نرخ بهره پایین در حال حاضر فرصت برای خود املاک تراست

هفته گذشته ما در مورد برخی از فرصت ها و مشوق های ارائه شده توسط Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس سال 2020 است. این هفته ما تمرکز بر روی برخی از فرصت های ارائه شده توسط تاریخی کم-نرخ بهره که در حال حاضر وجود دارد.

زمانی که نرخ پایین هستند یک مزیت

کم نرخ بهره می تواند برای استفاده موثر برنامه ریزی مالیاتی برای افزایش خالص ارزش افرادی که نیاز به حذف از دارایی های خود را مشمول مالیات املاک در یک اهرمی راه و پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ به دنبال برای کمک به فرزندان خود را در مالیات-شیوه ای موثر. این برنامه ریزی می تواند پیچیده و نیاز به حقوقی و مشاوره مالیاتی.

Grantor حفظ سالیانه تراست

یک Grantor حفظ سالیانه اعتماد (GRAT) با این نسخهها کار مانند اعتماد خیریه باقی مانده مورد بحث ما در هفته گذشته اما ذینفع است از فرزند خود و یا دیگری غیر محترمی.

شما ایجاد یک اعتماد — the GRAT و انتقال اموال به آن است. شما دریافت حق سالیانه پرداخت از اعتماد برای مدت سال. در پایان مدت چه باقی می ماند در اعتماد عبور خود را به نام ذینفع.

هدیه ای از بقيه مورد علاقه خود را ذینفع است ارزش بر اساس ارزش فعلی برآورد شده هدیه به ذینفع از طریق یک فرمول است که شامل یک فرض نرخ بهره شناخته شده به عنوان بخش 7520 رای دادن. این 7520 نرخ برای ماه مارس در مجموعه 0.80%.

به عبارت دیگر شما هدیه X$ به GRAT و حق Y% پرداخت سالیانه برای 10 سال در آن نقطه باقی مانده دارایی اعتماد توزیع شده به ذینفع. هدیه ای ساخته شده است که ارزش هدیه برای مقاصد مالیاتی در $X کمتر Y% پرداخت سالانه با فرض اعتماد وجوه رشد در تنها 0.80%.

The GRAT بازده املاک و هدیه مالیات بر پس انداز اگر شما برای زنده ماندن مدت اعتماد و اعتماد اموال تولید بازگشت بیش از 7520 رای (در حال حاضر 0.80%). در دیگر کلمات عبور شما همراه ارزش تر از آن بود که موضوع را به مالیات بر هدیه. هدیه کاهش ارزش ملک (قابل عرضه در بازار اوراق بهادار و یا املاک و مستغلات است که به تازگی کاهش در ارزش) در حال حاضر به دراز مدت GRAT است که می تواند عملکرد یک بازگشت بیش از این پایین 7520, نرخ می تواند در دارایی های قابل توجهی عبور خود را ذینفع رایگان از املاک و هدیه مالیات است.

این استراتژی با این نسخهها کار بهترین زمانی که 7520 رای کم است آن را به عنوان در حال حاضر و grantor است به احتمال زیاد برای زنده ماندن انتخاب عبارت از اعتماد.

خیریه منجر تراست

که در آن یک اعتماد خیریه باقی مانده می تواند کمک به شما را تحت تاثیر قرار ایرا کشش به عنوان مورد بحث ما در هفته گذشته یک خیریه منجر اعتماد (CLT) می تواند به شما کمک کند عبور بیشتر دارایی خود را به وارثان رایگان و مستغلات و یا مالیات بر هدیه ای بسیار شبیه به GRAT.

در CLT اموال منتقل شده است به اعتماد شما ایجاد می کند که سالانه پرداخت به یک موسسه خیریه برای یک عبارت خاص را با باقی مانده که پرداخت شده به نام غیر خیریه ذینفع در پایان مدت است. شما می توانید یک خیریه کسر مالیات بر درآمد بلافاصله است که بر اساس ارزش دارایی های منتقل شده به اعتماد کمتر به فرض ارزش آنچه که باقی خواهد ماند در اعتماد در پایان مدت موجب انتقال به غیر خیریه ذینفع.

با 7520 نرخ بسیار پائین بودن ساخته شده است-در فرض است که کمتر در دسترس خواهد بود تا خود را ذینفع و نتایج که در بالاتر خیریه کسر و کوچکتر فرض هدیه (از این رو کاهش مالیات بر هدیه و یا کمتر هدیه معافیت مالیاتی استفاده می شود).

فروش برای grantor تراست

فروش جزئی و منافع کسب و کار (شاید با تخفیف برای منافع اقلیت و/یا فقدان بازار) به اعضای خانواده از طریق غیر قابل فسخ grantor اعتماد در ازای یک قسط توجه داشته باشید این است که یک کسب و کار مشترک برنامه ریزی جانشینی روش. نرخ بهره پایین تر و شاید پایین تر از ارزش املاک و مستغلات و یا کسب و کار دارایی را در این مورد حتی بیشتر جذاب ابزار.

این grantor اعتماد است که به عنوان یک نهاد مجزا برای هدیه و یا اهداف مالیات بر املاک و اما درآمد تولید شده در اعتماد است که از طریق تصویب به grantor (به عنوان مثال “پدر و مادر” که ایجاد اعتماد برای کودکان بهره مند شوند). پایین تر قابل اجرا فدرال نرخ بهره (AFRs) اجازه می دهد تا برای کاهش نرخ بهره در توجه داشته باشید و در نتیجه کمتر مالیات بر درآمد به grantor. علاوه بر این پس از فروش تقدیر در انتقال کسب و کار بهره می گذرد به کودکان در خارج املاک و پدر و مادر و در نتیجه عاری از املاک و هدیه مالیات است.

Intrafamily وام

پدر و مادر می تواند دارایی های وام یا پول نقد به فرزند یا نوه در مورد نیاز AFR بدون ساخت یک هدیه تا زمانی که وام افتخار و پرداخت شده به عنوان اینکه وام بين arms-length احزاب (یعنی غیر بستگان).

اغلب پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ را ببخش وام پرداخت سالانه تا سالانه هدیه معافیت مالیاتی مقدار (در حال حاضر $15,000). در حال حاضر AFR برای یک وام مدت نه سال یا کمتر است و کمتر از 1%. نرخ بهره پایین تر اجازه می دهد برای بیشتر از اصل به بخشیده شود و هر سال و اگر دارایی های قدر در یک نرخ بالاتر از AFR که بازگشت منتقل شده است به کودک رایگان و مستغلات و یا هدیه مالیاتی.

این COVID-19 همه گیر و مبرم وضعیت اقتصادی قطعا به ارمغان آورد بسیاری از اخبار بد. اما با انگیزه و فرصت های مورد بحث در گذشته ما چند ستون وجود دارد حداقل یک پوشش نقره ای و یا حداقل برخی از لیموناد ساخته می شود فقط در زمان برای فصل تابستان است.

این قانونی است یا مشاوره مالیاتی به شما به صورت جداگانه و شما باید با تکیه بر خود وکیل یا مشاور مالیاتی به راهنمای شما به خصوص با توجه به تفاوت های ظریف از تکنیک های مختلف شرح داده شده است.

ترزا J. Rhyne یک وکیل تمرین در برنامه ریزی املاک و اعتماد به دولت در ریورساید و Paso Robles, CA. او همچنین #1 نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده کتاب “سگ زندگی می کردند (و من)” و “شقایق وحشی” که در پاییز سال 2020 است. شما می توانید به او برسد در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im