بسیاری از گارد ملی نیروهای ترک لا منطقه ماموریت به نام یک موفقیت

سرباز گارد ملی بودند به عنوان بازگشت به خانه خود را armories در یکشنبه, ژوئن 7, پس از یک هفته ماموریت در منطقه لس آنجلس در حمایت از پلیس لس آنجلس و دیگر ماموران قانون در سراسر این منطقه در طول تظاهرات گسترده.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از از حدود 2,500 در افغانستان عنوان شد اما پس از چند روز صلح آمیز و غیر تهدید کننده تظاهرات بسیاری از آنها ترک خود اختصاص داده پست در L. A. مرکز کنوانسیون در اوایل صبح روز یکشنبه به دنبال بازگشت به صفحه armories بسیاری مستقر در این شهرستان است.

گارد سروان. Jason Sweeney گفت که او در نظر گرفته آن را یک ماموریت موفقیت آمیز.

“من فکر می کنم ما واقعا خوب کار کرده با پلیس لس آنجلس و ما آنها را قادر به انجام اجرای قانون در حالی که ما قادر به حفاظت از منطقه و مردم آن و زندگی و اموال در مناطق مختلف و به آنها اجازه داد به دستگیری و یا پاسخ به حوادث مختلف” او گفت:.

کاستن نگهبان حضور به نظر می رسد در دستور فرماندار که دستور استقرار در 30 مه در درخواست از L. A. شهردار اریک Garcetti به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد در L. A. در Fairfax منطقه و مرکز شهر L. A.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه به دنبال پایان وابستگی نگهبان اصرار شهرها و استان ها به سهولت در استفاده از نیروهای داوطلب و حکومت به عنوان غول هر چند صلح آمیز تظاهرات تحمل در پی مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در طول بازداشت در مینه سوتا است.

تظاهرکنندگان مارس گذشته گارد ملی در اعتراض طریق مرکز شهر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در لس آنجلس در شنبه 6 ژوئن 2020. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

“ما هنوز در وظیفه اما ما در حال کاهش جای پای ما در شهر L. A.,” گفت: Sweeney اضافه کرد که نیروهای بسته بندی خود را Humvees و نور وسایل نقلیه زره پوش به بعد یکشنبه. وی افزود که آنها هنوز هم می تواند آماده برای استقرار اگر بر نامیده می شود.

بسیاری از نیروهای زندگی و یا کار در این منطقه است. آنها شامل معلمان مأموران اجرای قانون و دانش آموزان است.

حضور خود را — پوشیدن لباس های استتار, یونیفرم, کلاه و تفنگ — شده است و همه جا در طول روز از تظاهرات با یک ماموریت برای حمایت از لس آنجلس به اجرای قانون است.

اما در طول راه آنها تا به حال لحظه زمان امیدوار لحظات و سورئال لحظات.

گارد ملی در حال گشت زنی در مقابل لوس آنجلس سالن شهر جمعه 5 ژوئن 2020. گارد شده در توسط شهردار اریک Garcetti به کمک اعتراض شهر را از در رفتن ناآرامی در پی جورج فلوید قتل در مینیاپولیس. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

در هالیوود در هفته گذشته آنها در مواجهه هزاران نفر از معترضان که در راهپیمایی توسط نرده در برابر نژادی و بی عدالتی است که معترضان می گویند آمریکا طاعون عدالت است.

و برای برخی از سراسر منطقه تصویر از سربازان در خیابان های عمومی را برانگیخت دلسردکننده احساسات بازتابی از تنش مشخص شده است که اوایل روز از اعتراضات را برانگیخت توسط Floyd مرگ است.

در ساحل طولانی حداقل 100 از اعضای گارد مستقر شدند, به عنوان مثال. توسط شنبه, 25 گارد ملی اعضای به ارائه امنیت به وستفیلد Culver City mall شده بود می ترسید هدف را برای خرابکاری و دزد. اعضای گارد هنوز قابل مشاهده در برخی از تظاهرات در روز شنبه همه از آن باقی مانده است آرام.

هر ایالت خود گارد ملی. تمام گفته یک گزارش 34,000 شده بود مستقر در سراسر کشور طی هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>