از دست دادن صنوبر مراتع فصل احساس پایین خط در میان سواران مروج

ممکن است قرار بود به مناسبت آغاز نمایش-پرش تابستان در کلگری.

جان اندرسون بود که البته در جای خود و رستوران اخراج کردن برای تعظیم دره کلاسیک من برای اولین بار در یک سری از اواسط سطح مسابقات در کوه های راکی نشان دادن پریدن locale فقط سه کیلومتری جنوب صنوبر مراتع.

اما از آنجا که خود را دوستانه همسایه شمالی بسته شده است تا فروشگاه برای کل سوارکاری فصل خود وقایع را برای حداقل یک سال.

به عنوان مشاغل محلی و سواران است که بستگی به کوه های راکی نشان دادن پریدن و صنوبر مراتع برای کمک به آنها در توسعه تجارت خود را.

“صحبت کردن به تمام دوستان من که آمده تا برای تابستان صنوبر مرغزار چنین تكیه بر مدار چرا که شما باید تمام این ارزشمند جهان-رتبه بندی امتیاز و بسیاری از کلاس برای چهار هفته در تابستان” اندرسون گفت. “اما من می توانید ببینید که چرا آنها تصمیم. من ستایش را برای آن. من فکر می کنم آنها هوشمند است.

“آنها پیش از همه چیز به جای اجازه دادن به همه چسبیده بر روی امید.”

کریستین راسل بود قطعا امید برای تابستان show-jumping قبل از coronavirus همه گیر جاروب و پاک شود.

“من تا به حال مقدار زیادی از زمان و تلاش را به آماده شدن یک زن و شوهر از اسب به تلاش برای سطح بین المللی در این سال” راسل گفت. “آن بوده است که حدود 10 سال پس از من به رقابت پرداختند که در سطح بنابراین داشتن در این فصل از مسابقات در RMSJ و صنوبر مراتع شده است یک بیت از یک تنظیم و شکست.”

راسل, شده, صورت, 26 سال و رقابتی و در حدود 20 سال و به تازگی بازگشت به ورزش پس از تبدیل شدن به یک مادر به نوزاد پسر.

“من خیلی خدا را شکر که من آنها را هر دو در واقع در حیاط خلوت من” راسل گفت. “هر دو از سالن های این هستند که چه چیزی باعث سواران در آلبرتا. RMSJ شده است خانه من دور از خانه برای بسیاری از سال و این نشان می دهد ایجاد اعتماد به نفس و تجربه است. و سپس شما باید صنوبر مراتع مانند RMSJ آنها انجام یک کار فوق العاده با ارائه بسیاری از سطوح را نشان می دهد برای کمک به سواران و اسب های توسعه در طول سال است.”

او نه تنها یکی است.

“هشتاد و پنج درصد از افرادی که رقابت در صنوبر مراتع در تابستان سری از خارج از 403/780/587 کد منطقه” اندرسون گفت. “من می خواهم بگویم 80 درصد از افرادی که رقابت در حوادث داخل 403/780/587/604 کد منطقه پس من بیشتر از یک رویداد منطقه ای در حالی که آنها بیشتر از یک رویداد بین المللی است.”

اندرسون هم می داند دست اول تاثیر تابستان نشان می دهد-پریدن در کلگری می توانید در یک حرفه ای است.

اندرسون یک جانباز صنوبر مراتع به خود فرد وجود دارد برای ملت فنجان به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1985 و نشان دادن وجود دارد کمک کرد تا خود را نشان می دهد-پریدن مهارت به مسابقات جهانی و المپیک 1998 تابستان بازی در سئول.

“به یک محل که در حیاط خلوت خود را از این کالیبر شگفت انگیز است” اندرسون گفت. “بسیاری از ما در کانادا سواران — اریک Lamaze, خودم, Ian Millar لورا Balisky ماریو Deslauriers, لیندا, جنوب — تمام شد نام برای خودمان و بر روی نقشه نشان می دهد-پریدن در کانادا و در سراسر جهان به دلیل صنوبر مراتع.”

این اتفاق می افتد این روزها نیز با امثال کارا چاد 24 ساله Calgarian که نگاه به رقابت در چهارمین کارشناسی ارشد این آمدن سپتامبر.

