کم درآمد سانتا Barbarans واجد شرایط برای بازگشت اعتبار مالیاتی

به عنوان کالیفرنیا عجله به فایل مالیات خود را در میان همه گیر ناشی از بحران مالی و متعاقب آن وعده 1200 $محرک چک, بسیاری — به ویژه بالاترین درآمد کارگران — ممکن است متوجه آنها نیز واجد شرایط برای دریافت تا اضافی $8,000 از طریق کالیفرنیا به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد (CalEITC) برنامه است.

این برنامه که قرار داده $3.7 میلیون در جیب سانتا باربارا کانتی کارگران کم درآمد در سال گذشته نیاز به کارگران کم درآمد مالیات خود را به فایل. بسیاری از آنها را لازم نیست به ترتیب قرار دادن آنها در معرض خطر از دست رفته در هر دو فدرال محرک بررسی و CalEITC نقدی-بازگشت اعتبار مالیاتی که می تواند به عنوان بزرگ به عنوان $8,000 بسته به درآمد خود را.

در سال گذشته دولت را کنار بگذارند 400 میلیون دلار برای CalEITC اعتبار مالیاتی $395 میلیون دلار که قرار بود به جیب کم درآمد کارگران کالیفرنیا. فرماندار گاوین Newsom و مجلس بیش از دو برابر شده است که برای سال 2020 و باید 1 میلیارد دلار را کنار بگذارند. طلایی دولت فرصت اجرا می شود که این CalEITC است که با راه اندازی آن “4 میلیون یک میلیارد” مبارزات انتخاباتی در 15 آوریل برای رسیدن به یک میلیون کالیفرنیا واجد شرایط برای دریافت یک تکه از 1 میلیارد دلار ،

گرفتن این پیام را به مردم موفق بوده است از آنجا که برنامه آغاز به کار در سال 2016 اما ریسک هستند و حتی بالاتر در این سال با فشار برای رسیدن به کارگرانی که نیاز به پول نقد در صورت COVID-19 اخراج درآمد از دست رفته و به طور کلی مالی ندارند.

“تیم ما 100 درصد متعهد به کمک به کم درآمد کالیفرنیا بسیاری از آنها در حال حاضر در تلاش برای آب و هوا خسته کننده اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 pandemic” گفت: Amy Everitt, رئيس جمهور از دولت طلایی فرصت است.

“با دسترسی به محرک چک و بازپرداخت مالیات نقدی هینگد اینکه مردم یک فایل بازگشت ما خواهید بود برای رسیدن به یک میلیون کم درآمد کالیفرنیا برای کمک به آنها در فایل مالیات خود را به طوری که آنها می توانید پول ادعا که آنها در حال حاضر به دست آورده و به شدت نیاز” Everitt ادامه داد.

مورگان درست است مدیر ارتباطات برای فرصت طلایی گفت که وجود دارد 19,864 بابا Barbarans که مدعی جمعی $3.7 میلیون دلار از CalEITC سال گذشته است. در این سال او استناد داده ها از حق رای دادن مالیات مدیره است که برآورد 30,000 کم درآمد حقوق بگیران در شهرستان سانتا باربارا را دریافت خواهد کرد $8.8 میلیون نفر از 1 میلیارد دلار گسترده دولت در گلدان است.

مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به کارگران کم درآمد در حال راه اندازی 15 آوریل به دلیل آن است که به طور معمول روز مالیات, اما با توجه به همه گیر مهلت به فایل مالیات دولت شده است تحت فشار قرار دادند به ژوئیه 15. در ماموریت خود را برای اتصال با یک میلیون واجد شرایط کالیفرنیا در طول فصل مالیات طلایی دولت فرصت خواهد اتصال هر فرد برای آنلاین رایگان تشکیل پرونده مالیاتی در منابع با روت مالیات داوطلب مشاوران به دلیل IRS در حال حاضر قادر به پردازش فردی کاغذ اظهارنامه مالیاتی. داوطلب دستیاران نیز کمک خواهد کرد که کارگران برای ثبت نام در منابع دیگر مانند بیکاری و مزایای Calfreshشما.

در سال گذشته دو میلیون نفر از مردم ادعا اعتباری دولت گسترده است. در این سال حدود هفت میلیون کالیفرنیا و بیش از یک میلیون کودک می تواند به نفع از CalEITC این سال است. برای پیدا کردن اگر شما یکی از آنها خود را بررسی کنید و الزامات واجد شرایط بودن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>