جفتگیری در اسارت ؟

من شنیده ام نبوت است. شما شنیده ام نبوت. در حال حاضر همه ما آن را شنیده: نه ماه از در حال حاضر ما خواهید دید موجی از “قرنطینه نوزادان” در حالی که تصور انسان در سراسر جهان باقی ماند در داخل خانه و *چشمک چشمک* در بر داشت راه های سرگرم کننده خود را.

اما من باور نمی کنم آن را برای یک دقیقه.

آیا شما تا کنون دیده شدن یک زن و شوهر در sweatpants و دستکش پاک کردن جعبه منجمد وافل و دقیقه برنج را با اسپری سفید کننده پس از بازگشت چهره-نقاب و reeking از Purell از وحشت گردش به بازار ؟ جواب این است: نه ، هیچ یک از شما نیست.

چون این لحظه ما در حال رنج طریق است نه یک لحظه. در واقع این عجیب و غریب بر روی صفحه رادار در تاریخ نمی تواند کمتر از یک نوبت در اگر آن را یک لکه از سس گوجه فرنگی با طعم تف اویزان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نگران شده-خارج می گردند flaptrap.

به عنوان یک قاعده ویروس ها را شپشو aphrodisiacs. اضافه کردن یک گیج کننده روزانه مرگ و میر میلیون ها نفر از کار بد مجهز بیمارستان سرسام آور سیاسی نادانی و بی پروا به خطر افتادن زندگی با پرچم-پوشیدن نشانه-تکان دادن imbeciles — و شما رو گسترده وجودی احساس وحشت و نگرانی که بهتر مناسب برای پخت چیز و خوردن شراب خواری گفت: پخته چیز نسبت به یک دمدمی مزاجی ،


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


برای اینکه عادلانه اجتماعی فاصله ساخته شده است که تمام تعاملات انسانی به طور ناگهانی بی دست و پا و آشکار. در یک بار در شب امتحان با هم از خانواده ها و از هم میپاشد از دوستان و همکاران این #saferathome دستور خواسته, مجبور, ناراحت کننده هم حتی آن را به عنوان تجویز درد غیر طبیعی انزوا.

من پیاده روی در ” هود فقط برای دیدن چهره انسان فراتر از زوم را قاب مستطیل و من موج در غریبه ها در سراسر خیابان با یک پوزخند است که می گوید: پدیده, “خوب به شما را ببینید! شما همچنین تظاهر به مدت 11 دقیقه است که خانه خود را ندارد زندان؟” در عین حال وقتی که من به طور تصادفی به تصویب بیش از حد نزدیک به یکی دیگر از نقاب غریبه در یک راهرو مواد غذایی نگاه می کنم بطور سرد و بازاندیشانه دور به عنوان اگر نادیده گرفتن وجود خود را می تواند به جلوگیری از آلودگی من هنوز هم نمی فهمم.

در یک جهان که در آن نزدیکی را تهدید می کند ما طول عمر — که در آن نزدیکی است بیماری — چگونه می تواند صمیمیت ایستاده شانس است ؟ شما بیشتر احتمال دارد به nab آخرین بسته از Charmin نرم افزار فوق العاده در وان از شما خوش شانس دریافت کنید در حال حاضر.

برای یک چیز, اگر شما در حال قرنطینه با کودکان و نوجوانان وجود ندارد و حریم خصوصی. تا کنون. از هر کسی. من احساس می کنم برای مردمی که از هم جدا هستند از عزیزان خود را در حال حاضر و من قدردان و سپاسگزار بود با خانواده من — اما اکثر شب ما بهار به چهار گوشه خانه ما مانند pinballs از جان گذشته به عنوان دور از یکدیگر را به عنوان ما می توانید بدون نیاز به هیچ ماسک. اگر شرایطی باعث می شود قلب رشد fonder و سپس قرنطینه … فقط باعث می شود شما واقعا علاقه مند نبود.

همچنین تعداد بسیار کمی از ما تاب یک نگاه فقط در حال حاضر. شخصا وجود دارد چند هفته وجود دارد زمانی که من صادقانه را فراموش کرده بودم ، یا مو. من فقط تصادفا در سراسر از اتاق به اتاق به دنبال اشتباه و سفید-knuckling یکجور دوربین عکاسی. من ممکن است با پوشیدن یک پتو ؟ اما آن را بدون آمده است اینجا پتو, من می توانم به شما اطمینان دهم.

بزرگترین انجمن-tinguisher از همه: خستگی عاطفی. این تکه از مغز من به طور معمول این سایت متعلق به عاشقانه مشغول تندرست بین خزندگان نگرانی بود که همسایه ما می تواند راب اگر فروشگاه های اجرا قهوه ؟ و ملاحظات فلسفی مانند این است که طبیعت نه چندان ظریف راه مدیریت آلوده و پر جمعیت سیاره ؟ قلب من از نوسانات مطلق وحشت بیش از جسد پر از سردخانه کامیون به مطلق سحر در خلاقیت و تمرکز از جادوگران که دوباره ایجاد 1981 موزیک ویدیو قاب-برای-frickin’-قاب در مقابل متری.

در هفته گذشته هر چند من و همسرم به خاطر آن است که ما شبیه به یکدیگر است و ما دیر شده برای یک شب تاریخ. بنابراین ما لباس قرار داده و در طلا و جواهر (من) و کلن (او) و absconded به حیاط خلوت ما امام جواد برای تماشای یک فیلم در لپ تاپ ما تحت string چراغ فانوس و ستاره. حلق آویز وجود دارد با هم به حالت تعلیق در مخاطره آمیز و برهم کردن از جاذبه و طناب heaved inelegantly نسبت به یک دیگر توسط تور در اطراف ما آن را احساس مانند یک شیرین نوع mini-قرنطینه: بی دست و پا اما دنج است. ناپایدار و بی خطر است. و یک خوش آمدید, جایی برای پنهان کردن از جهان تا ارتباط می گرداند.

آیا من یک به نفع ، در صورتی که گروهی از قرنطینه نوزادان تا کنون نشان می دهد که تا همین حالا به آنها بگویید که در آن ما هستند.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>