“او شروع به نشان دادن در رویدادهای من” اندرسون گفت. “همین دلیل است که من غمگین در مورد همه این دلیل وجود دارد بسیاری از محلی و سواران است که وجود دارد در شروع حوادث. ما سنگ پله به رویدادهای بین المللی.

“و کارا ساخته شده است که واقعا یک نام خوب برای خودش بالا رفتن از صفوف به عنوان یکی از کانادا سواران بالا. و شما نیاز به وقایع مانند صنوبر مراتع به ماندن در آن سطح است. شما می توانید تمرین در تمام طول روز در خانه, اما شما نمی توانید شبیه سازی است که تجربه در حلقه صنوبر مراتع. بنابراین از دست دادن چیزی شبیه به آن دشوار است برای بالا و آمدن سوار. آنها نیاز به ماندن در حلقه و فعال ماندن و ماندن و رفتن.”

نگاهی به دور کوه های راکی نشان دادن پریدن برای یک فصل به بوت و آن را کمک نمی کند سواران و اسب خود را.

به عنوان یک نشان می دهد پروموتر اندرسون هم واقعا احساس سوزش.

تابستان خاموش شدن به این معناست که او را مجبور به انصراف از نه حوادث در این فصل است.

“من از من بزرگ درآمد, ماه, مه, ژوئن, ژوئیه و اوت دو میلیون دلار درآمد به صفر” اندرسون گفت. “تاثیر برای من بزرگ است.

“من خوش شانس بوده ام به من ساخت تسهیلات به دلیل صنوبر مراتع. من قصد ندارم به مردم در اینجا به دلیل آنها در حال حاضر و نه در آینده برای صنوبر مراتع و یا تاندربرد. من قصد ندارم به بر روی نقشه.”

و البته انگار بیشتر بریزد پایین اقتصادی است.

این هزینه اندرسون در هر نقطه بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار برای قرار دادن در یک نمایش.

او در آوردن قضات و مقامات و قرار دادن آنها در هتل ها. او نیاز کارکنان برای کمک به با نشان دادن پریدن نیاز دارد و با این رستوران در سایت. و او اقدام به خرید تراشه و هی میان دیگر ضروریات برای هر نشان می دهد.

“در حال حاضر تمام کسانی که مردم از کار هستند و بنابراین تاثیر فقط دسته در همه جا” اندرسون گفت. “هر کس از آن دسته از افرادی که تا به حال قرارداد با من هستند همه از کار. افرادی که به من عرضه تراشه و لوازم دیگر من خرید از آنها.”

معمول فصل از بیماری های همه گیر متشکل از رویدادهای هفته تقریبا از اواخر ماه مه تا اوایل ماه سپتامبر در کلگری و B. C. پایین سرزمین اصلی.

آن شروع می شود با کمان دره کلاسیک من و 2 یک جفت از دو ستاره RMSJ نشان می دهد در هفته متوالی راست در مورد این زمان از سال است.

پس از آن در اواخر مارس مسابقات پنج ستاره کالیبر در تاندربرد نشان می دهد پارک در لنگلی, B. C.

آنچه در زیر از دو هفته از پنج ستاره حوادث در صنوبر مراتع از جمله ملی.

پس از آن, بازگشت به کوه های راکی نشان دادن پریدن برای دو ستاره نشان می دهد.

و آن را بازگشت به صنوبر مراتع برای دو پنج ستاره tourneys از جمله آمریکای شمالی است.

در حال حاضر در ماه جولای اندرسون میزبان دو RMSJ حوادث — یکی که دو ستاره و سه ستاره.

در ماه اوت RMSJ قرار می دهد در سه بیشتر نشان می دهد در حالی که Thunderbirds میزبان اصلی فی رویداد.

و این همه منجر به مشهور جهان کارشناسی ارشد در سپتامبر در صنوبر مراتع.

“مردم می توانند برای کل تابستان و اقامت در غرب کانادا” اضافه شده Anderson بدانند تابستان در اینجا هزینه های بین المللی سواران با دو یا سه نمایش اسب های مورد $200,000 هر کدام. “بنابراین تاثیر اقتصادی برای غرب کانادا و مقدار جهان-رتبه بندی نقاط در دسترس به تمام سواران بزرگ اینجا است.

“شما گرفته ام که دور از همه چیز و همه کس … آره … از آن دشوار است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im