کم نرخ وام مسکن محیط زیست می تواند دو یا سه سال

نرخ وام مسکن در حال رفتن به افزایش در آینده نزدیک.

که نظر کارگزاران وام مسکن و اقتصاددانان در سراسر کانادا در بانک مرکزی کانادا (BoC) برگزاری آن یک شبه نرخ هدف در آنچه در آن خواستار “موثر کاهش محدود” از 0.25 درصد با نرخ بانک در برگزاری 0.5 درصد است.

برای uninitiated بانک نرخ آنچه BoC اتهامات عنوان شده علیه بانک ها به قرض گرفتن بودجه, در حالی که یک شبه رای دادن چیزی است که بانک ها مسئول هر یک از دیگر زمانی که آنها قرض گرفتن بودجه در میان خود.

در بیانیه بانک مرکزی کانادا گفت: آن را ادامه خواهد داد برنامۀ تزریق پول به اقتصاد با مقیاس بزرگ خرید دارایی ها از حداقل 5 میلیارد دلار در هفته دولت کانادا اوراق قرضه.

“بانک نقدینگی کوتاه مدت برنامه اعلام کرد از ماه مارس به منظور بهبود عملکرد بازار داشتن اثر در نظر گرفته شده و با بازار کاهش گونه های خود را با استفاده از کاهش یافته است. استانی و شرکت های بزرگ اوراق قرضه خرید برنامه ادامه خواهد داد به عنوان اعلام کرد. این بانک آمادگی خود را برای تنظیم برنامه های خود را اگر شرایط بازار حکم” گفت: BoC.

پدرو Antunes اقتصاددان ارشد این کنفرانس هیئت مدیره کانادا می گوید: “این یک ثابت به عنوان او می رود رویکرد جدید بانک مرکزی کانادا فرماندار, Tiff, Macklem.

“در کوتاه مدت نرخ خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند در پایین سنگ از سطح تا بدترین همه گیری اثر است که پشت سر ما (که) به خوبی به 2022 با توجه به بانک.”

در بیانیه این بانک گفت: میزان برگزاری است در اثر تا شرایط را تغییر دهید.

“این بانک اقدامات هسته تورم را زیرفشار پایین اگر چه بسیار کمتر از شاخص قیمت مصرف کننده و در حال حاضر بین 1.4 و 1.9 درصد” گفت: BoC. “انتظار می رود تورم باقی می ماند و ضعیف به تدریج تقویت سمت دو درصد به عنوان کشیدن از قیمت های پایین گاز و دیگر اثرات موقتی پراکنده تقاضا و بهبود کاهش اقتصادی شل.

“شورای حکومتی برگزار خواهد شد نرخ بهره را در موثر پایین تا اقتصادی کساد است جذب می شود به طوری که دو درصد و نرخ تورم پایدار به دست آورد. برای حمایت از بهبود و رسیدن به تورم هدف بانک آماده است تا به ارائه بیشتر محرک پولی را به عنوان مورد نیاز است.”

به عبارت دیگر بدون حرکت در افق.

راب McLister سردبیر نرخ.ca می گوید: نخست رای نمی صعود برای چندین چهارم اگر نه سال است.

“گسترده موج دوم ویروس به عنوان BoC قرار می دهد و آن را گسترش کم رای روند حتی دیگر می گوید:” McLister. “برای افزایش نرخ بهره وجود دارد به عنوان یک تهدید از 2.5 درصد به 3 درصد به علاوه تورم. که یک شوت در میان مدت با توجه به شاخص بهای مصرف کننده تورم نزدیک به صفر امروز. تقاضای مصرف کننده است بزرگترین تورم راننده. آن سقوط کرده است با تقریبا هیچ معتبر اکونومیست دیدن آن در دوره نقاهت به قبل از COVID سطح این سال یا بعدی.”

