ماسک در حال حاضر اجباری در بسیاری از سانتا باربارا کسب و کار

سانتا باربارا شهرستان شورا رای سهشنبه به نیاز کارکنان و مشتریان از کسب و کار خاص به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در حالی که آنها در محل کار و فروشگاه.

این شورا تعریف شده به عنوان ماسک ماسک پارچه روسری bandanas و یا دیگر پوشش صورت بیش از دهان و بینی. N95 یا فولاد ماسک لازم نیست.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


کسب و کار باید منع ورود هر کسی با پوشیدن یک ماسک شورا مقرر و فروشگاه ها ممکن است به ارائه رایگان ماسک به مشتریان و یا آنها را برای خرید در دسترس. کسب و کار باید به ارائه ماسک صورت برای کارگران خود را رایگان است.

منظور می رود به اثر چهار شنبه, آوریل 1 تاثیر می گذارد و زیر انواع کسب و کار:

  • داروخانه ها و فروشگاه های مواد مخدر;
  • فروشگاه های مواد غذایی, مزرعه و تولید غرفه سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی انبار و فروشگاه های مواد غذایی, بانک گواهی بازارهای کشاورزان’ و دیگر موسسات درگیر در فروش خرده فروشی از مواد غذایی خشک محصولات میوه و سبزیجات تازه و آب و مواد غذایی حیوان خانگی و پت عرضه دارو (اما نه نظافت و یا آموزش) تازه یا منجمد و گوشت و ماهی و مرغ و يا هر خانوار مصرف کننده محصولات (مانند ساخت و ساز و تجهیزات برای تمیز کردن و شخصی-محصولات مراقبت از);
  • سازمان ها و کسب و کار است که ارائه مواد غذایی و یا دیگر خدمات به مردم;
  • سخت افزار و ساختمان فروشگاه های عرضه و مهد کودک;
  • Laundromats خشک پاک کننده ها و لباس های شسته شده ارائه دهندگان خدمات;
  • رستوران ها و خرده فروشی مواد غذایی است که امکانات آماده و ارائه مواد غذایی به مشتریان از طریق وانت یا drive-through;
  • تاکسی سوار-های خدمات خودرو-شرکت های اجاره و خصوصی دیگر خدمات حمل و نقل; و
  • هتل ها و متل ها در عموم مناطق قابل دسترس.

برای اطلاعات بیشتر و خواندن اضطراری سفارش اینجا را کلیک کنید.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>