شهردار رابرت گارسیا با مادر و ناپدری در هواکش پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا با مادر و ناپدری هر دو در فن مربوط به coronavirus او اعلام کرد دوشنبه, جولای 13.

هر دو به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

در حالی که آنها در هواکش — مجبور دستگاه تنفس پایین قرار داده شده ایرویز در حالی که بیمار ناخودآگاه — گارسیا گفت: مادر و ناپدری در وضعیت با ثبات و دریافت “قهرمانانه مراقبت” از کارکنان بیمارستان. “وضعیت با ثبات” یک اصطلاح است که به طور معمول اما نه همیشه مورد استفاده برای توصیف که بیمار را در وضعیت فعلی است به طور قابل توجهی تغییر کرده و یا در شار.

“مادر من یک کارگران بهداشت و درمان” گارسیا در بیانیه ای گفت. “او کار می کرد در همان درمانگاه برای بیش از 25 سال است که فوق العاده دقیق و درک جدی از این ویروس است.

“خوشبختانه هر دو در وضعیت با ثبات و ما امیدواریم که برای بهبودی کامل” او اضافه شده است. “آنها هر دو دریافت قهرمانانه مراقبت از چشم پزشکان و پرستاران است.”

گارسیا و شوهر, مت بيش از هر فرد در تعامل با آنها در هفته شهردار گفت. گارسیا و شوهر هر دو آزمایش منفی برای این ویروس پس اخیر آزمون.

“به عنوان یک مادر و به عنوان شهردار, من, منجر به ادامه ما از طریق این بیماری همه گیر با حل و فصل و شفقت” گارسیا گفت. “اجازه دهید نگه داشتن خانواده های ما سالم و شهرستان ما در حال حرکت رو به جلو است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>