دریاچه آب شیرین منطقه در شهر کلگری در 63 هکتار از آب و 21 هکتار از منطقه ساحل. این شامل دو سواحل خصوصی با 2,200 فوت مربع در ساحل, باشگاه, چاله آتش مناطق پیک نیک, چلپ چلوپ پارک و زمین های بازی والیبال ساحلی اسکله ماهیگیری, آب, ورزشی, اجاره, هاکی روی یخ بازی, تناسب اندام, تربیت بدنی و فضاهای رویداد می گوید:” وانگ. “جامعه و نیز ارائه می دهد 265 هکتار از پارک ها و فضای باز, 22 کیلومتر از مسیرهای پیاده روی و 74 هکتار تابعیت تالاب برای همه مالکان برای لذت بردن از.


Jayman ساخته شده است مادلین stacey chais در چوب ماهون

“چوب ماهون شهری ایجاد کرد ارائه می دهد به راحتی از مجموعه ای از کافه ها و مغازه ها و رستوران های گاه به گاه و ناهارخوری زیبا, فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و خدمات حرفه ای است.”

حقایق سریع

  • سازنده: Jayman ساخته شده است
  • جامعه: چوب ماهون
  • توسعه دهنده: Hopewell مسکونی
  • قیمت: شروع در $497,595
  • آدرس: 33 ماگنولیا تراس
  • ساعت: قرار ملاقات گرفته شده برای خصوصی viewings.
  • تماس با ما: تماس 403-532-4035 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>