مکنزی تور برای میزبان سری از چهار گلف tourneys

تماس با آن مینی مکنزی تور.

حداقل برای این سال COVID-19 یکی.

با مرز محدودیت های موثر بر صلیب کشور سفر با توجه به کروناویروس همه گیر 2020 مکنزی تور PGA تور کانادا تقویم است که به جای یک سری از چهار تورنمنت برای گلف بازان مقیم کانادا.

“این قطعا ناامید کننده زمانی که شرایط اطراف COVID-19 مورد نیاز ما را به لغو 2020 مکنزی تور نجومی (ماه گذشته) گفت:” مکنزی تور, مدیر اجرایی, اسکات پریچارد. “ما آماده برای یک تابستان بزرگ گلف, اما ما هرگز از دست داده دید هدف این تور که به بازیکنان فرصت بازی مسابقات بر کیفیت دوره های گلف.”

این tourneys متشکل از کانادا زندگی سری مجموعه برای Langford, B. C., و کلدن, Ont., در ماه اوت و سپتامبر با تمام رویدادهای رقابت زیر جهت مکنزی تور و کارکنان آن است.

خرس کوه گلف و تنیس رفت و آمد مکرر جامعه در لانگفورد در جزیره ونکوور میزبان دو 54 سوراخ, حوادث در کوه دوره از اوت. 10-12 و در دره دوره از اوت. 17-19.

پس از اینکه یک هفته به سفر متقابل کشور گلف بازان به سه راهی آن را در TPC تورنتو در Osprey ولی برای دو نفر دیگر 54 سوراخ حوادث. آنها را به لینک های سبک Heathlands دوره هفت. 2-4 و سپس بازگشت به همان امضا داگ Carrick طرح هفت. 9-11 برای زندگی کانادا سری مسابقات قهرمانی.

“کانادا زندگی باور نکردنی است شریک در کمک به ما این هم قرار داده و با دو فوق العاده سالن های ما در مرحله چهار استثنایی مسابقات” Pritchard گفت. “قادر به وعده بازیکن برتر از کانادا زندگی سری اضافی فرصت بازی در فصل آینده در مکنزی تور تنها افزایش آنچه که ما در حال تلاش برای انجام, و ما بسیار خوشحال است که اتفاق خواهد افتاد.”

در واقع بازیکنی که بیشترین امتیاز را بدست آورده در طول چهار مسابقات داده خواهد شد مشروط مکنزی تور وضعیت و تضمین شش مسابقات شروع می شود در سال 2021 برنامه.

در علاوه بر این به کسانی که فرصت بازی گلف کانادا نیز جایزه بازیکن برتر یک نقطه در 2021 RBC کانادا باز است.

این بازیکن در پایان در دوم-طریق-پنجم مواضع نهایی امتیاز در جدول رده بندی کسب مشروط 2021 مکنزی تور وضعيت همراه با تضمین مکنزی تور مسابقات شروع می شود. بازیکنان پايان بین Nos. 6-10 کسب یک نرخ تنزیل به یکی از سال آینده تور مسابقات مقدماتی.

کانادا زندگی سری را درست کانادا متخصصان و نخبگان آماتور و همچنین مکنزی تور اعضا بدون در نظر گرفتن تابعیت که در حال حاضر در کانادا.

مقامات پیش بینی درست اندازه بین 90 تا 120 بازیکنان با دستی در مجموعه 50000 دلار در هر رویداد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im