منینگ: ‘هر وضعیت’ به تاج NLL پادشاه خواهد بود خوش آمدید

همه کانادا حذفی به تاج نوعی از ملی چوگان سرپهن لیگ قهرمان ؟

آن را در آورد می گوید: Curtis منینگ.

“شما هرگز نمی دانید …” منینگ گفت: با خندیدن در اشاره ای منحصر به فرد آلترنا جام پایان دادن به حرفه ای جعبه چوگان سرپهن فصل مربوط به مسابقات صرفا برای پنج کانادا بر اساس NLL تیم است.

“من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان می خواهم به عقب بر گردیم به بازی در هر وضعیت.”

قطعا مادری سوری, B. C., و کلگری Roughnecks گم شده بنابراین هر گونه اشاره ای به بازگشت به عمل در NLL طبقه خواهد بود.

اما پزشک خانواده در Port Coquitlam, B. C., نیست, بانکداری در آن در هر زمان به زودی.

“من فکر می کنم آن را واقعا سخت به پیش بینی گفت:” منینگ یک راست دست مدافع با چهار پاس گل در نه بازی برای Roughnecks در این فصل است. “زیرا همانطور که در حال حاضر بحران در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش اما بدترین سناریو ممکن است که بسیاری از عامه مردم زیرک برای انتقال این است که ما فکر می کنم ما از این و سپس مردم شروع به سفر و بازگشت به حالت عادی و سپس آن را فقط ریپ از طریق جمعیت مانند ما در حال تلاش برای جلوگیری از.

“تا زمانی که وجود دارد یا تعداد کافی از مردم که تا به حال عفونت و یا زنده ماندن وجود دارد برخی از نوع واکسیناسیون در محل است که می تواند حفاظت از بقیه وجود دارد که باید محدودیت برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض” 33 ساله ادامه داد. “این است که به طور مداوم در حال تحول است. و آن زمان است که نقطه اوج اتفاق می افتد که به خوبی در خارج از تخصص من.”

اما مثل همه در چوگان سرپهن برادری او امیدوار است آن را در زمان به پایان زمان NLL کمپین — در برخی از مرتب کردن بر اساس مد مناسب.

“من نمی دانم … امیدوارم” منینگ اضافه شده است. “هنگامی که در مرز ایالات متحده باز می کند تا برای تفریح و سفر و چوگان سرپهن بازی من فکر می کنم که هنوز هم کمی راه دور. اما من فکر می کنم همه می داند که ورزش لوکس است و چیزی است که همه ما لذت بردن از, بنابراین از آن است که قطعا ثانویه در این وضعیت است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>