متخصص پزشکی: Coronavirus افزایش حرکت در امواج هر ‘شکوفه’ انعکاسی از جامعه خود

به عنوان coronavirus caseloads رسید به سطوح اوج در هفته های اخیر به ظاهر scattershot الگوهای گسترش گاهی اوقات می تواند با ارائه یک مزیت برای تیم پزشکی مبارزه برای جلوگیری از افراد بیمار از overrunning بیمارستان ها و مرگ بی ارزش.

که از نظر رهبر در جنوب کالیفرنیا بهداشت و درمان صنعت Dr. Nicholas Testa, افسر ارشد پزشکی برای CommonSpirit سلامت بخشی از شأن و بهداشتی که دارای چهار بیمارستان در لس آنجلس.

بسیار شبیه به یک موج نورد در سراسر Southland بستری شدن در بیمارستان — که آمار یک رکورد 2,218 countywide روز سه شنبه — رخ داده است در یک جامعه و پس از آن دیگر او گفت: تأثیر هر یک مرکز پزشکی در یک راه متفاوت است. هنوز مقامات بهداشت عمومی ادعا شهرستان را 80 بیمارستان های خصوصی هستند قادر به دست زدن به این وضعیت برای ماه بعد.

“ما دیده ایم شکوفه در محله های مختلف” Testa گفت: در طول یک مصاحبه این هفته با هر “بلوم” انعکاسی از جامعه خود را.

او گفت: تغییر شد قابل توجه که در مقایسه کرامت سلامت نورتریج بیمارستان در یک منطقه با بیشتر خانه های سالمندان با سیستم بهداشت و درمان را در بیمارستان کالیفرنیا در نزدیکی مرکز شهر, که در خدمت به طور کلی ضعیف تر و قومی جامعه است.

“در ابتدا ما شاهد بسیاری از موارد در نرتهریدگ بیمارستان که در آن ما باید یک جامعه و دیدن آنها می آیند از خانه های سالمندان” Testa گفت. “سپس ما آن را دیدم در حال حرکت به یک جوان جامعه است.”

در کالیفرنیا بیمارستان تا 65 درصد از بیماران بستری در طول بیشتر از زمان عادی هستند, لاتین. در حال حاضر با coronavirus تقریبا 80 درصد از پذیرش در لاتین, بیماران, Testa گفت.

این مشاهده نشان دهنده روند کلی که county مقامات بهداشت عمومی را گزارش کرده اند. در حالی که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در مارس رانده شدند با شیوع بیماری در خانه های سالمندان در انتخابات گفت: این موج دوم از موارد جدید و بیماران بیمارستان اریب جوان و آمد بیشتر از شیوع بیماری در محل کار.

وزارت خدمات بهداشتی و درمانی آهنگ های کلی آمار و ارقام از بیمارستان های روزانه است که ارائه شده است در مجموع. بخش آزاد نیست دقیق بیمار اعداد با تسهیلات یک سخنگوی گفت.

بستری نرخ سراسر شهرستان در انتخابات گفت: شنبه تثبیت شد. در این زمان تعداد تخت انتظار می رود به اندازه کافی بیش از چهار هفته بعدی هر چند مراقبت ويژه تخت می تواند یک نگرانی با توجه به L. A. شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly. مدل های جدید نشان می دهد این شهرستان نیاز کمتر ICU تخت و کمتر هواکش از آنچه قبلا تخمین زده می شد Ghaly گفت.

“ICU تخت باقی می ماند ما با ارزش ترین منابع” Ghaly گفت.

به عنوان این هفته Testa گفت: عزت بیمارستان در L. A. شهرستان شد و حدود 80% کامل در بخش مراقبت های ويژه, اما این همچنین شامل دیگر بیماران است. همانطور که برای coronavirus مربوط به پذیرش Testa بود و نه مجاز به می گویند که دقیقا چگونه بسیاری از بیماران به سیستم بهداشت و درمان شد اما او می گویند آن را در تمام زمان بالا پس از همه گیر آغاز شد.

دقیقا چگونه بسیاری از بیماران مبتلا به نظام سلامت می تواند در نهایت رسیدگی به یک سوال دشوار است برای پاسخ به Testa گفت. در حالی که فضا و تجهیزات ممکن است در دسترس نیروی انسانی در نهایت تبدیل به یک موضوع است. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر و با کوسن — Testa گفت: کرامت می تواند تغییر پرسنل در اطراف برای پوشش موج در مناطق خاص.

