ماشین آلات ساکت است اما تاریخچه پرس در برلینگتون رایگان مطبوعات برجسته

سینما-اندازه چاپ را فشار دهید در حال حاضر آرام است. برای بیش از نیم قرن آن را به حال لنگ کردن میلیون ها نسخه از Burlington, مطبوعات و روزنامه های دیگر.

در مه 4 — فقط دو روز خجالتی از 52 سال اجرا هنگامی که آزادی مطبوعات چاپ عملیات معطوف به پورتسموث — دینامو را متوقف کرده است.

عدم وجود اتاق مطبوعات را فوق العاده راکت در ماه گذشته یک انگیزه قوی را آرام نگاه گذشته در داخل ساختمان است که bestrides بخشی بهتر از یک بلوک در جنوب وینوسکی خیابان.

سر و صدا خواهد به زودی بازگشت به جوهر آغشته غار, این بار به همراه آن ساختارشکنی. صاحبان جدید خواهد تبدیل این کشش از مرکز شهر.

در یک پرده بین تاریخی لحظات باب Boutin مطبوعاتی مدیر اتاق ارائه شده به عنوان راهنمای تور از طریق کارخانه قسمتهای داخلی.

Boutin همچنان در ترس از این سه داستان ایلینوی-ساخته شده Goss, مترو, حتی پس از 32 سال در کار است.

همه چیز در اینجا — از بهترین چشمه به 26 یک تن ورق-و-پتو سیلندر — ساخته شده صنعتی-قدرت استاندارد.

“آنها نمی دانند که چگونه فربه آنها تا به حال به آن را در آن زمان به طوری که آنها فقط دریا رفت,” او گفت: از محترم تولید کننده.

برخی از Goss مکانیکی فعالیت هستند الگو پس از بخار محور دوار پرس از اواسط قرن 19. دیگر پیچ در وسایل مانند سنسورهای الکترونیکی است که میکرو-مدیریت جوهر جریان تایید کاغذ گل نشسته انطباق با دوران مدرن.

مدرسه/مدرسه جدید فیوژن

از سال 1833 تا Goss وارد در سال 1967 برلینگتون رایگان مطبوعات چاپ شده بودند و در زیرزمین در زیر 191 خیابان کالج, صفحه اصلی از این مقاله, سرمقاله, تبلیغات و گردش دفاتر.

ارتقا از یک سال 1928-فهرست کج بیل زدن مطبوعات به beefier, 250,000 lb. Goss مورد نیاز ساخت یک ساختمان جدید در اینجا, در سراسر از خانه آتش.

مینیاتوری خط برقی نصب شده بود به مسافت از 1800 پوند رول کاغذ روزنامه به خود را ذارد. لیفتراک heaved از طریق اتاق عقب با 3200 پوند نقل از جوهر.

جراحی کفپوش پشتیبانی در اسکله است که گسترش 90 پا زیرزمینی برگزار مطبوعات سنگ ثابت و مستقل از ساختمان پوسته.

“اگر آن وجود ندارد مطبوعات را به سرعت ارتعاش تمام ملات سست از دیوار” Boutin توضیح داد.

در عین حال که همه تناژ hummed با ظرافت است.

تنظیمات به رنگ تراز بودند کالیبره شده به 100 اینچ ، هیچ جزئیات مکانیکی و پنوماتیک دیجیتال — می تواند نادیده گرفته گفت: “این یک مرگ هنر است.”

Boutin قصد ندارد به دنبال صنایع دستی بیشتر است.

“این یک اجرای خوب. آن را بیش از, بنابراین اجازه دهید انجام کاری متفاوت است.” “من احتمالا تا پایان رفع چیزها. فقط بدون چاپ پرس; شاید چیزی خارج برای تغییر است.”

در ضمن, او تا به حال برخی از کارهای به حضور است. او در زمان چند گام از میان رفت و به او آشنا دخمه پرپیچ و خم ماشین آلات لوله و کابل.

هنوز جوهر خشک

در نزدیکی ساختمان بارگذاری حوض ترور تعقیب این مقاله مدیر تولید, بر روی تلفن, untangling حمل و نقل سفارشات که ماهوت پاک کن زدن خود را انبار تناژ روزنامه به دیگر پرس در سراسر شمال امریکا است.

تعقیب به پایان رسید تماس بگیرید. او چند دقیقه قبل از یک بعدی. 27 سال کهنه مطبوعات آزاد بود و تنها یک یا دو هفته باقی مانده قبل از بازنشسته شد.

“من قصد دارم به دست تیم ما بود و در اینجا” چیس گفت. “کار به عنوان یک گروه کنار هم قرار دادن یک محصول جدید در هر روز و گرفتن آن درب است.”

