سحر و جادو کلاه ترک, ورمونت, فروش, South Burlington, آبجوسازی به جاذبه صفر

این beermaker که jumpstarted ورمونت محبوب microbrew صحنه را ترک Green Mountain State.

جاذبه صفر را بیش از سحر و جادو کلاه جنوبی برلینگتون تسهیلات پس از رسیدن به یک توافق قطعی با FIFCO ایالات متحده آمریکا است که صاحب سحر و جادو کلاه.

معامله انتظار می رود که نزدیک به 1 جولای است و موضوع به دولت فدرال اجازه, با توجه به آزادی مطبوعات اعلام معامله در روز سه شنبه.

سحر و جادو کلاه باقی خواهد ماند در کسب و کار FIFCO گفت: تغییر تمام تولید به یک به روز رسانی آبجوسازی در روچستر, نیویورک. برخی از سحر و جادو کلاه آبجو از جمله انتخاب بسته شماره 9 در حال حاضر دم در روچستر گیاه که در دریافت 50 میلیون دلار به روز رسانی در سال 2018 با توجه به FIFCO.

سحر و جادو کلاه استخدام 43 نفر در South Burlington. کارکنان در دم و عملیات در نظر گرفته خواهد شد برای باز کردن پوزیشن با جاذبه صفر FIFCO گفت. قطع خواهد شد برای همه سحر و جادو کلاه کارکنان که ترک FIFCO.

سحر و جادو کلاه میراث

تاسیس در سال 1994 توسط باب جانسون و آلن نیومن, سحر و جادو کلاه یکی از ورمونت قدیمی ترین کارخانه های لبنی, کنده کاری کردن رد پای منحصر به فرد در دم جهان و ایجاد خود را در محلی فرهنگ و جامعه با حوادث مانند سالانه مردی Gras رژه در مرکز شهر برلینگتون.

در سال 2011 سحر و جادو کلاه بود هشتم بزرگترین صنعت آبجوسازی در کشور است.

“به عنوان یکی از اولین مهارت های لبنی در ورمونت, کلاه جادویی ایجاد کرده است تاریخ طبقه در برلینگتون. از آلن نیومن شروع آبجوسازی در اینجا به طور افراطی تیم خلاق است که مبدع مردی Gras که جذب جمعیت از مردم ما در آبجوسازی و مردم شده اند بخشی از ورمونت جامعه برای 26 سال” گفت: FIFCO مدیر عامل غنی اندروز در بیانیه ای گفت. “ما روابط به برلینگتون این تصمیم بسیار دشوار است. در پایان این بهترین بود دراز مدت فرصت برای هر دو ما و دوستان ما در گرانش صفر.”

مت Wilson مدیر عامل شرکت در جاذبه صفر گفت: آبجوسازی هیجان زده به بیش از یک “مرکز جایی که خیلی از برلینگتون کرافت آبجو تاریخچه ایجاد شد.”

“به عنوان تولید ما نیاز به رشد خود ادامه این تسهیلات راست پایین جاده از ما کاج سنت آبجوسازی ما اجازه خواهد داد برای افزایش بهره وری در حالی که زیرساخت های موجود به ما اجازه می دهد به ماندن درست به محیط زیست ما تاثیر اهداف” ویلسون گفت:. “علاوه بر این از این امکانات جدید به ما اجازه خواهد داد به گسترش تولید ما را بدون فدا کردن فضای مورد نیاز برای توسعه خلاق و نوآوری که ما آبجوسازی شناخته شده است.”

صفر گرانش است که در سال 2004 آغاز فروش آبجو در سراسر شرق و taproom و brewpub در انتهای جنوبی برلینگتون.

FIFCO در میان بالا 10 حذفی در کشور نیز به اجرا در Labatt ایالات متحده آمریکا, Genesee دم شرکت و پورتلند Brewing Company, در میان دیگران.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de