لس آنجلس سواحل به بازگشایی در فاز, با گشت و گذار و فعال با استفاده از اولین

زمانی که در لس آنجلس آغاز می شود کاهش stay-at-home سفارشات — یک فرایند است که تنظیم شده است برای دریافت در جریان این ماه — و سواحل در نهایت بازگشایی انتظار نداریم که به حمام افتاب گرفتن و یا والیبال بازی با دوستان خود را برای ساعت. حداقل حق دور نیست.

چرا که سواحل مانند اقتصاد در کل به احتمال زیاد در چند مرحله با توجه به برنامه ریزی مسئولان شهرستان شناور در هفته گذشته و می تواند نهایی به زودی.

برای اولین بار می آیند و فعالیت های تفریحی از جمله گشت و گذار, شنا, پارو و دیگر ورزش های آبی و همچنین به عنوان در حال اجرا و راه رفتن. اما آفتاب گرفتن و جمع آوری در گروه های بزرگ خواهد ماند ممنوع برای اطمینان اجتماعی فاصله.

اگر مردم قوانین هر چند این رشته در Hermosa ساحل و ساحل منهتن را باز کنید و فرد sunbathers می تواند غیر روحانی کردن بر روی شن و ماسه. از آنجا کوچک تجمعات اجازه داده می شود و در نهایت گروه های بزرگتر و والیبال.

منهتن ساحل شهردار ریچارد مونتگمری که تایید مراحل پیشنهاد شده در هفته گذشته گفت: کل لس آنجلس خط ساحلی از جمله Hermosa ساحل تنها متعلق به شهرستان ساحلی در جنوب خلیج — عمل خواهد با متحد سیاست.

Piers حال دولت خواص. مونتگمری گفت که او هنوز هم منتظر راهنمایی fromCalifornia در زمانی که به اسکله می تواند بازگشایی شده است.

“همه ما می دانیم که شما تا به حال به برخی از محدود بازگشایی ساحل” مونتگمری گفت. “من فقط خوشحال ساحل باز خواهد شد. من مثل همه از آن ؟ نه من می خواهم آن را به باز کردن اما من درک می کنم که چرا آن را به این راه است. این فقط یک فرایند است. این برای من خبر خوبی برای ما است. این همه چیز نیست ما می خواهیم اما این یک شروع خوب است.”

ردندو بیچ شهردار بیل با نام تجاری گفت: تصمیم گیری شد و از دست شهرستانها اما شهرداران و رهبران شهر هنوز هم می تواند ارائه ورودی.

“ما همچنان به صحبت کردن و کار بر روی یک طرح” با نام تجاری گفت. “ما در حال تلاش برای شنیدن از آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آخرین ما شنیده ام هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که ممکن است 15. اما همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد.”

در زیر پیش نویس طرح ارائه شده تا کنون مراحل را شکل شبیه به این:

  • مرحله اول: باز کردن آب و ساحلی برای گشت و گذار, شنا, paddleboarding راه رفتن و در حال اجرا;
  • فاز دو: رشته و گسترده ردیف هایی از شن و ماسه را به sunbathers اما گروه زیادی خواهد بود ممنوع;
  • فاز سوم: کوچکتر تجمعات اجازه داده می شود; و
  • فاز چهار: بیشتر فعالیت های اجازه داده می شود مانند والیبال است.

رهبران در گروه سواحل و بنادر شد نهایی این طرح پس از یک آخر هفته که دیدم معترضان در ساحل در چندین نقاط خواستار دسترسی به شن و ماسه و گشت و گذار. برای وزارت بازگشایی طرح را به اثر بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر و شهرستان هیئت ناظران ابتدا باید آن را تایید کند.

فرر در دوشنبه, مه 4 گفت: دفتر او بود و بررسی “اجماع اسناد و مدارک” مربوط به ساحل بازگشایی که او گفت: “نگاه بزرگ.”

“این به ما این توانایی را به یک نقشه راه برای بازگشایی سواحل در L. A. شهرستان گفت: فرر و اضافه کرد که یک فرآیند مشابه شده است مداوم با پارک مقامات. “چه ما در حال تلاش برای ایجاد یک نقشه راه است که اجازه می دهد تا ما را برای بخش های مختلف چگونه ما در حال رفتن به حرکت به جلو در این سفر با خیال راحت باز برای شهرستان است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در دوشنبه, مه 4 گفت: دولت تا به حال برنامه های تایید شده برای بازگشایی سواحل در لاگونا و سن کلمنت.

“لاگونا در کنار هم قرار حیرت انگیز طرح” Newsom گفت. “ما نه تنها تحسین است که اما ما با شور و شوق در آغوش آن است.”

تحت اولین مرحله از لاگونا بیچ طرح ساحل را دوباره باز از 6 تا 10 صبح روزهای هفته شروع سهشنبه, مه 5 برای فعالیت در فضای باز. ساحل بسته باقی خواهد ماند در تعطیلات آخر هفته. فاز دو شامل محدود ساحل ساعت در تعطیلات آخر هفته اما منفعل استفاده از ساحل اجازه داده شد تا فاز چهار.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im