به دنبال بیشتر فضای در فضای باز در طول coronavirus? این ورمونت hatchery باز است ماهیگیری.

مردم می تواند متهور از مقامات فدرال به ماهی در هچری در مرکز ورمونت.

این Dwight D. Eisenhower ملی Fish Hatchery در شمال Chittenden یکی از بیش از 100 ملی پناهگاه حیات وحش و ماهی مراکز تکثير میباشند انتظار می رود برای باز کردن و یا بیشتر به طور رسمی دعوت به شکار و ماهی در آن سرزمین در 2020-21 فصل اعلام کرد خدمات شیلات و حیات وحش در روز پنج شنبه.

عمومی دعوت به اظهار نظر و بررسی hatchery ورزشی ماهیگیری پیشنهاد تا مارس 30. یک تاریخ رسمی برای هچری افتتاح آزمایشی است اگر چه ماهیگیران تفننی می تواند هنوز هم ماهی در هچری در زمینه ظرفیت محدود.

“این فعالیت ها شده اند رخ می دهد برای سال در, hatchery, اما این پیشنهاد را به طور رسمی چین فعالیت های ماهیگیری در هچری با ورمونت مقررات” هنری گفت: بوچارد مدیر Dwight D. Eisenhower ملی Fish Hatchery در ایمیل.

پیشنهادی اقدام خواهد اجازه می دهد به صورت تفریحی ماهیگیری, عکاسی, پیاده روی, حیات وحش مشاهده و picnicking در طول hatchery باز ساعت. پس از یدلایمخیرات 1909 آیزنهاور Fish Hatchery شده است بالا بردن و پرورش ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا گونه است.

ماهیگیری دسترسی مناطق در ورمونت باقی مانده اند باز در گیر با ماهی ها و حیات وحش بخش تشویق ماهیگیران تفننی به رعایت “در خانه بمانند امن” نظم و ماهی در عرض 10-شعاع مایل از خانه خود را.

قزل آلا فصل در ورمونت رسما آغاز شد و در روز شنبه.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>