شهردار می پرسد برلینگتون ساکنان به ایجاد سر و صدا’ به جشن در جولای 3, جای آتش بازی

برلینگتون (ابهامزدایی) را استادانه درست شده آتش بازی نشان می دهد بیش از دریاچه چاپلین ممکن است لغو شود اما شهردار تشویق مردمی به “سر و صدا” به با هم جشن می گیرند.

شهردار Miro Weinberger اعلام کرد طرح خود را در طول شهردار در جلسه جولای 1 برای ساکنان به “سر و صدا” از خانه های خود را در 7:30 p. m. 3 جولای. او را تشویق جمع آوری در پشت محوطه جلو stoops یا پیاده رو, به صدا, به عنوان یک جامعه “با هم و در عین حال از هم جدا است.”

این سال را جشن نیز تحت تاثیر حوادث اخیر خواستار برابری نژادی.

“در سال 1776 روز استقلال نبود آزادی برای همه” Cindi Wight, مدیر, Burlington, پارک های تفریحی و اسکله گفت. “این یک زمان ساکت تر در این سال انعکاسی زمان, اما ما همچنین نمی خواهید به از دست دادن این واقعیت است که این یک زمان فوق العاده به هم به عنوان یک جامعه است.”

ساکنان می توانند با استفاده از هشتگ #btvjuly3 به به اشتراک گذاری تجربیات در رسانه های اجتماعی.

“حتی اگر آن را به نگاه متفاوت در این سال ما امیدواریم که که این جشن هنوز هم به هر کس یک شانس به صرف برخی از زمان در خارج از لذت بردن از خانواده و عزیزان و منعکس کننده آرمان های امریکا است که ما هنوز در حال کار برای ایجاد یک واقعیت برای همه” یک بیانیه از شهردار در جلسه خواند.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>