پستانداران دریایی, مرکز مراقبت های افزایش 1.2 میلیون دلار مورد نیاز برای انجام

این پستاندار دریایی مرکز مراقبت از لس آنجلس که در ماه ژانویه با ارسال یک درخواست که شیر دریایی مرکز نوتوانی مواجه وخیم مالی اضطراری را مطرح کرده است بیش از 1 میلیون دلار مورد نیاز برای نگه داشتن سن پدرو مرکز عامل از طریق جولای 2021.

به مناسبت سخت مبارزه نقطه عطف این مرکز برگزار خواهد شد یک زندگی جریان مهر و موم رویداد روز از ظهر تا 1:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 27, آنلاین که در آن شرکت کنندگان می توانند تعهد بیشتر بودجه برای کمک های بیشتر این مرکز به عنوان آن را همچنان به عقب و حتی مالی دلسرد شدن.

“به صداقت آن واقعا پایین آمد فقط یک تورم از حمایت جامعه” گفت: کهربا بکررا یک وکیل است که کمک کرده است مرتب کردن بر اساس وضعیت مالی این مرکز که در سال 1992 افتتاح شد در فرشته دروازه پارک در سن پدرو.

مرکز دریافت برخی از بزرگتر کمک های مالی — در درجه اول 100.000 دلار از شهرستان لا سرپرست جانیس هان دفتر حساب — اما بیشتر از این پول از کمک های کوچکتر او گفت:. کودکان محله سازمان لیموناد می ایستد و دیگران کمک خود را با جمع آوری اعانه.

“این فقط به شما نشان دهد چه جامعه محلی ما می توانید انجام دهید” بکررا گفت.

این مرکز همچنین حمایت از حامیان به عنوان دور به عنوان آلمان و کانادا و فرانسه, او گفت:.

مرکز بسته شده به مردم از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تا زندگی جریان مهر روز معمولا برگزار می شود به عنوان یک فرد در خانه باز ارائه خواهد شد مردمی فرصتی برای امضا و مهر و موم دیده بان تغذیه.

“ما باید یک غذای زنده برای زنده خوراک” بکررا گفت: از صرف غذا فعالیت است.

مردم اهدا می تواند در زمان واقعی با خرید یک ماهی از این مرکز تامین مواد غذایی و سپس به تماشای یک شیر دریایی gobbles که ماهی.

“ما نیز در حال رفتن به یک تور از مرکز با دکتر (لورن) پالمر” بکررا گفت: این مرکز دامپزشک که “را مختصر و مفید و به مردم اجازه دهد زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که حیوانات انجام می دهند.”

این پستاندار دریایی, مرکز مراقبت در سن پدرو برگزار شد خانه باز در یکشنبه, فوریه. 16, 2020, دعوت بازدید کنندگان برای دیدن پیشرفت های ساخته شده از کمک های مالی خود را. ده ها تن از چادر پر شده با سازمان های محلی کوچک و فروشندگان بازی های کودکان همه خدمت به نفع این مرکز نیاز به $1 میلیون نفر است. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

مرکز باقی خواهد ماند و بسته به بکررا گفت: تا زمانی که آن را می توانید پیدا کردن یک راه برای ایمن باز در میان همه گیر. اما این مرکز به طور مستمر مصرف شده در بیمار و مجروح حیوانات. مرکز رفتار شیر دریایی و سپس انتشار آنها را به اقیانوس.

“ما بیشتر در کنار احتیاط در شرایط پاسخ ما (به بازگشایی),” بکررا گفت. “من دوست دارم برای باز کردن فردا اما سلامت و ایمنی کارکنان و داوطلبان می آید برای اولین بار.”

این مرکز دارای 200 داوطلب.

وجود دارد باقی می ماند کار و جمع آوری کمک مالی برای انجام بکررا اضافه شده است.

هنوز هم در این مرکز مطرح 1.2 میلیون دلار پس از ژانویه.

“در حال حاضر ما می گویند ما قطعا پایان” بکررا گفت. “ما یک سال بافر.”

یک مشاور استخدام شده اند به در آمده و انجام ممیزی کامل, او گفت:. هنگامی که گزارش صادر شده است با توصیه های این مرکز داوطلب هیئت مدیره توسعه یک برنامه بلند مدت و استراتژی برای جمع آوری کمک های مردمی “بنابراین ما در یک بحران هر سال” بکررا گفت.

برای پیوستن به زندگی می کنند جریان مهر روز بازدید از مرکز وب سایت: marinemammalcare.org.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de