مرد متهم به قتل در آشکار باند مربوط به قتل در لانگ بیچ

ساحل طولانی — یک مرد بوده است و به اتهام قتل در آشکار باند مرتبط با تیراندازی مرگ از 33 سال در لانگ بیچ دفتر دادستان منطقه گزارش روز دوشنبه.

ژوئن لوپز کروز جونیور, 20, عمومی متهم شد جمعه در ژوئن 29, قتل Soktear Phuy. لوپز نیز رو به سه فقره اقدام به قتل ناشی از حادثه رخ داده است که دو روز قبل از قتل به عنوان به خوبی به عنوان یک اتهام که او شخصا با استفاده از یک تفنگ.

دو مرد دیگر — برندن کنراد گارسیا, 23, از هاوایین گادرنز و اندرو میراندا 29 — متهم هستند در کنار لوپز در سه اقدام به قتل در ژوئن 27 و نیز در مواجهه با تفنگ اتهامات. گارسیا رو اضافی اقدام به قتل تعداد مربوط به ماه ژوئن 28 حادثه با توجه به دفتر دادستان منطقه است که می تواند بلافاصله با ارائه جزئیات بیشتری در این شرایط از هر یک از اقدام به قتل.

هر سه مرد به نظر می رسد در یک ساحل طولانی دادگاه هفته گذشته را وارد کنید درخواست. آنها در حال برنامه ریزی برای arraigned در جولای 28.

تیراندازی مرگبار گزارش شده حدود 7:40 بعد از ظهر 29 ژوئن در 1400 بلوک رز خیابان. پاسخ افسران یافت Phuy دروغ گفتن در حیاط بلند, ساحل, ساختمان آپارتمان با زخم گلوله به قفسه سینه خود را. امدادگران او را به بیمارستان که در آن او درگذشت.

لوپز و گارسیا دستگیر شده بودند در اوایل این ماه رزرو ظن قتل و نام توسط پلیس در ارتباط با Phuy کشتن همراه با یک مرد سوم, ریچارد Frias, 20, از لانگ بیچ. Frias رزرو شده بود به ظن قتل و در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش اما نمی شد متهم در شکایت کیفری علیه لوپز گارسیا و میراندا.

“دقیق انگیزه برای عکسبرداری است که در حال حاضر ناشناخته” به پلیس گفت: در زمان دستگیری. “این حادثه در حال بررسي است به عنوان باند و مرتبط است.”

میراندا دستگیر شد روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im