یک پانل از کارشناسان تشکیل شده توسط Finder.com منتقل شده تمرکز خود را به زمانی که نرخ تغییر خواهد کرد در دراز مدت در مقابل اگر آن تغییر خواهد کرد در کوتاه مدت.

“اکثریت (81 درصد) از اقتصاددانان بر این باورند که رای برگزار خواهد شد در 0.25 درصد برای بیش از یک سال در مقایسه با 87 درصد در ماه ژوئن بانک مرکزی کانادا گزارش می گوید:” Finder.com. “اما بزرگترین تفاوت این است که در حال حاضر حدود 63 درصد از اقتصاددانان نمی بینم رای دادن در حال حرکت تا زمانی که برخی از نقطه در سال 2022 یا 2023 در مقایسه با تنها 40 درصد در آخرین BoC گزارش در ماه ژوئن است.”

موشه کاوشگر استاد در دانشگاه کونکوردیا معتقد است که رای برگزار خواهد شد به 2022 با توجه به روابط پیچیده بین بحران بهداشت عمومی و بهبود اقتصادی.

“اقتصاد باز است تا بر اساس اخبار مثبت در مورد کوروناویروس عفونت بهبود غیره اما اقتصاد انجام داده است بسیار کمی برای آماده سازی خود را برای اگر و یا زمانی که موج دوم بازگشت در پاییز می گوید:” کاوشگر. “کسانی که تدابیر باید در محل قرار داده و در حال حاضر در حالی که زمان وجود دارد و نه در عجله و به صورت اتفاقی و در زمانی که این حملات به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی.”

جیمز Laird از بنیانگذاران Ratehub.ca و رئیس جمهور CanWise مالی کارگزاری وام مسکن می گوید: BoC تصمیم را حفظ کم نرخ وام مسکن محیط زیست است.

“این اطلاعیه باید به کانادایی ها اعتماد به نفس است که هر دو ثابت و متغیر نرخ باقی خواهد ماند و در نزدیکی فعلی خود را پایین تاریخی تا زمانی که اقتصاد در حال بازگشت به قبل از همه گیر سطح می گوید:” لایرد. “به عنوان بازار املاک و مستغلات همچنان به دوباره بجای اول برگشتن رقابتی فشار بین وام دهندگان وام مسکن باعث شده است هر دو ثابت و متغیر نرخ اینچ به پایین بر اساس مداوم.

“برای کانادایی که در حال حاضر برای خرید آنها باید قبل از تصویب به قفل در نرخ امروز تا 120 روز است. هر کسی با یک وام مسکن در آینده برای تجدید و یا است که با توجه به تشکیلات جدید بکار تجاری باید در اطراف مغازه را به استفاده از نرخ پایین از لحاظ تاریخی.”

با احتیاط از اصرار به شکستن یک وام مسکن می گوید: Laird.

“با راه وام مسکن شکستگی مجازات کار مجازات رشد به عنوان زمان کاهش نرخ,” او می گوید. “بنابراین مصرف کنندگان ممکن است شگفت زده می شود که مقدار آنها مجازات خواهد شد در حدود همان مقدار پس انداز در دسترس است.”

این که آیا شما ترجیح می دهند متغیر یا ثابت نرخ پایین و پایین ماندن می گوید McLister.

“متغیر نرخ تخفیف (از نخست رای) باید نگه دارید به آرامی در حال بهبود است. ارزان ترین نرخ در کانادا انعطاف پذیر هستند یک سال ثابت نظر در حال حاضر به عنوان کم به عنوان 1.59 درصد است. که قانع کننده در پایین برای مدت طولانی نرخ محیط زیست با متوسط متغیر نرخ تخفیف,” او می گوید. “نرخ ثابت را دنبال بازده اوراق قرضه به عنوان معمول است. و با BoC متعهد به ادامه خرید اوراق قرضه تا اطلاع ثانوی آن را خوب نکته که نرخ ثابت ممکن است صعود قابل توجهی برای یک سال یا بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im