آستین در حال اجرا رستوران ساحل La Strada بسته شدن در ماه اوت

پس از نزدیک به 30 سال در کسب و کار La Strada یک بلمونت ساحل رستوران ایتالیایی شناخته شده به عنوان یک نقطه برای به طور منظم که در آن از مد افتاده راحتی, مواد غذایی, بسته خواهد شد در ماه اوت است.

اما بر خلاف بسیاری از رستوران های اخیر closings, La Strada است که در 4716 E. دوم سنت است نه بسته شدن با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من تصمیم گرفتم در ماه اکتبر. این هیچ ربطی به با هر چیزی. من فقط تصمیم من برای رفتن به تمدید اجاره نامه من و من می تواند انجام شود” لیزا صاحب Ramelow گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است.

Ramelow که اجرای این رستوران پس از خرید آن را از پدر او در سال 1993 شروع به اشتراک گذاری اخبار با کارکنان خود در اواخر ماه جولای 9 ماه پس از او تصمیم.

“بزرگ آن بوده است 27 سال و من عاشق آنچه که من انجام داده ام اما من می خواهم به دنبال چیزهای دیگر” Ramelow گفت.

La Strada یک محل است که جشن جامعه و خانواده است. Ramelow کودکان در آنجا مشغول به کار گرفت برادرزاده و خواهرزاده. بلند مدت مشتریان معمولا نشسته در جداول به طور منظم سفارش ایتالیایی کلاسیک و چت کارکنان و Ramelow بود که حضور ثابت.

او گفت: آخرین روز خواهد بود Aug. 22 اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس او نیست برنامه ریزی در داشتن یک اختتامیه جشن.

“احتمالا آخرین سه شب من فقط ایستاده در خارج وجود دارد در یک لباس زیبا و موج در هر کس و دادن, کیک,” او گفت:.

Ramelow همچنین در مورد ارسال بسته شدن در Facebook صفحه: یکشنبه, جولای 29.

“این است و نه غمگین نه برای من! این جشن از یک زندگی حرفه ای من هرگز از خواب و یا آرزو برای, اما از چیزی که به دامان من افتاد و من سخت کار می کرد برای ایجاد و نگه داشتن رفتن” او نوشت: در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>