حدود دو دوجین مطبوعات کارگران شغل خود را از دست زمانی که ماشین آلات متوقف شده است.

“این مردم محلی اینجا” چیس گفت. “بله ما متعلق به خارج از کشور اما ما در واقع در اینجا کار می کرد. ما در اینجا زندگی می کردند. و ما آنچه که ما می تواند.”

دیگر خدمه می رسند به هم ریختن را فشار دهید. اجزای مفید به پایان خواهد رسید تا در چاپ دیگر ، فرسوده دندان و دنده ها فروخته خواهد شد به عنوان ضایعات و بازیافت گفت: Patrick دانا مطبوعات آزاد توزیع manager.

و سرنوشت سفارشی-ساخته شده در ساختمان 137 S. وینوسکی Ave.? دانا گفت: Gannett Corp., the Free Press را صاحب مذاکره و فروش آن “است امضا نشده است.”

گاهشمار: از ‘چاق و چله ایرلندی’ به نسخه های دیجیتال

1827 – هفتگی مطبوعات آزاد تاسیس محلی وکلا سنکا Austin و Luman فوت در سمت شمال خانه دادگاه مربع است. برلینگتون دارای جمعیت حدود 3000 در آن زمان است.

1833 – ساختمان در دانشگاه/مکانیک لین (در حال حاضر “Thorsen راه”) ساخته شده توسط مالک جدید, Henry B. Stacy سابق کارگر ماهر پرینتر برای کاغذ. خانواده اش زندگی می کند در ساختمان داستان بالا. چاپ صورت می گیرد در زیرزمین و در آنجا باقی خواهد ماند تا سال 1967.

1843 – اول روزانه نسخه منتشر شده — دو ماه پس از ورود تلگراف خدمات به برلینگتون. بعد از ظهر edition تنها. نسخه هفتگی ادامه دارد.

1853 – ارتقاء به عملیات شامل یک موتور بخار نصب شده با صاحبان جدید جورج Wyllys بندیکت و پسر جورج گرنویلل بندیکت. تا آن دستگاه بوده است طراحی شده توسط “طوفان ایرلندی” با توجه به مطبوعات آزاد و خلاصه نوشته شده و در سال 1961.

1868 – صبح نسخه اضافه شده (نسخه شب قطع در سال 1882; نسخه هفتگی توقف در سال 1922).

1895 – ورمونت اول Linotype حروفچینی, ماشین نصب شده است.

1927 – بولتن از آسوشیتد پرس شرکت چاپ تازگی نصب شده Morkrum ماشین.

1928 – چوب-کج بیل زدن دوار مطبوعات واحدهای نصب شده در زیرزمین 191 خیابان کالج. آنها باقی می ماند عامل تا سال 1967.

1929 – عکس-حکاکی رایگان اجازه می دهد تا مطبوعات به چاپ محلی تصاویر.

1941 – مطبوعات آزاد بدست می آورد یک teletypesetter ورمونت ،

1950 – “شغل” چاپ برای دیگر بازرگانان متوقف شده است پس از بیش از یک قرن است.

1952 – نصب کاغذ دولت اول AP Wirephoto گیرنده.

1957 – مطبوعات ظرفیت گسترش 64 صفحه به عنوان استفاده از رنگ.

1961 – J. Warrren مک کلور (1919 – 2004) و همکارانش خرید رایگان پرس — اولین انتقال مالکیت در 108 سال است.

1967 – Goss مترو مطبوعات در نصب جدید ساختمان سه طبقه در جنوب وینوسکی خیابان. ماشین آلات هزینه $750,000. آن شروع می شود نورد سال بعد و قابل اعتماد churns از 30000 نسخه در هر ساعت.

1971 – مک کلور فروش کاغذ به گانت; به عنوان شرکت معاون رئيس جمهور از بازاریابی از روچستر.

1975 – یکشنبه edition معرفی شده است. مک کلور بازنشسته از گانت.

1981 – رنگ اضافه شده به صفحات داخل; ارتقاء دلار هزینه 1.5 میلیون. مطبوعات ساختمان تمدید به کوچه به جای کاغذ سازی.

2012 – عظیم تعمیرات اساسی مطبوعات طول می کشد 4 ماه و $2.4 میلیون. بیش از 100 ، 000 پوند از جراحی بازیافت. مقاله را با فرمت سوئیچ به قد بلند و تلخیص; رنگ در حال حاضر ممکن است در هر صفحه.

2020 – آخرین چاپ اجرا در برلینگتون در مارس 4. مطبوعات عملیات شیفت به پورتسموث به عنوان بخشی از شرکت های بزرگ سازماندهی مجدد.

مطبوعات آزاد خبرنگار دن د Ambrosio کمک به این مقاله است.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im