مک کلور بنیاد هدیه رایگان CCV البته به همه 2020 ورمونت دبیرستان grads

هر ورمونت دبیرستان فارغ التحصیل در سال 2020 می تواند دوره های رایگان این سقوط در کالج جامعه ورمونت (CCV) به لطف مک کلور پایه و اساس است.

در اعلام روز شنبه بنیاد گفت: آن جدیدترین philanthrophic سرمایه گذاری خواهد پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه های مرتبط با هر CCV دانش آموزان دوره انتخاب را از جمله کسانی که با کوتاه مدت برنامه های گواهی.

“ما می خواهیم در ادامه شما را در یادگیری و کاوش منافع خود را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. شما سزاوار چیزی است که شما می توانید بر روی تعداد” گفت: باربارا بندیکت های مک کلور بنیاد جمهور, در بیانیه ای.

دانش آموزان قادر خواهد بود به ثبت نام تا سپتامبر 4 و می توانید ببینید http://www.ccv.edu/2020gradgift برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت. بدون هزینه های نرم افزار و مرجع نامه و یا نمرات آزمون های استاندارد مورد نیاز برای ثبت نام با توجه به انتشار اخبار.

تلاش قاب به عنوان یک هدیه فارغ التحصیلی برای دانش آموزان در حال ظهور به یکی از مهمترین نامشخص دوره در دهه.

بیشتر: به عنوان عالی آموزش و پرورش, چالش, ورمونت, جامعه, کالج باقی می ماند در بالای فرای

بیشتر: مطالعه: بیش از نیمی از سالمندان دبیرستان می گویند همه گیر تحت تاثیر انتخاب کالج

“من می خواهم برای تشکر از مک کلور بنیاد برای این هدیه سخاوتمندانه به کلاس از سال 2020” رژیم صهیونیستی. Phil اسکات در بیانیه ای گفت. “عدم اطمینان ناشی از COVID-19 بدون شک این محوری در زندگی خود را بیشتر به چالش کشیدن به حرکت. اما داشتن یک فرصت برای حداقل یک دوره به صورت رایگان در کالج جامعه ورمونت — و دسترسی CCV کالج و حرفه ای منابع — می توانید به کمک این کلاس که تحمل زیادی در ارشد خود را در سال است.”

CCV ارائه می دهد 600 دروس در هر ترم در سراسر طیف گسترده ای از مناطق موضوع با توجه به انتشار اخبار. به عنوان بخشی از ورمونت کالج های دولتی, سیستم CCV و دانشجويان دوره اعتبار می تواند انتقال درون دولت کالج سیستم به دانشگاه ورمونت چاپلین کالج و دیگران در خارج از ورمونت.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>