لس آنجلس مسئولان شهرستان برای ارائه 6,700 تخت به افراد بی خانمان در نزدیکی بزرگراه

شهر لس آنجلس موافقت کرده است به ارائه 6,700 تخت به زندگی مردم در encampments در 500 فوت از آزادراه overpasses بیش از یک دوره از یک سال و نیم تحت یک توافق در این هفته.

اولویت برای تخت خواهد بود همچنین با توجه به افرادی که 65 سال یا مسن تر و یا در نظر گرفته آسیب پذیر تحت توافق بین لس آنجلس شهر و شهرستان از طریق دادگاه نظارت مذاکرات در هفته های اخیر.

معامله ساخته شده بود برای رسیدگی به دستور صادر شده در مارس توسط یک قاضی فدرال دستور مقامات دولتی به نقل مکان مردم دچار بی خانمانی و دور از بزرگراه. شهر و مسئولان شهرستان انتظار می رود به درخواست که دستور مقدماتی خالی بود.

لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار مقامات تخمین می زنند که 6000 تا 7000 در افراد بی خانمان در حال حاضر اقامت در نزدیکی بزرگراه.

در صورت تصویب این توافق ممکن است سرعت بخشیدن به ایجاد پناهگاه تخت و مسکن برای لس آنجلس را بی خانمان جمعیت بیش از یک دوره از 18 ماه. شهرستان موافقت به ارائه تا 60 میلیون دلار در هر سال برای پنج سال آینده.

اگر شهر است که قادر به ارائه 5,300 تخت در 10 ماه اول توافق و سپس شهرستان را فراهم می کند یک جایزه 8 میلیون دلار است.

شهرستان و مقامات شهرستان در حال حاضر به عهده گرفت سریع سرعت در طول رمان coronavirus همه گیر پناه حدود 3,600 افراد بی خانمان در هتل ها بیش از این طول چند هفته به عنوان بخشی از برنامه ای به نام پروژه Roomkey. بسیاری از اجاره مجموعه به پایان می رسد در 90 روز و با وجود تلاش های در حال حاضر در جریان انتقال به خارج از هتل ها پس از بحران همه گیر به پایان می رسد.

بیشتر بودجه از جمله از دولت نیز در دسترس ساخته شده به مقامات محلی برای رسیدگی به بی خانمانی.

شهر و شهرستان انتظار می رود به فایل برنامه های به دادگاه امروز چگونه این معامله انجام خواهد شد.

این معامله بخشی از یک مجموعه بزرگتر از مذاکرات با هدف حل و فصل یک دعوی ظ توسط لا اتحاد برای حقوق بشر متهم کرده که مقامات دولتی از عدم به آدرس یک رشد بی خانمانی بحران در شهرستان است.

نتایج حاصل از یک بی خانمان تعداد انجام شده در ماه ژانویه منتشر شد و نشان داد که بحران رشد کرده بود هنوز یک سال دیگر نزدیک به 13 درصد countywide و 14 ٪ در شهر لس آنجلس است.

در مجموع وجود دارد 66,000 افراد بی خانمان در سراسر شهرستان بیش از 44000 نفر از آنها در شهر لس آنجلس با توجه به این که چوب خط حساب کردن. انتظار می رود که نرخ بیکاری بالا است که ناشی از بحران بهداشت عمومی افزایش یافته است و تعداد کسانی که پس از.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>