مارتین: امی کوپر باید شارژ برای او نژادپرستانه عمل

او آشکار قانون از نژاد پرستی برخی از رسانه ها مورد توجه است.

اما زمانی که در حال حاضر اخراج مینیاپولیس افسر پلیس و قتل مشکوک درک چوین دستگیر شد در تصویری زانو در جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه و پایان دادن به زندگی خود امی کوپر نژادپرستانه عمل شد تا حد زیادی فراموش شده است.

هیچ سوالی وجود دارد که چوین رفتار که باعث شده جهان گسترده ضد سیاه نژادپرستی تظاهرات و reinvigorated سیاه زندگی مسائل جنبش باید نقطه کانونی چه خواهد شد امیدوارم ایجاد تغییر واقعی در جامعه ما است.

اما کوپر قابل سرزنش نژادپرستانه عمل می کنند که تا به حال بالقوه به توان فقط به عنوان کشنده به عنوان چوین را نباید فراموش یا نادیده گرفته شود.

برای کسانی که آن را از دست رفته و بسیاری از احتمالا پس از آن رخ داده است صرف ساعت قبل از فلوید مرگ و گم شدم در همان اخبار از چرخه کوپر نیویورک دستگیر شد, در تماس تصویری 911 و ادعا می شود در معرض خطر توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار ،

که مرد مسیحی کوپر (و هیچ رابطه ای به زن) تا به حال جسارت به درخواست او به دسته سه تایی سگ خود را در یک منطقه از پارک مرکزی به نام بی هدفی که در آن کانین باید بند زده.

وقتی امی کوپر حاضر به پیروی مسیحی کوپر درخواست او شروع به ضبط ویدئو خود را در تلفن همراه خود فیلم بعد مشترک در رسانه های اجتماعی.

در آن زن غیرعقلانی خواسته است که کوپر بود که در پارک تماشای پرنده, توقف ضبط و یا او را به تماس با پلیس که او در نهایت می کند.

در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که برای برخی نظرات رد و بدل شد بین این دو قبل از مسیحی کوپر تصمیم می گیرد برای ایجاد یک رکورد از خود جلسه روشن است هنگامی که دوربین نورد او به هیچ وجه تهاجمی نسبت به او.

در واقع به عنوان زن به او نزدیک و menacingly نقاط انگشت او در حالی که او خواسته های او بسته تلفن خود او بارها و بارها از او می پرسد “لطفا نمی آیند نزدیک به من” و خلوت کمی.

به عنوان مسیحی کوپر همچنان به رکورد زن سفید پشت خاموش کردن تلفن خود را و به او می گوید او در حال رفتن به تماس با پلیس.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من,” او می گوید قبل از شماره گیری 911.

“لطفا به آنها بگویید هر آنچه شما می خواهم” او پاسخ.

این زن نیویورک و سپس تماس خدمات اورژانس.

“من در ربط و وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار او یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری و او ضبط و تهدید من و سگ من,” او می گوید این اپراتور است.

“وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد, من در پارک مرکزی او در حال ضبط است و تهدید به خودم و سگ.”

هنگامی که او به نظر می رسد مشکل انتقال پیام کوپر شروع به صدا حتی بیشتر احساس خطر حتی اگر مرد سیاه و سفید “را تهدید او” واضح است که انجام این کار چیزی بیشتر از سکوت با اشاره یک تلفن همراه ،

“من در حال تهدید توسط یک مرد در ربط لطفا پلیس بلافاصله.”

او سپس با قلاده سگ او کوپر می گوید: “با تشکر از شما” و توقف ضبط.

با توجه به سی ان ان پلیس هم حضور و هر دو را ترک کرده بود.

برای او اسفناک انجام امی کوپر از دست داده و کار خود را (که او سزاوار) و دریافت تهدید به مرگ (که او نیست).

اما مهم تر از او بوده است نه با عنوان جرم جنایی متهم به دروغ گزارش یک جنایت و قرار دادن مسیحی کوپر در خطر بودن درمان مانند بیش از حد بسیاری از مردان سیاه و سفید را در گذشته — به عنوان گناه به دلیل رنگ پوست خود را.

اقدامات او نشان می دهد که چقدر غیر منطقی مردم عمل می کنند نسبت به اقلیت های موجود.

ما باید یک مرد سیاه و سفید با یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری (احتمالا بر روی سر خود را از تلفن خود را در دست خود را) از تماشای پرنده که جسارت به درخواست کسی به اطاعت از قانون و او را بلافاصله در معرض خطر قرار بازداشت.

شارژ چوین با قتل در Floyd مرگ بود و درست انجام و شارژ امی کوپر خواهد بود بیش از حد.

[email protected]
در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>