بسیاری از کودکان و نوجوانان نشان می دهد هیچ COVID-19 علائم. چگونه ورمونت مدارس آدرس بدون علامت گسترش

یک چک دما در رها کردن نمی خواهد به اندازه کافی برای شناسایی دانش آموزانی که ممکن است شما با COVID-19. به عنوان بازگشایی مدارس یک استراتژی برای توقف این ویروس در مقابل درب امکان پذیر نیست با توجه به این که بسیاری از کودکان آلوده بعید به نشان دادن علائم اما هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری است.

نزدیک به نیمی از ورمونت کودکان که تست مثبت برای COVID-19 تا به حال هیچ علائم با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان. در اخیر وینوسکی شیوع — که 40 درصد کودکان — حدود 75 درصد از موارد مثبت بدون علامت بودند گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine در ژوئن 19 کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات بهداشت عمومی در نظر گرفته اند از راه های منحصر به فرد این ویروس ارائه در کودکان هنگامی که در حال توسعه مدرسه راهنمایی برای پاییز و معتقدند اقدامات موثر خواهد بود در برابر انتقال است.

آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 در کودکان و نوجوانان

Dr. Benjamin Lee اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ورمونت بیمارستان کودکان تایید ورمونت داده ها نشان دهنده آنچه که دیده شده است در سراسر جهان — کودکان ممکن است علائم خفیف یا بدون علامت باشد.

کودکان تمایل به دریافت این ویروس کمتر است و ممکن است قرارداد آن را پس از قرار گرفتن در معرض طولانی به کسی که با این بیماری لی گفت. این مرگ و میر نیز پایین در کودکان است.

چه چیزی باعث رمان coronavirus چنین چالش برای کنترل “کوچک اما نمی ناچیز بسیاری از موارد می تواند به دست آورد از طریق تماس که بدون علامت در زمان تماس با” لی گفت.

کروناویروس و کودکان: آنچه که دولت داده نشان می دهد در مورد COVID-19 در ورمونت کودکان و نوجوانان

صورت پوشش کمک

تحت دولت دستورالعمل برای بازگشایی مدارس دانش آموزان را تحت روزانه چک های بهداشتی پس از ورود در مدرسه — متوسط مصرف و همچنین سوال در مورد علائم و مواجهه با افراد مبتلا به ویروس است.

سلامت چک ممکن است گرفتن نیمی از آلوده دانش آموزان بر اساس ایالت داده است. با توجه به لی که چرا این دستورالعمل تاکید بر استراتژی برای محدود کردن انتقال ویروس در مدرسه.

لی اشاره کرد امیدوار مطالعات نشان میدهد که چگونه صورت پوشش و اجتماعی فاصله ثابت کرده اند که به طور موثر در برابر گسترش COVID-19. یک مثال بود شیوع در یک ناو هواپیمابر ایالات متحده. کسانی که عینک ماسک نگه داشته و فاصله خود قرارداد این ویروس در یک نرخ پایین تر است.

از دیگر اقدامات در برابر مبارزه با گسترش این بیماری عبارتند از: شستن دست ضد عفونی و داشتن کلاس با هم ماندن بدون حرکت در اطراف ساختمان.

لی که در بازگشایی مدارس نیروی کار گفت: هدف این است که برای وزارت بهداشت شامل هر گونه بالقوه جدید شیوع است.

“با احتیاط ما در محل ما معتقدم که ما باید معقول و منطقی برنامه ریزی برای به حداکثر رساندن احتمال که شیوع می تواند شامل” لی گفت. “این واقع بینانه نیست به فکر می کنم این است که به طور کامل از بین بردن خطر ویروسی انتقال باید به آن توجه قابل ملاحظه ای کاهش می دهد خطر است.”

راحت تر تست برای کودکان

در برنامه ریزی برای بازگشایی, ورمونت, K-12 مدرسه گسترده آزمایش از دانش آموزان نمی شد روی میز در دانشگاه ورمونت و یا Middlebury College.

اما هدفمند تست استفاده می شود می تواند در ارتباط با تماس با ردیابی هنگامی که یک مورد مثبت است که در داخل یک مدرسه. این روش اجازه می دهد تا مدارس برای مهار این ویروس بدون نیاز به خاموش کردن کل مدرسه. لی گفت: آن اجتناب “همه یا هیچ سناریوی” رویکرد.

برای کودکان یک قدامی nares آزمون توصیه می شود که گرایش به راحت تر از سنتی نازوفارنکس آزمون.

یک nares آزمون با استفاده از یک سواب با کوچکتر نکته است که کوتاه تر و درج شده است به هر سوراخ بینی برای 10-15 ثانیه است. سنتی تست انجام شده بر روی اکثر بزرگسالان با بهره گیری از شش اینچ گرد و خاک وارد شده به نازوفارنکس است و برخی مربوط به ناراحتی.

دولت است که جمع آوری مواد مورد نیاز برای قدامی nares آزمون. در ژوئن 2 یک مشاوره بهداشت از دولت وجود دارد گفت: کمبود قدامی nares تجهیزات تست و کودکان زیر 16 سال باید در اولویت قرار گیرد.

در ژوئن 22, دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه دریافت 78,500 بینی سواب و UVMMC دریافت 50,000. بن ترومن با وزارت بهداشت گفت: با های اخیر محموله های “دولت بینی گرد و خاک عرضه به نظر می رسد مثبت است.” این تست همچنین نیاز به دمای اتاق شور. معاون کمیسر کریستوفر هریک از وزارت امنیت عمومی ارسال یک درخواست برای 50000 واحد چند هفته پیش اما دولت هنوز برای دریافت عرضه است. لی امیدوار است که با شروع مدرسه دولت را عرضه کافی برای امکان افزایش تست در کودکان است.

لی گفت: هدف آزمایش ممکن است اجازه می دهد تا مدارس را باز باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن یا گله ایمنی به دست آورد.

“چالش این است که چگونه می توانیم با خیال راحت زندگی می کنند با این ویروس و محدود کردن تاثیر آن,” او گفت:.

مردم آسیب پذیر در خانواده

خانواده شامل افرادی که در معرض این بیماری یا بیماری های زمینه ای ممکن است بخواهید به مشورت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هنگام تصمیم گیری اگر کودکان باید به مدرسه بازگشت.

برای کودکانی که باید به خوبی کنترل آسم یا آلرژی فصلی مدرسه دستورالعمل نشان می دهد که آنها به مدرسه بازگشت. اگر دانش آموز و یا دیگر اعضای خانواده است که به ویژه آسیب پذیر لی توصیه می کند بحث در مورد آن با پزشک شخصی.

با این حال ترخیص از یک پزشک خواهد بود موظف به منظور بازگشت به مدرسه.

بازگشت به مدرسه در یک بیماری همه گیر:چه ورمونت دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار

لی گفت: تمام تصمیمات و توصیه به ورمونت مدارس شد و بر اساس شواهد موجود در زمان و که بیشتر انعطاف پذیری ممکن است لازم باشد. او همچنین ذکر کرد که نیاز به رفتن را از طریق چالش های بازگشایی مدارس با خیال راحت به طوری که بچه ها می توانید به یادگیری است.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>