“ما می توانیم تخت, اما ما نیاز به کارکنان آنها را” او گفت:. “اینجا جایی است که ما همیشه در حال هل دادن برای نگه داشتن کارکنان ما استراحت و سالم و در کنار تخت.”

با وجود استرس کارکنان در شأن شدند, مدیریت خوب, او گفت:. رفاقت بود و در تمام زمان بالا, او گفت:, و تیم پزشکی بودند رو به با حمایت از جامعه است. در این مرحله Testa گفت: آنها با تکیه بر مردم برای کمک به حفظ caseload از گرفتن هر گونه بدتر است.

“مشکل این است که مردم خسته هستند و ما در حال کار سخت تر و تمام بیماری های دیگر در حال آمدن به عقب” Testa گفت.

داستان شده مشابه در حومه که در آن برای مثال تورانس یادبود مرکز پزشکی شاهد افزایش بیماران پس از هفته 6 ژوئیه به گفته دکتر اریک Nakkim مدیر شرکت پزشکی از TMMC اورژانس است.

تعداد بستری COVID-19 بيمار به طور متوسط حدود 45 تا 50 در این هفته برگزاری نسبتا ثابت از هفته گذشته. که هنوز هم کمی پایین از مارس اوج caseloads 55. برای چند هفته در ماه ژوئن تعداد coronavirus بیماران ثابت باقی مانده است و در حدود 15 تا 20. بالاترین در یک نقطه بود 11.

که سربازان ارتش در هفته های اخیر مربوط به افزایش مشابه در بستری countywide رفتن از یک کم از 1,285 در 15 ژوئن به بیش از 2,200 این هفته است.

“این بیمارستان دارای ظرفیت در اد و مراقبت های ويژه با خیال راحت به مدیریت فعلی حجم COVID بیماران و قادر خواهد بود برای حمایت اضافی بیماران اگر این موج ادامه” Nakkim گفت. “اگر چه بیمارستان COVID بیمار سرشماری افزایش یافته است و ما نیز دیدن متوسط طول اقامت کاهش یافته است کمی از ماه قبل است. به عنوان یک نتیجه جریان بیمار حجم قابل کنترل است و بدون ورزش منابع اضافی.”

هر دو Nakkim و Testa گفت: پزشکان آموخته اند یک معامله بزرگ بیشتر در مورد درمان COVID-19 است که یکی دیگر از دلایل که چرا آنها قادر به رسیدگی ادامه داد: افزایش و کمتر مردم در واقع مرگ هر روز بیش از در ماه آوریل است. میانگین مرگ و میر در هر روز باقی مانده است حدود 30 برای چند هفته در حال حاضر نسبت به بالا حدود 45 نفر در هر روز در اواخر ماه آوریل است.

در شأن بیمارستان Testa گفت: پزشکان باید با تکیه بر تکنیک های مختلف در هفته های اخیر برای بهبود نتیجه از جمله عطف بیماران به عنوان یک راه برای از بین بردن احتقان ریه که آنها را برای بیماران و حتی در یک ونتیلاتور.

“مزیت داشتن حجم بالایی از بیماران بستری در بیمارستان برای چند ماه گذشته است که ما بدست بهتر در مدیریت شرایط” Testa گفت.

در اوایل پزشکان قرار خواهد بيماران در هواکش به عنوان به زودی به عنوان آنها اکسیژن وابسته Testa گفت. در حال حاضر آنها در حال انتظار کمی طولانی تر. آنها همچنین بیشتر آشنا با مواد مخدر داشتن موفقیت های بیشتری مانند Remdesivir و استروئید.

بالاتر از همه تستا گفت که او زده بود توسط جمعی از ماهیت این بیماری همه گیر. توقف این ویروس واقعا بستگی دارد در همه کار با هم با پزشکان و پرستاران در خط مقدم است.

“این واقعا تحت فشار قرار دادند به مقدم جامعه چقدر مهم ما ایمنی خالص از جامعه ما” Testa گفت. “همه ما خسته هستند اما من فکر می کنم ما تمام شده است الهام گرفته شده است که جامعه گرفته این مکث به می گویند که ما واقعا نیاز شما در حال حاضر و این واقعا قابل توجه است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>