حداکثر Tuerk سابق USC و شارژر lineman می میرد در 26

 • USC مرکز حداکثر Tuerk برگ این زمینه پس از عمل در هوارد جونز زمینه در لس آنجلس در اکتبر 28, 2014. (عکس از اد Crisostomo/SCNG فایل)

 • شارژر حداکثر Tuerk ساعت All Star game. نارنجی شهرستان All-Star کلاسیک دبیرستان فوتبال بازی پخش شد در Orange Coast College in Costa Mesa, CA در جمعه 30 ژوئن 2017. (عکس توسط بیل Alkofer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG فایل)

 • USC offensive lineman حداکثر Tuerk, مرکز, به نظر می رسد برای حفظ اردن آستین راست دور در USC بهار بازی در سالن بزرگ در آوریل 19, 2014. (عکس توسط Paul Rodriguez/SCNG فایل)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • USC مرکز حداکثر Tuerk باعث می شود حرکت خود را در طول تمرین در هوارد جونز زمینه در لس آنجلس در اکتبر 28, 2014. (عکس از اد Crisostomo/SCNG فایل)

 • لس آنجلس شارژر #66 دن Feeney دیلون Condoleo حداکثر Tuerk و#32 براندن الیور را در این زمینه برای اولین بار بعد از لس آنجلس شارژر اردوگاه آموزشی در جک Hammett مجموعه ورزشی یکشنبه در کوستا مسا ، 30 جولای 2017. (عکس توسط تری Pierson/SCNG فایل)

 • حداکثر Tuerk (سانتا مارگاریتا HS) در دست بود اما شرکت در خارج از دریل در طول USC سالانه “نرم افزار از روز” برای آن پیش نویس NFL-بازیکنان واجد شرایط در مارس 31, 2016. (عکس از مایکل Goulding/SCNG فایل)

 • شارژر حداکثر Tuerk ساعت All Star game. نارنجی شهرستان All-Star کلاسیک دبیرستان فوتبال بازی پخش شد در Orange Coast College in Costa Mesa, CA در جمعه 30 ژوئن 2017. (عکس توسط بیل Alkofer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG فایل)

 • جنوب کالیفرنیا گارد حداکثر Tuerk (75) دارای موقعیت خود را در خط حمله در طول سه ماهه اول سال یک NCAA college football بازی برابر هاوایی پنجشنبه ، 29, 2013 در هونولولو. (AP Photo/یوجین تنر فایل)

 • حداکثر Tuerk با حضور سانتا مارگاریتا بالا در اورنج کانتی. او را بازی موقعیت های متعدد در خط حمله برای USC از 2012 – 15 برنده تیم اول تمام Pac-12 افتخارات در سال 2014. (Michael Conroy/آسوشیتد پرس فایل)

 • جنوب کالیفرنیا مرکز حداکثر Tuerk (75) در طول نیمه دوم یک NCAA college football بازی برابر آریزونا شنبه, اکتبر. 11, 2014, در, Tucson, Ariz. (AP Photo/ریک Scuteri فایل)

 • USC مرکز حداکثر Tuerk #75 باعث می شود حرکت خود را در طول تمرین در هوارد جونز زمینه در لس آنجلس در اکتبر 28, 2014. (عکس از اد Crisostomo/SCNG فایل)

حداکثر Tuerk سابق مرکز در USC که بازی برای شارژر برای دو فصل مرده است USC اعلام کرد در روز یکشنبه.

“#FightOnForever حداکثر Tuerk,” USC ورزشی بخش توییتی. “Trojan خانواده خیلی غمگین اخبار Tuerk عبور رفته بیش از حد به زودی در سن 26 و افکار ما نماز و تسلیت با خانواده اش.”

علت مرگ اعلام نشده اما Tuerk درگذشت و روز شنبه در حالی که پیاده روی با پدر و مادر خود را در کلیولند جنگل ملی در “مورد علاقه دنباله” پدر و مادر خود گفت: در بیانیه منتشر شده توسط USC.

“حداکثر عاشق هم تیمی های خود و مربیان و مدارس کردند.” “حداکثر یک دوست پسر و برادر بزرگتر و عبور برگ های غول پیکر, سوراخ در قلب ما. قدرت و اخلاق کاری است که الهام بخش بسیاری از.”

“دل شکسته از دست دادن حداکثر Tuerk,” USC سر مربی رس Helton به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “باور نکردنی فرد هم تیمی و شر. افکار ما و donating به خانواده اش.”

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

دو راه lineman در سانتا مارگاریتا بالا Tuerk کمک کرده و منجر عقاب به یک CIF بخش 1 قهرمانی کشور در سال 2011 به عنوان یک ارشد. او سپس ثبت نام در USC درآمد اول همه آمریکایی افتخارات در سال 2012 به عنوان او همیشه اول درست دانشجوی سال اول برای شروع در سمت چپ برای مقابله با تروجان ها.

با بازی کالج فوتبال Tuerk به دنبال در جای پای پدرش, گرگ, که بازی, تنگ پایان برای دانشگاه براون.

در طول زمان خود را در USC Tuerk بازی چندین موقعیت در USC را در خط حمله. تروجان ها رفت و به چهار کاسه بازی در طول Tuerk تصدی رفتن 2-2 در postseason.

پس از چهار سال با تروجان ها, درآمد اول-تیم تمام Pac-12 به عنوان یک تازه وارد Tuerk انتخاب شد توسط San Diego Chargers در دور سوم 2016 پیش نویس NFL رفتن 66 کلی. اما یک مصدومیت زانو او را نگه داشته و در غیر فعال لیست کل rookie فصل است.

او در این شارژر برای دو فصل پیوستن به تمرین تیم ملی در سال 2017. قبل از این که فصل Tuerk بود به حالت تعلیق در چهار بازی برای نقض NFL عملکرد-افزایش مواد سیاست تخلف او سرزنش بیش از حد محصولات.

بعد از آن در سال 2017, او امضا شده با کاردینالز آریزونا’ تمرین تیم ملی اما قطع شد و در سال 2018 است. او تا به حال نشده یک بخشی از یک NFL فهرستی از آن.

چند تا از Tuerk سابق هم تیمی ها و مربیان در زمان به توییتر برای سوگواری از دست دادن او از جمله Jurrell کیسی Chuma Edoga, Viane Talamaivao کریس Albarado و Dion بیلی.

“فقط برخی از وحشتناک اخبار” بیلی توییتی. “لعنت به مرد پاره کردن حداکثر Tuerk! رفته بیش از حد به زودی.”

“من فکر می کردم سال 2020 می تواند بسیار بدتر است. #تبدیل به یکی از پرشور ترین هم تیمی های” Albarado توییتی.

USC خط حمله مربی تیم Drevno که مربی Tuerk در سال 2014 به اشتراک گذاشته افکار خود را بیش از حد.

“افکار و دعاهای من با Tuerk خانواده از طریق این تلاش بار” Drevno توییتی. “حداکثر باور نکردنی بازیکن و رهبر و هم تیمی. او تجسم آنچه در آن است به Trojan! من مفتخر به مربی و اطراف مانند یک روح!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>