ماموت جمعیت معترضان مربا هالیوود خیابان در شب یکشنبه


یک جمعیت عظیم این ماجرا هالیوود خیابان اواخر یکشنبه. تصویر KABC تلویزیون

سوخت ادامه داد: خشم بیش از مرگ جورج فلوید دهها هزار نفر از مردم ریخته شده بر روی خیابان های هالیوود در شب یکشنبه.

روز یکشنبه جمعیت کاملا گسترده نشان دادن کمی اجازه دهید تا در گسترده ترین ملی تظاهرات در ایالات متحده در نسل.

یک برآورد در هالیوود قرار داده شد در 10 ، 000 مردم است. اما دیگران برآورد آن در 20,000 تا 30,000 — احتمالا بیش از اندازه از روز تظاهرات که بافته از طریق هالیوود خیابان ها پیش از آن در هفته.

“شما را به (خاطر نشان). ما نمی خواهیم شما را خسته. ما نمی خواهیم شما را به گوش دادن. هنگامی که شما انجام آن را متوقف و آنها را متوقف گوش دادن. بنابراین ما واقعا در تلاش برای ایجاد یک بیانیه گفت:” یک تظاهرکننده در هالیوود که شناسایی خودش را به عنوان کیا.

او گفت: شرکت کرده بود در چند تظاهرات و حرکت او گفت: ساختمان انرژی بزرگتر و جمعیت بزرگتر.

بله “این یک کمی بیشتر, صلح آمیز,” او گفت:. “اما این انرژی است که هنوز هم وجود دارد هر چند.”

در سایه برجسته کنگره سوابق ساختمان در گوشه ای از بلوار هالیوود و خیابان واین گسترده تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, متوقف شد, ترافیک در خیابان ها پر از مردم است. عمومی اتوبوس متوقف شد.

بسیاری از معترضان جوان بودند. اما وجود دارد, مسن, چهره ها در جمعیت آنها به عنوان راهپیمایی همراه هالیوود خیابان های تعیین شده اما صلح آمیز است.

بسیاری برگزار شد تا نشانه با آنچه تبدیل شده اند چند روز ارزش از تصاویر طراحی شده برای ارسال پیام است که یک لحظه به عنوان وارد در تاریخ آمریکا به پایان تاریخی نابرابری.

“نه بیشتر از سکوت است.”

“پل.”

“می گویند نام او” — با اشاره به Breonna تیلور پزشکی کارگر در کنتاکی که کشته شد توسط پلیس در طول یک جستجو.

و حافظه Floyd — the black مردی که در روز یادبود مینه سوتا پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چندین ماه فقط دارای عقاید در خیابان های هالیوود.

این همان در مرکز شهر لس آنجلس که در آن تظاهرات در تالار شهر ملحق شد هنگامی که در نزدیکی یک کاروان از وسایل نقلیه نیز یک شکل از اعتراض نورد به هالیوود است. که جمعیت توسط شب تا به حال لاغر کردن اما در مورد 200-300 باقی ماند و در اوایل شب است.

هیچ دستگیری تا به حال گزارش شده است که از 6 بعد از ظهر به عنوان جمعیت به رهبری غرب عبور هالیوود نشانه و سوار کردن کسب و کار.

غول جمعیت به سرعت در حال ظهور در اواخر بعد از ظهر یکشنبه پس از یک روز صلح آمیز و جمعیت کوچکتر اما در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر منطقه است.

پاسادنا گلندیل پومونا کامپتون, در میان دیگران همه شاهد تظاهرات. اما ماموت هالیوود جمعیت تا به حال برخی از گمانه زنی در آن یکی از بزرگترین و در عین حال در یک هفته ارزش عمده تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de