صاحب مال Simon Property می خواهد از معامله برای خرید رقیب Taubman

توسط ناتالی وانگ بلومبرگ

Simon Property Group, Inc. است فسخ آن $3.6 میلیارد پیشنهاد به خرید ” مراکز Taubman, Inc., استدلال رقیب خود صاحب مال است نقض توافق ادغام نه گام برای کاهش ذرات از coronavirus بیماری همه گیر.

سیمون گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه آن را “اعمال آن قراردادی حقوق” به فسخ این قرارداد که در ماه فوریه اعلام شد قبل از همه گیر کتک مراکز. این شرکت گفت: این درخواست در دادگاه اعلام کرد که Taubman دچار “مواد عوارض جانبی رویداد” و “نقض پیمان در ادغام توافق است.”

Taubman سهام سقوط بیش از 40 درصد پس از بیانیه منتشر شد قبل از بریده زیان. سهام پایین بود حدود 22 ٪ به $35.33 از 11:48 صبح در نیویورک بزرگترین روزانه قطره از دسامبر 2008.

Taubman نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سیمون همچنین غوطه ور در چهارشنبه انداختن آنجا که 9.8 درصد به $78. سهام خود را تا به حال بسیج به تازگی در ایران سریعتر از حد انتظار بهبود اقتصادی.

Taubman سهام معامله شده در زیر پیشنهاد معامله قیمت $52.50 برای بالا بردن حدس و گمان است که این معامله دچار مشکل شد یا که سیمون به دنبال آن پایین تر پیشنهاد

کاهش قیمت ؟

این حرکت توسط Simon در روز چهارشنبه می تواند یک مذاکره تاکتیک با توجه به لیندسی هلندی یک تحلیلگر بلومبرگ در هوش.

Taubman می توانید سعی کنید به زور سیمون به معامله اصلی, اما ممکن است احساس بیشتر به کار چیزی را در قیمت پایین تر با توجه به جیمز سالیوان یک تحلیلگر در BTIG.

“حرکت نزولی در Taubman, سهام ممکن است به عنوان کم در 20s اگر معامله نمی,” سالیوان گفت. “آنها هر انگیزه ای برای مذاکره کاهش قیمت و سوال فقط می شود تا چه حد مناسب است.”

این زمان بد است یک دادگاه مبارزه بین دو مرکز ، مدیران از این دو شرکت خواهد بود مجبور به صرف مقدار زیادی انرژی بیشتری در مسائل حقوقی از عملیات در یک زمان بحرانی با توجه به Mathew Kirschner یک مدیر نمونه کارها در Cohen & هدایت.

سیمون و Taubman دو از ایالات متحده بزرگترین بازار صاحبان و معامله شد دیده می شود به عنوان یک راه برای سیمان به صورت فله تا در آن نبرد برای حفظ خریداران به طور فزاینده ای کشیده شده به راحتی از تجارت الکترونیکی است.

سیمون خواص شامل انتاریو میلز مرکز رسانه ها در پرتقال و نان بازار در حالی که Taubman صاحب بورلی سنتر در لس آنجلس و محل بازار بین المللی در Waikiki.

سخت چشم انداز

چشم انداز آجر و ملات خرده فروشی به طور چشمگیری تغییر کرده پس از این توافق اعلام شد. اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از گسترش Covid-19 باید توقیف فروشگاه, فشار, بیشتر مصرف کنندگان آنلاین.

صاحبخانه در حال حاضر تحت فشار کاهش ترافیک پا و خرده فروش ورشکستگی ممکن است به صورت یک موج جدید جای خالی با عنوان همه گیر نیروهای بیشتر مستاجران از کسب و کار.

در حالی که آمریکایی ها گیر کرده در داخل برای ماه نشان داده اند تمایل به بازگشت به فروشگاه ها وجود دارد که عمده چالش های پیش رو برای محصور مراکز.

سیمون استدلال در بیانیه ای که Taubman تا به حال موفق به ایجاد “ضروری کاهش” در هزینه های عملیاتی و هزینه های سرمایه و شرکت, خواص ضربه شده است به خصوص با شیوع.

“Taubman قابل توجهی نسبت محصور خواص خرده فروشی واقع در پرجمعیت مناطق عمده شهری وابستگی به هر دو داخلی و بین المللی گردشگری در بسیاری از خواص آن و تمرکز خود را بر خرید بالا پایان ترکیب به تاثیر Taubman, کسب و کار نامتناسب با توجه به Covid-19 همه گیر که نسبت به بقیه خرده فروشی املاک و مستغلات صنعت” سیمون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>