Loughlin, Giannulli به اعتراف به گناه در خدمت زندان زمان در کالج کلاهبرداری

بوستون — بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق به اعتراف به گناه به اتهام در این دانشکده پذیرش مورد رشوه خواری و خدمت در زندان زمان و با توجه به مدارک دادگاه ظ روز شنبه.

زن و شوهر توافق کردند که به اعتراف به گناه به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل در مورد درخواست ثبت در بوستون در دادگاه فدرال. هزینه حمل تا 20 سال زندان و جریمه نقدی از $250 ، 000 است.

دادستان توافق کرده اند که برای رد اتهام پول شویی و برنامه های فدرال رشوه خواری که اضافه شد پس از این مورد واصل شد.

تحت این درخواست موافقت Loughlin موافقت کرده است برای خدمت به مدت دو ماه در زندان و Giannulli موافقت کرده است برای خدمت به پنج ماه است. تقاضای معامله باید تایید توسط قاضی.

“تحت این درخواست موافقت نامه ظ امروز این متهمان را در خدمت زندان محکوم منعکس کننده نقش مربوطه خود را در یک توطئه به فاسد کالج فرآیند پذیرش و هستند که سازگار با قبل از جمله در این مورد گفت:” ایالات متحده وکیل اندرو Lelling. “ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی college admissions.”یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر.

Loughlin و Giannulli قبلا التماس کرد گناه نیست و محکم اصرار بر بی گناهی خود را حتی به عنوان پدر و مادر دیگر رسیده معاملات با دادستان. زن و 23 و 24 والدین به اعتراف به گناه در مورد.

Loughlin و Giannulli از متهم پرداخت 500,000 دلار رشوه به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه تیم استخدام حتی اگر هیچ یک از آنها را به بازی های ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im