ایجاد ماسک های صرفه جویی در زندگی!

در اوایل ماه آوریل در سانتا باربارا سطل تیپ بسیج صدها نفر از داوطلبان به آن ماسک سازندگان چالش: به عنوان بسیاری از پارچه ماسک که ممکن است برای حفاظت از پرستاران و کارگران کشاورزی, فاجعه, تغذیه طرح داوطلبان شهرستان بهداشت عمومی کارگران بی خانمان ها سرپناه کارگران, فروشگاه مواد غذایی, بازی چکرز, و دیگران. در آخرین هفته های 3 230 داوطلب دوخته بیش از 6832 ماسک که در حال تحویل در سراسر شهرستان سانتا باربارا در حال حاضر!

سطل تیپ در حال حاضر راه اندازی یک پروژه “ایجاد ماسک های صرفه جویی در زندگی!”, به ادامه کار خود را رها کردن قدرت از جامعه است. هدف این است که برای استخدام یکی دیگر از 200 داوطلب ماسک سازان همراه با پشتیبانی داوطلبان ارائه مواد و چیدن پایان رسید ماسک را به بسیاری از کسانی که به آنها نیاز دارید برای حفاظت از. هدف ما در ماه مه به سطح شیب دار بالا برای تولید 2500+ ماسک در هر هفته برای پوشش و محافظت از به عنوان بسیاری از ساکنان شهرستان به عنوان ما می توانیم!

داوطلب “sewists” و تحویل رانندگان باید تیمی را برای ایجاد یک تیم از ماسک-ساخت ستاره های بزرگ. سطل تیپ در حال حاضر در همه ‘sewists,’ quilters, sailmakers ها و سورس به استفاده از مهارت های دوخت به ماسک و صرفه جویی در زندگی می کند.

داوطلبان که نمی دوختن به شما کمک می کند با ارائه ماسک مواد به پایان رسید و ماسک در شهرستان سانتا باربارا. با هم ما می توانیم این کار را انجام!

داوطلبان می توانید در اینجا ثبت نام: https://sbbucketbrigade.org/make-masks-save-lives/

سطل تیپ رایگان عرضه مواد انتخاب کنید تا این محصول به پایان رسید و پس از آن حرفه ای شستشو و تحویل ماسک به خدمات مهم قهرمانان در تلاش برای حفظ سانتا باربارا شهرستان در حال حرکت رو به جلو در طول بیماری همه گیر.

سطل تیپ نقش برای همه کسانی که می خواهند برای حمایت از جامعه ما در طول بیماری همه گیر. کمک های مالی از مواد و پول هستند مهم حمایت از این صرفه جویی در زندگی تلاش: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به, بازدید: https://give.sbbucketbrigade.org/campaign/donate – در حال حاضر/c201634

“ایجاد ماسک های صرفه جویی در زندگی!” ماسک ارائه خواهد شد برای حفاظت از بیمارستان سلامت در آسایشگاه سالمندان و مراقبت های مسکونی کارگران; خط مقدم امنیت عمومی کارگران; به unhoused و کارکنان پشتیبانی خود را; دولت و سلامت عمومی کارکنان و گروه های دیگر با افزایش خطر. درخواست ماسک را می توان در اینجا: https://sbbucketbrigade.org/request-face-coverings-for-critical-service – سازمان-در اینجا/

“سطل تیپ تاسیس شد و در سال 2018 به کمک همسایگان ما در زمان خود از نیاز به ساختن جامعه از بحران است.” به گفته مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت آبه پاول. “در سال 2020 ما به یاد داشته باشید آنچه در جامعه همبستگی معنی در زمان بحران. ما با استفاده از هر یک از ما فردی مهارت ها و توانایی های خود برای کمک به دیگران. ما را با هم بکشید و مبارزه با این بیماری همه گیر با همه مردم و ابزار و منابع ما در حال حاضر و با امکانات جدید ما را ابداع و استقرار. ما بخشی از یک جنبش پر از عشق و عزم و ما خوش آمدید همه شما به ما بپیوندید.”

همکاری ما ابرقدرت. برای اطلاعات بیشتر www.sbbucketbrigade.org با تشکر ویژه از همکاران ما: ماموریت کتانی Ablitt خوب پاک کننده شهر سانتا باربارا در منتکیتو انجمن زنگ زده پیتزا, SBC, ماسک, شبکه, جواهرات توسط دریا, Santa Barbara County Sheriffs و پاول پرالتا!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>