سلامت طولانی مدت از بازار مسکن ابری با قطعیت

بازار مسکن در سراسر کانادا با تجربه چشمگیر فروش سود در ماه ژوئن نسبت به ماه مه ترکیب ملی افزایش به طور متوسط از 63 درصد در ماه بیش از ماه است.

“همه بازارهای عمده ارسال شده دو رقمی افزایش resales از مه” نوشتن ناتان Janzen ارشد اقتصاددان و کلر فن اقتصاددان با RBC اقتصاد در تمرکز خود را بر مسکن در کانادا عضویت در خبرنامه.

حال سؤال این است: چه در پیش است ؟

“انعطاف پذیری از بازار مسکن کوتاه مدت است که در تضاد به بازار کار پس زمینه است که حتی با مشتقات جزئی ارتجاعی بیش از اردیبهشت و خرداد است و هنوز هم فوق العاده ضعیف با مقایسه تاریخی” می گویند نویسندگان. “اما نرخ بهره نیز فوق العاده کم درآمد خانوار پشتیبانی (مانند CERB) شده اند کم سابقه و تیز جلو-عقب در مارس و آوریل تقریبا قطعا تاخیر در معاملات است که رخ داده است اگر نه برای مهار اقدامات است.

“بنابراین بخشی از کوتاه مدت گزاف گویی در ماه ژوئن به احتمال زیاد منعکس انتشار مقید کردن تقاضا. با این وجود اوایل بهبود بازار مسکن شده است قوی تر از بسیاری از انتظار می رود و آن را تعجب آور نخواهد بود به حرکت ادامه در جولای.”

مدت طولانی است که قصد دیدار با عدم قطعیت است.

“سرعت و میزان ریکاوری رفتن به جلو باقی می ماند تا حد زیادی نامشخص است. که یکی از دلایل بانک مرکزی حاکی است که نرخ بهره را پایین ماندن برای آینده قابل پیش بینی. اما آن را نیز افزایش می دهد خطر است که بازار کار ضعف باقی خواهد ماند و پس از گذشته انقضای وام مسکن deferrals و تدریجی از برنامه های حمایتی دولت (از جمله CERB) بعد از این سال” می گویند Janzen و فن. “و اختلال در مهاجرت به جریان می تواند به طور قابل توجهی وزن در تقاضای مسکن نسبت به قبل از شوک انتظارات. ما همچنان به انتظار بازار مسکن در نهایت لطافت یک بار دیگر و برای قیمت به کاهش متوسط. اما نزدیک به اصطلاح bounce-back در فعالیت چشمگیر بوده است با این وجود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>