لس آنجلس نیاز به یک رویکرد جدید به عدالت: جورج Gascón

شیوع کروناویروس در زندان ها و زندان ها در حال تبدیل مرگبار برای متهم و معاونین کلانتر به طور یکسان. وضعیت دیگری است که مرگ و میر توده حبس یک سیستم بی عدالتی که منجر به خودرا برای امتحان اماده هزاران نفر از غیر خشونت آمیز مجرم به قفس.

برای بهتر یا بدتر این پویا را تعریف قوس عدالت کیفری اصلاحات. اما ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ در دهه های پلیس و دادستان متعهد به “سختی را بر جنایت” قفل ذهنی بیمار معتاد و بی خانمان ها به نوعی در انتظار یک سلول زندان برای درمان جامعه را بیشتر آزار دهنده اجتماعی و بهداشت عمومی هیجانی.

اما 95 درصد از افراد دادستان ارسال به زندان بازگشت به جوامع ما dooming دشوار-در-جنایت رویکرد به شکست: بیمار روانی معتاد و بی خانمان ها نه تنها بازگشت به جوامع ما آنها این کار را با scarlet letter اعتقاد به دام انداختن آنها را در یک کاغذ زندان نگه می دارد که آنها را بیکار و تا حد زیادی فاقد شرایط لازم برای مسکن.

با بازگشت هزاران نفر به خیابان های ما هر سال با محکومیت جنایت برای جرایم مرتبط با فقر و یا اعتیاد به آن است که در لس آنجلس — بزرگترین incarcerator در امریکا — تبدیل به صفر برای بی خانمانی?

اتفاقا L. A. بی خانمان خدمات اختیارات مدیر به تازگی گفته نیویورک تایمز “است که احتمالا هیچ بیشتر تنها عامل مهم از حبس در نظر بالا بردن کسی را چشم انداز بی خانمانی است.”

سختی را بر جنایت باعث می شود برای عناوین بزرگ, اما آن را نه ما را امن تر است. فقط سوال لس آنجلس دادستان منطقه می فرستد که بیشتر مردم به زندان سرانه بیش از 70 درصد از کالیفرنیا دادستان در حالی که ریاست جمهوری را بر افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز از نزدیک به 30 درصد در شهرستان و 55 درصد در شهر لس آنجلس است.

جرم حبس است کاهش می گرداند برای ایمنی عمومی به این معنی ما می تواند به کاهش جرم و حبس. من می دانم که این به این دلیل من آن را انجام داده ایم: به عنوان سان فرانسیسکو دادستان منطقه من ارسال یک چهارم تعداد زیادی از مردم سرانه که L. A. منطقه وکیل به زندان می فرستد و در مقابل در طول دو دوره در دفتر جرم و جنایت خشونت آمیز رفت.

همه گیر و L. A. پاسخ نشان می دهد این پویا و عوارض جانبی بیش از حد حبس. در پاسخ به تهدید ناشی از کروناویروس در زندان و زندانيان — زمینه مناسبی را برای گسترش این بیماری — بیش از 5000 نفر از مردم منتشر شده از L. A. زندان در جرائم تلقی غیر جدی و غیر خشونت آمیز.

جرم و جنایت همچنان به پایین به رغم انتشار و لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد افراد منتشر شد و rearrested هستند فقط 5 درصد از بزه و جنایت, دستگیری و تنها 1 درصد بالاتر از انتشار و دوباره بازداشت نرخ قبلا تجربه کرده تحت سخت در جرم و جنایت سیاست های جرم حبس.

من خوشبین باقی می ماند که جرم و جنایت خود ادامه خواهد داد به رها کردن اگر ما را کافی سرمایه گذاری در ورود مجدد خدمات اما آزادی از نزدیک به یک سوم از L. A. زندان جمعیت begs سوال: چه حساب دیفرانسیل و انتگرال led بسیاری به زندانی در سطح پایین جرائم را شروع كنم ؟ هیچ حساب دیفرانسیل و انتگرال به عنوان وجود دارد بدون تکیه بر داده ها و یا علم زیر بنای حبس از این بسیاری از سطح پایین باشند.

برای بیش از حد طولانی پلیس و دادستان ها با تکیه بر این فرض غلط است که مجازات به نحوی مانع بیماری های روانی بی خانمانی و یا اعتیاد و اجتماعی و شرایط بهداشتی در حال حاضر در میان یک تناسب تعداد کسانی که زندانی و به تازگی منتشر شده. شما نمی توانید درمان سرطان با یک چکش درست مثل شما نمی توانید درمان بیماری های روانی و یا اعتیاد با بتن جعبه اما یک زندان همراه می تواند این شرایط بدتر پیشبرد یک چرخه معیوب از بیکاری و بی خانمانی.

نشسته دادستان منطقه جکی Lacey تماس خودش را “معقول اصلاح طلب” است اما وجود دارد متناوب شواهدی وجود دارد که او اولویت مجازات بیش از نتایج را مانند دیرین مخالفت بسیار موفق بزه انحراف برنامه برای سطح پایین باشند. که برنامه با موفقیت منحرف 5600 نفر با میزان موفقیت بیش از 95 درصد و این نشان از کاهش نرخ مجدد جرم.

آن را به هزینه مالیات دهندگان هیچ چیز و کاهش بار در دادگاه و D. A. با تخطی از قانون محاکمات کاهش 72 درصد سالانه از 3,193 به 869 را قادر می سازد که دادستان برای اختصاص منابع بیشتر به تعقیب جرم و جنایت خشونت آمیز. تلاش های در حال انجام توسط دولت و قوه مقننه به این برنامه در سطح ایالت.

Lacey مخالف این برنامه در سال 2013 ، 2014 و دوباره در سال 2018 است. این برنامه و بسیاری دیگر مخالف این D. A. نیست فقط منطقی آنها موثر به عنوان آنها را قادر می سازد سطح پایین مجرمین برای جلوگیری از مادام العمر وثیقه عواقب ارتباط با محکومیت کیفری. که به نوبه خود باعث افزایش احتمال که آنها را تبدیل به اعضای مولد جامعه ما و نمی خواهد تا پایان بی خانمان.

زندان و زندان تعهدات هستند مناسب برای کسانی که تهدیدی برای بقیه از ما. برای کسانی که نمی داوران است که در رابطه جنسی خشن-در-جنایت رویکرد نیست ما را امن تر, اما آن را به ما بزرگترین incarcerator در حالی که کمک به اپیدمی سطح از بی خانمانی.

من بازگشت به خانه من در لس آنجلس بود و با خانواده من, اما من وارد این مسابقه به خاطر من حاضر به پایان دادن من 40 سال فعالیت حرفه ای در اجرای قانون در جهل به شدت از این وضعیت در زادگاه من. من می خواهم برای کمک به درایو تغییرات که به طور همزمان افزایش ایمنی و کیفیت زندگی و حقوق صاحبان سهام و من آن را انجام داده قبل از.

بیش از شش ماه من نگاه به جلو به اشتراک گذاری چشم انداز من و من قصد دارد به پیاده سازی یک سیستم مدرن از عدالت یکی که خم در اطلاعات و علوم به منظور افزایش ایمنی و برابری و سرزندگی از لس آنجلس.

جورج Gascón سابق دادستان منطقه برای شهر و شهرستان, سان فرانسیسکو, سابق دستیار رئیس اداره پلیس لس آنجلس و یک نامزد برای لس آنجلس دادستان منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>